Strona 19 z 24 PierwszyPierwszy ... 9101112131415161718192021222324 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 236

Temat: Stelvio Quadrifoglio.

  1. #181
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2018
    Auto
    forester xt
    Postów
    71

    Domyślnie

    Ja się chyba skusze na Stlevio Q ze stocku bo nie mam czasu czekac na wersje poliftowe, widze że ceny są w ok. 330-350 kPLN, wydaje się ze chyba atrakcyjne, poza tym nie mam czasu na czekanie.

    Mam pytanie do użytkowników bo widze że wikeszosc wersji stockowych jest bez relingów czy da się założyć takie relingi do już po zakupie? przewozicie może w jakiś sposób rowery? ja często zabieram rower ze sobą a jak zabiore rodzinę to do bagażnika nie wejdzie raczej. Bagażnik na hak odpada bo haka chyba nie można założyć? może ktoś używał see suckera ?- bo jest to jakies rozwiązanie ale gzlemplarze mają szklany dach i tu nie wiem czy da rade na szklany dach w necie są zdjęcie że ludzi tak robią.... może ktosc. coś podpowie.

    Czy ktoś z forumowiczów zrobił już wersją Q jakies wieksze przebiegi ? jestem. ciekaw jak się sprawuje przy wiekszych przebiegach takich w okolicacjh 100 kkm, z tego co czytałem samochód raczej nie ma jakis konstrukcyjnych problemów ?
    Ostatnio edytowane przez Blady1 ; 31-05-2020 o 11:58

  2. #182
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    11 2019
    Auto
    Stelvio Q + Fiesta ST
    Postów
    17

    Domyślnie

    Witam,
    Ja przy odbiorze w lutym2020 do swojego zamontowałem relingi ... one sa dokładane w ASO w miejsce zaślepek, które otrzymałem.
    Przydały się do boxa na wypad na narty.
    Przebieg na razie tylko 7000km i jest SUPER, a przesiadłem sie tez z mocnego auta....

  3. #183
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2018
    Auto
    forester xt
    Postów
    71

    Domyślnie

    dziękuje za odpowiedz to już wiem co z relingami.

  4. #184
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Stelvio
    Postów
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał Blady1 Zobacz post
    Ja się chyba skusze na Stlevio Q ze stocku bo nie mam czasu czekac na wersje poliftowe, widze że ceny są w ok. 330-350 kPLN, wydaje się ze chyba atrakcyjne, poza tym nie mam czasu na czekanie.

    Mam pytanie do użytkowników bo widze że wikeszosc wersji stockowych jest bez relingów czy da się założyć takie relingi do już po zakupie? przewozicie może w jakiś sposób rowery? ja często zabieram rower ze sobą a jak zabiore rodzinę to do bagażnika nie wejdzie raczej. Bagażnik na hak odpada bo haka chyba nie można założyć? może ktoś używał see suckera ?- bo jest to jakies rozwiązanie ale gzlemplarze mają szklany dach i tu nie wiem czy da rade na szklany dach w necie są zdjęcie że ludzi tak robią....
    Ja używam seasucker w wersji zwykłej, ale to chyba nie ma znaczenia. Siedzi stabilnie, nic złego sie nie dzieje. moim zdaniem na szklanym dachu nawet lepiej...

  5. #185
    Użytkownik Świeżak Avatar Nemiroff
    Dołączył
    07 2019
    Mieszka w
    Gōrny Ślōnsk
    Auto
    StelvioQ Abarth Spider
    Postów
    156

    Domyślnie

    Stelvio jest wysokim samochodem, na moje oko ma pod 170cm w zależności pewnie od felg/opon. Żeby swobodnie zakładać i ściągać rowery z dachu trzeba być ~dwumetrowcem. Inaczej można zrobić sobie i aucie krzywdę.

  6. #186
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2018
    Auto
    forester xt
    Postów
    71

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nemiroff Zobacz post
    Stelvio jest wysokim samochodem, na moje oko ma pod 170cm w zależności pewnie od felg/opon. Żeby swobodnie zakładać i ściągać rowery z dachu trzeba być ~dwumetrowcem. Inaczej można zrobić sobie i aucie krzywdę.
    Dzięki za opinie też miałem takie przemyślenia wice pozostaje rzeźba z hakiem lub zakup Guglii tylko że jednak Stelvio ciut wieksze w srodku w tym bagażnik, no i boje sie troche RWD zimą - kurcze nie moge sie zdecydować ...

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał gfr Zobacz post
    Ja używam seasucker w wersji zwykłej, ale to chyba nie ma znaczenia. Siedzi stabilnie, nic złego sie nie dzieje. moim zdaniem na szklanym dachu nawet lepiej...
    dzięki widze ze w wielu samochodach woża rowery i mocują do szyby, troche mnnie to dziwiło że szyba nie peknie od jakis naprężeń. Ogólnie chyba taki sea sucker chyba mniej inwazyjny dla lakieru i samochodu jak się nia ma relingów

  7. #187
    Użytkownik Świeżak Avatar Nemiroff
    Dołączył
    07 2019
    Mieszka w
    Gōrny Ślōnsk
    Auto
    StelvioQ Abarth Spider
    Postów
    156

    Domyślnie

    Mnie również interesuje mocno temat montażu haka. Steinhoff ma w swojej ofercie hak do Stelvio, jeśli tylko pod zderzakiem są otwory montażowe w karoserii. Jak znajdę chwilę to odkręcę dyfuzor plastikowy pod zderzakiem i zobaczę, czy są tam otwory.
    Q nie ma (chyba?) homologacji na hak...

  8. #188
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,801

    Domyślnie

    Przecież nikt normalny nie będzie montował haka do wersji Q. Jeśli samochód kupuję się także pod wycieczki z rodziną to po co pakować się w Q, cywilna wersja jest przecież wystarczająco szybka. Do tego łatwiej to będzie serwisować niż wersje a z silnikiem pochodzącym od Ferrari, jeśli robimy spore przebiegi.

  9. #189
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    auto takie jak każde inne - nie róbmy z Q jakiejś kapliczki. Po prostu fajny super szybki SUV.
    w mojej ocenie tylna cześć jest taka sama - może tu problem lezy w rozbudowanym wydechu. Platforma na rowery i jazda.

  10. #190
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    Przecież nikt normalny nie będzie montował haka do wersji Q.
    Czyli Nemiroff jest nienormalny?


    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    Jeśli samochód kupuję się także pod wycieczki z rodziną to po co pakować się w Q, cywilna wersja jest przecież wystarczająco szybka.
    Słowo klucz to "także". Stelvio Q jest i praktyczne i szybkie (a jak ciągniesz coś cięższego na haku to tym bardziej). Chcesz pośmigać z bananem na ryju to możesz. Chcesz jeździć na codzień to możesz. Chcesz jechać z rodziną na wycieczkę to możesz.

    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    Do tego łatwiej to będzie serwisować niż wersje a z silnikiem pochodzącym od Ferrari, jeśli robimy spore przebiegi.
    A spore przebiegi utrudniają serwisowanie silnika ponieważ...?

Podobne wątki

  1. [Stelvio] Opinie użytkowników o Stelvio
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1105
    Ostatni post / autor: 23-03-2022, 19:40
  2. [STELVIO] Dlaczego Stelvio, a nie Stinger?
    Utworzone przez zukowski w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 07-08-2019, 19:39

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory