Strona 23 z 24 PierwszyPierwszy ... 131415161718192021222324 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 236

Temat: Stelvio Quadrifoglio.

  1. #221
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mariusz11 Zobacz post
    no i nie ma miejsca na zamocowanie lufy
    Sorki, ale o co chodzi z tą lufą?

  2. #222
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2018
    Auto
    forester xt
    Postów
    71

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mariusz11 Zobacz post
    Mam Q w wynajmie na 2 lata, wiec przedłużonej gwarancji nie mam. Jezeli miałbym ją kupić to na pewno przedłużona gwarancje bym brał. Na Stelvio zony 280KM mam do 5 lat. W 3 mieście są dwa serwisy i oba mogą Q serwisować.
    dziękuje za informacje

  3. #223
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280hp / AR Stelvio 2.9 510hp
    Postów
    149

    Domyślnie

    Sprawdź posta wyżej. Niestety, chyba serwis potrzebuje autoryzacji na Q i nie wszystkie mogą to robić. Sprawa latawa do sprawdzenia

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Sorki, ale o co chodzi z tą lufą?
    Ze nie wyglada jak niemiecki czołg

  4. #224
    Użytkownik Świeżak Avatar Nemiroff
    Dołączył
    07 2019
    Mieszka w
    Gōrny Ślōnsk
    Auto
    StelvioQ Abarth Spider
    Postów
    156

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    partnerka akceptuje poligamię? żebyś mnie źle nie zrozumiał, podoba mi się wpis.
    Lubię parzyste liczby, więc żyję w czworokącie z trzema ognistymi kobietami w czerwieni. Stelvio Q Competizione Rosso, Abarth 124 Spider Rosso Corsa i moją rudowłosą żoną -
    Najbardziej krnąbrny i dziki z tej trójki jest Abarth.

  5. #225
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nemiroff Zobacz post
    Lubię parzyste liczby, więc żyję w czworokącie z trzema ognistymi kobietami w czerwieni. Stelvio Q Competizione Rosso, Abarth 124 Spider Rosso Corsa i moją rudowłosą żoną -
    Najbardziej krnąbrny i dziki z tej trójki jest Abarth.
    ładna gromadka , ale Abarth też kobieta jak Kopernik?

  6. #226
    Użytkownik Świeżak Avatar Nemiroff
    Dołączył
    07 2019
    Mieszka w
    Gōrny Ślōnsk
    Auto
    StelvioQ Abarth Spider
    Postów
    156

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    ładna gromadka , ale Abarth też kobieta jak Kopernik?
    Dobrze trafiłeś w filmowe porównanie, bo Abarth czyli Scorpione rozmnaża się za pomocą partenogenzy Serio

  7. #227
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Jajo o jajo...?

  8. #228
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,800

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nemiroff Zobacz post
    Przypowieść: Przecież automiłość jest wystarczająca. Wystarcza. Po co więcej? po co? Miłość z super piękną, seksowną kobietą, za którą każdy się ogląda, kiedy z nią jesteś czujesz ciarki na plecach, kiedy ją dociskasz do granic, słychać krzyki, krzyczy niczym najpiękniejsza aria operowa. Ta skóra, jak aksamit, szpilki, sukienka w kolorze rosso. Rasowa włoszka. Każdy się ogląda. Każdy chciałby ja mieć. Ale po co to? Na pewno wymaga drogich prezentów, bielizny, sukienek butów, perfumów, regularnego chodzenia do drogi restauracji. Po co to wszystko? Można być samowystarczalnym. Przecież to, to samo. Ale moja włoszka to super dziewczyna. Wiem, że może ubrać plecak i pojadę z nią na wycieczkę za miasto. Tam na łonie natury, ona będzie nadal unikalnie, obezwładniająco piękna i kusząca. Tam też zrobimy rzeczy o których inni nawet nie śnili. A kolega, kolega pojedzie rowerem, z dużą ilością przerzutek, usiądzie pod dużym drzewem spojrzy na swe dłonie.... i na końcu będzie czuł dziwną, niepokojąca pustkę.

    Taka mała alegoryczna przypowieść. Sapienti sat.
    Twoja przepiękną przypowieść przyjemnie się czyta, moje uwagi dotyczyły jednak kolegi który zastanawia się nad "zadaniem się z namiętną Włoszką" ale pyta się : czy da się ją zmusić do sprzątania w domu (zamontować hak) i czy da się ograniczyć jej wydatki na markowe ubrania (Czy koszty utrzymania w ASO nie są zbyt wysokie). Pyta się też, czy nie będzie się często puszczać (czy nie będzie dużo awarii).
    Moja rada jest taka : albo zadaj się z ładną dziewczyną ale nie tak piękną jak Q (czyli zwykłe Stelvio), która ugotuje i posprząta w domu ale noce nie będą tak emocjonujące . Drugie rozwiązanie to brzydka żona na co dzień i piękna włoska kochanka na weekendy - wg mnie najlepsze rozwiązanie - w domu porządek i emocje też są kiedy mamy tylko na nie ochotę.

    Jak dla mnie wersja Q to powinien drugi samochód w domu a nie daily. Można go trzymać w garażu i 10 lat czy więcej - zawsze będzie robił wrażenie a Alfa pewnie już nie wypuści tak emocjonującego samochodu spalinowego.

  9. #229
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    Drugie rozwiązanie to brzydka żona na co dzień i piękna włoska kochanka na weekendy
    Najlepsze rozwiązanie: żeby należała do kogoś innego . A Kolega od czasu do czasu, jak przyjdzie ochota, użył jej, pojeździł i oddał właścicielowi.

  10. #230
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2018
    Auto
    forester xt
    Postów
    71

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    Twoja przepiękną przypowieść przyjemnie się czyta, moje uwagi dotyczyły jednak kolegi który zastanawia się nad "zadaniem się z namiętną Włoszką" ale pyta się : czy da się ją zmusić do sprzątania w domu (zamontować hak) i czy da się ograniczyć jej wydatki na markowe ubrania (Czy koszty utrzymania w ASO nie są zbyt wysokie). Pyta się też, czy nie będzie się często puszczać (czy nie będzie dużo awarii).
    Moja rada jest taka : albo zadaj się z ładną dziewczyną ale nie tak piękną jak Q (czyli zwykłe Stelvio), która ugotuje i posprząta w domu ale noce nie będą tak emocjonujące . Drugie rozwiązanie to brzydka żona na co dzień i piękna włoska kochanka na weekendy - wg mnie najlepsze rozwiązanie - w domu porządek i emocje też są kiedy mamy tylko na nie ochotę.

    Jak dla mnie wersja Q to powinien drugi samochód w domu a nie daily. Można go trzymać w garażu i 10 lat czy więcej - zawsze będzie robił wrażenie a Alfa pewnie już nie wypuści tak emocjonującego samochodu spalinowego.

    Nie wiem kogo dotyczyły Twoje uwagi i przemyślenia bo to własnie kolega Nemiroff autor tej przypowieści zastawiał się nad hakiem.... Poza tym nie wiem co jest dziwnego w tym że chcec kupić samochód do jazdy a nie do trzymania w garażu? Gdybym szukał zabawki na weekend to byłaby to Guglia Q albo jeszcze coś bardziej niepraktycznego ale na weekend mam inne zabawki i jak już pisałem nie mam czasu na weekendowe jazdy. A wydawało mi się że Stelvio Q właśnie miał pełnić taka role fajnego samochodu na codzień, jako uzupełnienie Gugli Q. Zakałdasz też że będzie to jedyny mój samochód... a tak nie jest, poza tym ja głównie jeżdżę rowerem ok. 15 kkm rocznie i motocyklem ok. 8 kkm także nie znając mojej sytuacji próbujesz mi doradzać, a wcale o te porady nie prosze. Dzięki że podzieliłeś się swoimi przemyślenianiami ale to nie sa raczej odpowiedzi na moje pyania, zresztą były one adresowane bardziej do osób które użytkują Stelvio Q, którym bardzo dziękuje odpowiedzi, były bardzo pomocne.

Podobne wątki

  1. [Stelvio] Opinie użytkowników o Stelvio
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1105
    Ostatni post / autor: 23-03-2022, 19:40
  2. [STELVIO] Dlaczego Stelvio, a nie Stinger?
    Utworzone przez zukowski w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 07-08-2019, 19:39

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory