Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Aluminiowe listwy progowe

  1. #1
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    241

    Domyślnie Aluminiowe listwy progowe

    Mógłby ktoś sprawdzić czy pod kodami 156109412 i 13 kryją się aluminiowe listwy progowe do Giulii i czy będą pasowały do wersji business ? Niestety strona ePeru Alfy nie działa a nawet w Aso nie są pewni czy to są one, gdyż w opisie pisze, że to beżowe listwy a oni takich na oczy nie widzieli

  2. #2
    Użytkownik Świeżak Avatar cybermyszak
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Tarnów/Niepołomice
    Auto
    2 x AR 159 2.0 JTDM
    Postów
    113

    Domyślnie

    Spróbuj na eperze dodać do linku gdzieś po pytajniku parametr 'FORCED=TRUE', tak żeby od innych parametrów oddzielał go '&' i naciśnij enter. Dostajesz wtedy wyższy priorytet w porównaniu do użytkowników, którzy go nie mają, więc jest większa szansa, że się uda.

    Przykład: http://eper.fiatklubpolska.pl/navi?F...CLE_NO=0721057...

    Powodzenia
    Ostatnio edytowane przez cybermyszak ; 09-11-2019 o 14:56

  3. #3
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    241

    Domyślnie

    Cytat Napisał cybermyszak Zobacz post
    Spróbuj na eperze dodać do linku gdzieś po pytajniku parametr 'FORCED=TRUE', tak żeby od innych parametrów oddzielał go '&' i naciśnij enter. Dostajesz wtedy wyższy priorytet w porównaniu do użytkowników, którzy go nie mają, więc jest większa szansa, że się uda. Powodzenia

    Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
    Problem w tym, że w eperze znikła Giulia i Stelvio. Wchodziłem tam zawsze przez https://www.pekidi.com/navi?GUI_LANG...&MAKE=R&SBMK=R a podany na forum też nie działa https://eper.fiatklubpolska.pl/navi?FORCED=TRUE
    Ostatnio edytowane przez fuji ; 09-11-2019 o 15:05

  4. #4
    Użytkownik Świeżak Avatar cybermyszak
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Tarnów/Niepołomice
    Auto
    2 x AR 159 2.0 JTDM
    Postów
    113

    Domyślnie

    Tak jak pisałem, zyskujesz tylko wyższy priorytet, co nie jest jednoznaczne z powodzeniem

    Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  5. #5
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,991

    Domyślnie

    Cytat Napisał fuji Zobacz post
    Mógłby ktoś sprawdzić czy pod kodami 156109412 i 13 kryją się aluminiowe listwy progowe do Giulii i czy będą pasowały do wersji business ? Niestety strona ePeru Alfy nie działa a nawet w Aso nie są pewni czy to są one, gdyż w opisie pisze, że to beżowe listwy a oni takich na oczy nie widzieli
    przecie z beżowe są w wersjach z pakietem luxury jak weźmie się tą bardzo jasną skórę.
    niestety numerów nie ma jak sprawdzić bez ePera - nie wiem czy ktoś tu na forum ma dostęp.
    natomiast te z alu pasują OK - kiedyś przez przypadek znalazłem na allegro używki (160zł komplet) i dałem cynk koledze michal35, kupił, zamontował do Business i jest happy.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #6
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    241

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    natomiast te z alu pasują OK - kiedyś przez przypadek znalazłem na allegro używki (160zł komplet) i dałem cynk koledze michal35, kupił, zamontował do Business i jest happy.
    Czyli jeden problem z głowy, że da się zamontować. Pozostaje mi tylko ustalić jaki mają kod bo nie wiadomo czemu na dziale części w ASO w ogóle nie widzą tych aluminiowych. Nic dziwnego, że marka tak jest postrzegana skoro to klient musi szukać ich produktu. Można by pomyśleć, że sprzedawca za szelką cenę robi wszystko żeby nie zarobić

  7. #7
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,991

    Domyślnie

    przyjdz do nich z vin auta ktore ma wlasciwe - np moj ZAREAEGN4J7589506 i eper pokaze wlasciwe
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #8
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    241

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    przyjdz do nich z vin auta ktore ma wlasciwe - np moj ZAREAEGN4J7589506 i eper pokaze wlasciwe
    Też na to wpadłem Dzięki

Podobne wątki

  1. listwy progowe
    Utworzone przez Kupsski w dziale Styling - Body Kit
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11-07-2017, 08:59
  2. [Brera Spider] Listwy Progowe aluminiowe podświetlane
    Utworzone przez Piotrunia1 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 03-03-2017, 19:38
  3. [156] listwy progowe
    Utworzone przez alces1 w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20-12-2007, 23:33
  4. 145/146 Listwy progowe.
    Utworzone przez p.maiki w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 12-09-2007, 20:11

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory