Strona 22 z 24 PierwszyPierwszy ... 12131415161718192021222324 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 236

Temat: Stelvio Quadrifoglio.

  1. #211
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Faktycznie, ujęte bardzo trafnie. Życie jest krótkie, szkoda odmawiać sobie przyjemności.

  2. #212
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał prezes-tk Zobacz post
    Faktycznie, ujęte bardzo trafnie. Życie jest krótkie, szkoda odmawiać sobie przyjemności.
    Ja mam zwykłe stelvio, Q w planach, ale już nie raz słyszałem, że Włoszka to moja druga kobieta, a może nawet pierwsza

  3. #213
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Stacho
    Dołączył
    08 2019
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    419

    Domyślnie

    Mocne deklaracje lecą na forum - dobrze, że nasze kobiety nie czytają tych stron

  4. #214
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Ale właśnie ja to słyszałem od mojej małżonki

  5. #215
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2018
    Auto
    forester xt
    Postów
    71

    Domyślnie

    Kurcze coraz więcej wątpliwości, w necie róznice piszą o awaryjności wersji Q -ktoś może coś napisać jak się sprawuje przy jakiś większych przebiegach...?
    Ważne dla mnie jest możliwośc obłsugi serwisowej na miejscu w Lublinie -a tu każdy mówi inaczej ... sprzedawców mam na myśli ale nie wiem czy warunkiem zachowania gwarancj jest serwisowanie w ASO czy w ASO z autoryzacją Q -jeśli coś takiego jest w ogóle?
    Abonament nie rozwiązuje problemu bo samochód stoim, płacisz kupe kasy a nie jezdzisz - dostałem propozyjce abonamentu i tam jest opcja samochodu zasteoczego ale na kilka dni w roku
    a naprawa Q pewnie może potrwać -przerabiałem oczekiwanie na części w Subaru.

    Czy ktośc może pomóc w odpowiedzi na powyzsze pytania. Czy asistsance Alfa Romeo działa jako tako? czy wykupowaliście przedłużoną gwarancję?

    Z góry dziękuje za pomoc

    - - - Updated - - -

    Pomóżcie bo jeszcze kupie Skode

  6. #216
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,505

    Domyślnie

    Kup skode jak czytasz o alfie w internecie o awaryjnosci.

  7. #217
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280hp / AR Stelvio 2.9 510hp
    Postów
    149

    Domyślnie

    Mam Stelvio Q od 9 miesięcy i przejechane ok 13k. Oprócz skrzypiącego jak furmanka tunelu środkowego nic się nie dzieje. Niedługo 1szy przegląd i mam nadzieje, ze coś z tym skrzypieniem zrobią. Przyjemność i radość z jazdy ogromna, nigdy jeszcze nie spotkałem Stelvio Q na ulicy no i nie ma miejsca na zamocowanie lufy
    Bardzo lubię ten samochód
    Ostatnio edytowane przez Mariusz11 ; 04-06-2020 o 19:28

  8. #218
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2018
    Auto
    forester xt
    Postów
    71

    Domyślnie

    Cytat Napisał marekkoczta Zobacz post
    Kup skode jak czytasz o alfie w internecie o awaryjnosci.
    Pytam na forum, a niby skąd mam czerpać według Ciebie wiedzę ? od mechaników? znajomych? Owszem mam kilku znajomych którzy od lat jeżdzą alfami ale nikt z nich nie posiadał wersji silnikowej Q 510 KM...

    pytam o konkretne rzeczy posiadaczy o przedłużoną gwarancje, assistance alfy, możliwośc serwisowania Q w każdym ASO -jeśli masz jakąś wiedzę na temat Q to się podziel

  9. #219
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280hp / AR Stelvio 2.9 510hp
    Postów
    149

    Domyślnie

    Cytat Napisał Blady1 Zobacz post
    Pytam na forum, a niby skąd mam czerpać według Ciebie wiedzę ? od mechaników? znajomych? Owszem mam kilku znajomych którzy od lat jeżdzą alfami ale nikt z nich nie posiadał wersji silnikowej Q 510 KM...

    pytam o konkretne rzeczy posiadaczy o przedłużoną gwarancje, assistance alfy, możliwośc serwisowania Q w każdym ASO -jeśli masz jakąś wiedzę na temat Q to się podziel
    Mam Q w wynajmie na 2 lata, wiec przedłużonej gwarancji nie mam. Jezeli miałbym ją kupić to na pewno przedłużona gwarancje bym brał. Na Stelvio zony 280KM mam do 5 lat. W 3-mieście są dwa serwisy i oba mogą Q serwisować.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz11 ; 04-06-2020 o 19:35

  10. #220
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2018
    Auto
    forester xt
    Postów
    71

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mariusz11 Zobacz post
    Mam Stelvio Q od 9 miesięcy i przejechane ok 13k. Oprócz skrzypiącego jak furmanka tunelu środkowego nic się nie dzieje. Niedługo 1szy przegląd i mam nadzieje, ze coś z tym skrzypieniem zrobią. Przyjemność i radość z jazdy ogromna, nigdy jeszcze nie spotkałem Stelvio Q na ulicy no i nie ma miejsca na zamocowanie lufy
    Bardzo lubię ten samochód
    Dzieki a można wiedzieć co z serwisem, czy ASO sprawdzałeś pod katem autoryzacji na Q ? chyba że nie ma czegoś takiego i mozna w każdym ASO przegląd zrobić ?

Podobne wątki

  1. [Stelvio] Opinie użytkowników o Stelvio
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1105
    Ostatni post / autor: 23-03-2022, 19:40
  2. [STELVIO] Dlaczego Stelvio, a nie Stinger?
    Utworzone przez zukowski w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 07-08-2019, 19:39

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory