Strona 5 z 24 PierwszyPierwszy 123456789101112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 236

Temat: Stelvio Quadrifoglio.

  1. #41
    Użytkownik Znawca Avatar koskar
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    WL // GA
    Auto
    Alfa Romeo 156 Berlina 2.0 T.S. 1999r., Renault Clio III Ph2 1.2 2010r.
    Postów
    1,782

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nemiroff Zobacz post
    Niestety jeśli droga jest oblodzona to na tych oponach nie da się jechać!
    No umowmy sie- jakie opony poza kolcowanymi beda ok na lodzie?

  2. #42
    Użytkownik Świeżak Avatar Nemiroff
    Dołączył
    07 2019
    Mieszka w
    Gōrny Ślōnsk
    Auto
    StelvioQ Abarth Spider
    Postów
    156

    Domyślnie

    A tak z innej beczki - czujniki parkowania też Wam działają z opóźnieniem i raczej słabo? Myślę o czujnikach zarówno z tyłu jak i z przodu. Można jakoś zwiększyć ich czułość?

  3. #43
    Użytkownik Znawca Avatar krawat
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 155v6; AR Stelvio Q
    Postów
    1,003

    Domyślnie

    Czujniki parkowania działają u mnie poprawnie. Podobno przednia tablica powinna być instalowana bez ramki (to powoduje czasem jakieś problemy).

  4. #44
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał krawat Zobacz post
    Czujniki parkowania działają u mnie poprawnie. Podobno przednia tablica powinna być instalowana bez ramki (to powoduje czasem jakieś problemy).
    tak, ale głównym problemem jest jak to wygląda - polecam przyklejać samą tablicę na dwustronnej taśmie 3M na całej powierzchni (po odtłuszczeniu tablicy/zderzaka), a jak ktoś się boi to można dodać 2 wkręty samonawiercające nierdzewne. jako skutek uboczny jest brak problemów z PDC.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #45
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,618

    Domyślnie

    Ja mam tak zamontowaną i nigdy nie miałem żadnych problemów z czujnikami parkowania. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20191126_164245.jpg
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	81.1 KB
ID:	263908

  6. #46
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    w stelvio może problemów takich nie ma jak w Giulii (więcej miejsca i może już po problemach z Giuliami raportowanymi od pierwszego dnia przez samych dealerów poprawili w Stelvio rozmieszczenie czujników?), a co do brzydoty podkładki, to na czarnym aż tak się nie rzuca w oczy. Podkładki jednak są albo za małe (włoskie) albo za duże (EU/wystają na boki), źle to IMHO wygląda. namawiam do przyklejania - byleby porządnie.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #47
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280hp / AR Stelvio 2.9 510hp
    Postów
    149

    Domyślnie

    U mnie przednia tablica musi być podniesiona ok 1.5cm ponad ramkę , jak była na równo to aktywował się czujnik.

  8. #48
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar bartas82
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Wlkp.
    Auto
    Giulia, Giulietta
    Postów
    891

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Ja mam tak zamontowaną i nigdy nie miałem żadnych problemów z czujnikami parkowania. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20191126_164245.jpg
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	81.1 KB
ID:	263908
    U mnie też jest tak. Mialem najpierw ramkę, ale pikało i przycisnąłem serwis, żeby zmienili. Tym bardziej, że Mazdy od nich wyjeżdżają właśnie z takimi tylko podkładkami. A ostatnio jak bylem u nich to ktoś odbierał Giulię i miała już tylko podkładkę, więc zmądrzeli
    (Voyager w Poznaniu)
    Pozdro,
    Bartas

  9. #49
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Kolpak
    Dołączył
    09 2018
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    854

    Domyślnie

    A ja mam zamontowaną jak na avatarze i nic nie pika

  10. #50
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kolpak Zobacz post
    A ja mam zamontowaną jak na avatarze i nic nie pika
    pewnie też działa na PDC gorzej ja jakiś upierdliwy policjant się trafi...
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. [Stelvio] Opinie użytkowników o Stelvio
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1105
    Ostatni post / autor: 23-03-2022, 19:40
  2. [STELVIO] Dlaczego Stelvio, a nie Stinger?
    Utworzone przez zukowski w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 07-08-2019, 19:39

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory