Strona 15 z 24 PierwszyPierwszy ... 56789101112131415161718192021222324 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 236

Temat: Stelvio Quadrifoglio.

  1. #141
    Użytkownik Świeżak Avatar Nemiroff
    Dołączył
    07 2019
    Mieszka w
    Gōrny Ślōnsk
    Auto
    StelvioQ Abarth Spider
    Postów
    156

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kolpak Zobacz post
    Homelink ? Masz? Był oferowany w PL? Działa? Jak programujesz?
    Bardzo ciężko kupić gotowego homelinka w osłonie przeciwsłonecznej. Są dla J nie ma dla S. Najprościej kupić ten zestaw https://www.amazon.com/HomeLink-60-H.../dp/B00A79G9FY jest to zestaw montowany fabrycznie przez FCA. Zasilanie z lampki lusterka. Jest tam cholernie mało miejsca i trzeba mieć albo super zdolności manualne albo po prostu dobrego tapicera, który wsadzi to w osłonę. Lepsze miejsce to słupek, jet tam sporo miejsca i zasilanie można też łatwo podciągnąć. Nowy słupek w ASO to 362zł a osłona 269. Jak się programuje to kolega POI już napisał. Powodzenia!

  2. #142
    Użytkownik Świeżak Avatar POl
    Dołączył
    08 2019
    Mieszka w
    zDolny Śląsk
    Auto
    Stelvio 2.0 280HP
    Postów
    96

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nemiroff Zobacz post
    Bardzo ciężko kupić gotowego homelinka w osłonie przeciwsłonecznej. Są dla J nie ma dla S. Najprościej kupić ten zestaw https://www.amazon.com/HomeLink-60-H.../dp/B00A79G9FY jest to zestaw montowany fabrycznie przez FCA. Zasilanie z lampki lusterka. Jest tam cholernie mało miejsca i trzeba mieć albo super zdolności manualne albo po prostu dobrego tapicera, który wsadzi to w osłonę. Lepsze miejsce to słupek, jet tam sporo miejsca i zasilanie można też łatwo podciągnąć. Nowy słupek w ASO to 362zł a osłona 269. Jak się programuje to kolega POI już napisał. Powodzenia!
    Panowie, nie kombinujcie z Homelink'ami, bo nie warto. Jest to drogie, problem z montażem, ewentualnie sterowaniem bramą - bramy teraz mają różne systemy kodowania i pracują na różnych częstotliwościach 433 i 868MHz.
    O sterowaniu bramami pisałem tutaj
    https://www.forum.alfaholicy.org/giu...t=#post2185366
    To jest tanie rozwiązanie z wykorzystaniem pilota do zapalniczki lub innego podobnego zastępującego drogie Homelink'i, polecam.

  3. #143
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał POl Zobacz post
    Panowie, nie kombinujcie z Homelink'ami, bo nie warto. Jest to drogie, problem z montażem, ewentualnie sterowaniem bramą - bramy teraz mają różne systemy kodowania i pracują na różnych częstotliwościach 433 i 868MHz.
    O sterowaniu bramami pisałem tutaj
    Potwierdzam, żona ma w Audi, fabrycznego homelinka i za cholerę nie można dokodować do bramy, najpierw że potrzeba jeszcze sterownik do bram, przyszedł gość od bram zamontował dodatkowe sterowniki podobno konieczne, 800 zł (2 bramy) i dalej dupa, już mi się nie chce dalej kombinować bo nie mam czasu na to

  4. #144
    Użytkownik Świeżak Avatar Nemiroff
    Dołączył
    07 2019
    Mieszka w
    Gōrny Ślōnsk
    Auto
    StelvioQ Abarth Spider
    Postów
    156

    Domyślnie

    O tym nie pomyślałem... Znalazłem taki link https://allegro.pl/oferta/pilot-samo...4aAok0EALw_wcB
    za 60zł mamy problem rozwiązany bez dłubania w samochodzie.

  5. #145
    Użytkownik Świeżak Avatar POl
    Dołączył
    08 2019
    Mieszka w
    zDolny Śląsk
    Auto
    Stelvio 2.0 280HP
    Postów
    96

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Potwierdzam, żona ma w Audi, fabrycznego homelinka i za cholerę nie można dokodować do bramy, najpierw że potrzeba jeszcze sterownik do bram, przyszedł gość od bram zamontował dodatkowe sterowniki podobno konieczne, 800 zł (2 bramy) i dalej dupa, już mi się nie chce dalej kombinować bo nie mam czasu na to
    Zapewne masz pilota z kodem zmiennym, najpierw zaprogramuj pilota w Homelink'u samochodu - pisałem o tym - przytrzymaj w pobliżu czterech kółek na atrapie chłodnicy, naciśnij pilota, żona w samochodzie naciska przycisk kanału w Homelink'u i ty powtórnie na pilocie. Masz zaprogramowany kanał 1 pilota w Homelink'u. Teraz przejdź do programowania bramy, tak jak typowego pilota, tylko tym pilotem jest Homelink w samochodzie.

  6. #146
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał POl Zobacz post
    Zapewne masz pilota z kodem zmiennym, najpierw zaprogramuj pilota w Homelink'u samochodu - pisałem o tym - przytrzymaj w pobliżu czterech kółek na atrapie chłodnicy, naciśnij pilota, żona w samochodzie naciska przycisk kanału w Homelink'u i ty powtórnie na pilocie. Masz zaprogramowany kanał 1 pilota w Homelink'u. Teraz przejdź do programowania bramy, tak jak typowego pilota, tylko tym pilotem jest Homelink w samochodzie.
    Spróbuję dzięki jak będę mieć chwilę

  7. #147
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    11 2019
    Auto
    Stelvio Q + Fiesta ST
    Postów
    17

    Domyślnie

    Stelvio już odebrane i pierwsze 500km w trasie za nami, spokojnie bo docieranie auta trwa...

    Może ktoś miał już …. powyżej 80-90km/h szum od strony kierowcy z okolicy rogu dolnego szyby bo na lusterka to nie wygląda i imm szybciej tym głośniej..???
    Może jakieś uszczelki, plastiki itp..

  8. #148
    Użytkownik Znawca Avatar krawat
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 155v6; AR Stelvio Q
    Postów
    1,003

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kap Zobacz post
    Stelvio już odebrane i pierwsze 500km w trasie za nami, spokojnie bo docieranie auta trwa...

    Może ktoś miał już …. powyżej 80-90km/h szum od strony kierowcy z okolicy rogu dolnego szyby bo na lusterka to nie wygląda i imm szybciej tym głośniej..???
    Może jakieś uszczelki, plastiki itp..
    Niestety jest to jedna z bolączek... auto jest dosyć głośne w tym miejscu...

  9. #149
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280hp / AR Stelvio 2.9 510hp
    Postów
    149

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kap Zobacz post
    Stelvio już odebrane i pierwsze 500km w trasie za nami, spokojnie bo docieranie auta trwa...

    Może ktoś miał już …. powyżej 80-90km/h szum od strony kierowcy z okolicy rogu dolnego szyby bo na lusterka to nie wygląda i imm szybciej tym głośniej..???
    Może jakieś uszczelki, plastiki itp..
    Pojeździj trochę dłużej na „race” i nawet środkowy tunel przestanie Tobie przeszkadzać

    Gratki, masz świetny samochód

  10. #150
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Firste
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio FE 280 KM
    Postów
    648

    Domyślnie

    Ktoś ma doświadczenia odnośnie porównania Stelvio 280 KM do Stelvio Q odnośnie poziomu hałasu przy 150 km/h? Czaje się by wymienić wersję FE na Q, ale chciałbym lepsze wyciszenie przy stałej jeździe, bo nie mówię o full gaz.

Podobne wątki

  1. [Stelvio] Opinie użytkowników o Stelvio
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1105
    Ostatni post / autor: 23-03-2022, 19:40
  2. [STELVIO] Dlaczego Stelvio, a nie Stinger?
    Utworzone przez zukowski w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 07-08-2019, 19:39

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory