Strona 21 z 24 PierwszyPierwszy ... 1112131415161718192021222324 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 236

Temat: Stelvio Quadrifoglio.

  1. #201
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    do każdej stelki koło dorzucisz bez kłopotu - jako ciekawostka- identyczna zapasówke ma maserati ghilbi. Co do braku grzania jak nie mają grzania fotele to i nie ma kiera- brak przycisków na panelu klimy

  2. #202
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280hp / AR Stelvio 2.9 510hp
    Postów
    149

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    do każdej stelki koło dorzucisz bez kłopotu - jako ciekawostka- identyczna zapasówke ma maserati ghilbi. Co do braku grzania jak nie mają grzania fotele to i nie ma kiera- brak przycisków na panelu klimy
    Zakładał się nie będę, ale jak zamawiałem Q to nie było opcji dołożenia zapasowki. Zreszta do dodatkowe kg do wożenia.

  3. #203
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Mniejsza o to- generalnie na miejscu kolegi nie zastanawiałbym się specjalnie - brać i tyle póki jest!!

  4. #204
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2014
    Auto
    F F12, AR Giulia Q, AR Stelvio
    Postów
    92

    Domyślnie

    Zakladam ze nie sa podatne na zrysowania bo to karbon, ja nie mam rys ale tez moja Q to nie daily. Jeszcze jedna uwaga do sparco: nie sa to typowo sportowe kubly, trzymaja niewiele lepiej niz standard. Dla mnie jedyna przewaga to wyglad bo funkcja/komfort podobne.

    Co do ceny to targuj sie i daj znac ile zeszli. Sam sie zastanawiam czy nie kupic i oddac do wypozyczalni wiec info bedzie cenne. Dealerzy AR na nadmiar wolumenu dzisiaj nie narzekaja takze jak im wpadnie +300k to wiekszosci ratuje plynnosc na jakis czas; kasa potrzebna jest na juz i marza schodzi na drugi plan. Tak kumpel kupil relatywnie tanio gtr’a: musieliby sprzedac pare mikr/quaska... zeby wplynelo 500k a tak wystarczy jeden strzal. Dlatego uwazam ze dealerzy popularnych marek (ktorych sprzedaz totalnie siadla) i majace gwiazdy na stock’u (Q, GTR) powinni byc skonni do dyskusji. Taka teza i tez bede probowal ja sprawdzic :-).

  5. #205
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2018
    Auto
    forester xt
    Postów
    71

    Domyślnie

    Dziękuje koledzy za sugestie. Zobaczymy jak to się potoczy, co do targowania już nie pamietam gdzie ale chyba przy gugliach to średnio chcą słyszeć - ale 2 sztuki zostały w Polsce. Stelvio na Połczyńskiej też na telefona niechetnie rozmawiają - może nie umiem dobrze zagadać Zobaczymy ... dam znać jak kupie. Rozważam jeszcze opcję wstrzymania się i zakupu poliftu ale to bym musiał zakup odłożyć pewnie na poczatek roku 2021 r. Słyszałem też od sprzedawcy na Q się czeka się dłużej - około 6 miesicey bo jest prodkuowane w innej fabryce tzn. w Maserati -chyba że to jakaś sciema z jego strony? słyszałem teżod nie jednego sprzdwacy że kazdy serwic ASO alfy może serwisować Q a inni twierdza że trzeba mieć autoryzacje już nie wiem komu wierzyć....

  6. #206
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

  7. #207
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał Blady1 Zobacz post
    Dziękuje koledzy za sugestie. Zobaczymy jak to się potoczy, co do targowania już nie pamietam gdzie ale chyba przy gugliach to średnio chcą słyszeć - ale 2 sztuki zostały w Polsce. Stelvio na Połczyńskiej też na telefona niechetnie rozmawiają - może nie umiem dobrze zagadać Zobaczymy ... dam znać jak kupie. Rozważam jeszcze opcję wstrzymania się i zakupu poliftu ...
    Jeśli nie masz ciśnienia na zakup teraz i jednocześnie jesteś gotów kupić konkretny egzemplarz, to po prostu zadzwoń i podaj im swoją (rozsądną) cenę, za którą gotów jesteś ją kupić i daj im 2-3 dni na przemyślenie. Sprzedawca przy biurku może nie mieć możliwości udzielenia rabatu, ale dyrektor już tak. Jak nie oddzwonią, to odpuszczasz temat, jak oddzwonią to dogadujesz ostateczne warunki :-)
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  8. #208
    Użytkownik Rowerzysta Avatar jml
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 TBi 200KM
    Postów
    452

    Domyślnie

    Cytat Napisał Blady1 Zobacz post
    zostały dwie Guglie stockowe -jedna z nich ma ten mały wyświtlacz - to według Was duża wada ?
    Wg mnie nie. Jedyne czego mi brakuje w moim to obsługa Apple CarPlay/Android Auto.

    Co do rabatów - powodzenia! Można pewnie sporo urwać, choć sprzedawcy mają z góry wyznaczone widełki poniżej których nie zejdą, często irracjonalne patrząc na ilość aut i roczniki aut ze stocku. Covid im tutaj akurat chyba pomógł rykoszetem...

  9. #209
    Użytkownik Świeżak Avatar Nemiroff
    Dołączył
    07 2019
    Mieszka w
    Gōrny Ślōnsk
    Auto
    StelvioQ Abarth Spider
    Postów
    156

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    Przecież nikt normalny nie będzie montował haka do wersji Q. Jeśli samochód kupuję się także pod wycieczki z rodziną to po co pakować się w Q, cywilna wersja jest przecież wystarczająco szybka. Do tego łatwiej to będzie serwisować niż wersje a z silnikiem pochodzącym od Ferrari, jeśli robimy spore przebiegi.
    Przypowieść: Przecież automiłość jest wystarczająca. Wystarcza. Po co więcej? po co? Miłość z super piękną, seksowną kobietą, za którą każdy się ogląda, kiedy z nią jesteś czujesz ciarki na plecach, kiedy ją dociskasz do granic, słychać krzyki, krzyczy niczym najpiękniejsza aria operowa. Ta skóra, jak aksamit, szpilki, sukienka w kolorze rosso. Rasowa włoszka. Każdy się ogląda. Każdy chciałby ja mieć. Ale po co to? Na pewno wymaga drogich prezentów, bielizny, sukienek butów, perfumów, regularnego chodzenia do drogi restauracji. Po co to wszystko? Można być samowystarczalnym. Przecież to, to samo. Ale moja włoszka to super dziewczyna. Wiem, że może ubrać plecak i pojadę z nią na wycieczkę za miasto. Tam na łonie natury, ona będzie nadal unikalnie, obezwładniająco piękna i kusząca. Tam też zrobimy rzeczy o których inni nawet nie śnili. A kolega, kolega pojedzie rowerem, z dużą ilością przerzutek, usiądzie pod dużym drzewem spojrzy na swe dłonie.... i na końcu będzie czuł dziwną, niepokojąca pustkę.

    Taka mała alegoryczna przypowieść. Sapienti sat.

  10. #210
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    partnerka akceptuje poligamię? żebyś mnie źle nie zrozumiał, podoba mi się wpis.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. [Stelvio] Opinie użytkowników o Stelvio
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1105
    Ostatni post / autor: 23-03-2022, 19:40
  2. [STELVIO] Dlaczego Stelvio, a nie Stinger?
    Utworzone przez zukowski w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 07-08-2019, 19:39

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory