Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Temat: Problem z odpaleniem

  1. #1
    Użytkownik Świeżak Avatar sory89
    Dołączył
    11 2019
    Mieszka w
    Warszawa/Przemyśl
    Auto
    Giulia 280KM - ekwiwalent amerykański
    Postów
    127

    Domyślnie Problem z odpaleniem

    Panowie próbuje odpalić samochód rozrusznik kręci ale nie pali paliwo jest nie moge zmienić biegu na żeby bo holowac wie ktoś jak zmienić ten bieg ? Albo odblokować skrzynie zwolnić blokadę ? Cały czas jest na p , pomocy pomóżcie

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał sory89 Zobacz post
    Panowie próbuje odpalić samochód rozrusznik kręci ale nie pali paliwo jest nie moge zmienić biegu na żeby bo holowac wie ktoś jak zmienić ten bieg ? Albo odblokować skrzynie zwolnić blokadę ? Cały czas jest na p , pomocy pomóżcie
    Może w tryb manual jak przelozysz ? Standardowo ruch joystickiem przelanczal tryb i tam dał się przyłączyć na N.

    Dołączam instrukcje jakbyś nie miał przy sobie strona 160 odnośnie holowania uwagi są.. ogólnie laweta jest sugerowana. 2017-alfa-romeo-giulia-106324 (1).pdf

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  3. #3
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,505

    Domyślnie

    Cytat Napisał sory89 Zobacz post
    Panowie próbuje odpalić samochód rozrusznik kręci ale nie pali paliwo jest nie moge zmienić biegu na żeby bo holowac wie ktoś jak zmienić ten bieg ? Albo odblokować skrzynie zwolnić blokadę ? Cały czas jest na p , pomocy pomóżcie
    Pod tunelem środkowym z tylu zdejmujesz plastyk i tam ma byc linka do zwolnienia skrzyni biegów.

  4. #4
    ViP Maniak resoraków Avatar majk
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    ALFY
    Postów
    667

    Domyślnie

    musisz się położyć pod samochód na wysokości drzwi kierowcy. Jest złącze elektryczne od skrzyni biegów kawałek od niego w stronę tyłu samochodu jest miejsce na korpusie skrzyni na śrubę m6 którą odblokujesz skrzynie biegów. Wkręcasz do momentu poczucia oporu i uniesienia cięgna. Tak to wygląda
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	skzynia.jpg
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	46.9 KB
ID:	264297  
    Ostatnio edytowane przez majk ; 08-12-2019 o 12:25

  5. #5
    Użytkownik Świeżak Avatar sory89
    Dołączył
    11 2019
    Mieszka w
    Warszawa/Przemyśl
    Auto
    Giulia 280KM - ekwiwalent amerykański
    Postów
    127

    Domyślnie

    Dzięki Panowie za pomoc aku był tak padnięty ze ani drgnął obyło się bez szukania tej blokady podpiąłem nowy i odpalił, ale będę wiedział na przyszłość, dzięki wielkie za pomoc, mam kolejne pytanie, gdyż po wcisnieciu gazu obroty idą tylko do 3,5 tys po podpieciu interface diagnostycznego wyskoczył mi błąd u0402 czy wie ktoś co ten błąd oznacza i co może być powodem tych niskich obrotów ?

  6. #6
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    na luzie czy p obroty nie wchodza na wieksze, tyljo na biegu

    u0402 blad ze skrzyni, wystarczylo wpisac w google.... ake jak miales slaby aku to bledow ze wszystkuego bedzie multum
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 08-12-2019 o 19:46
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #7
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    u0402 dotyczy błędnych danych ze skrzyni biegów. Wydaje się że po krótkiej jeździe zniknie i odblokuje obroty.

  8. #8
    Użytkownik Świeżak Avatar sory89
    Dołączył
    11 2019
    Mieszka w
    Warszawa/Przemyśl
    Auto
    Giulia 280KM - ekwiwalent amerykański
    Postów
    127

    Domyślnie

    Epsonix jutro powiem bo podłączyłem go do ładowania na cała noc i rano odpalę i zobaczę co z tymi obrotami, a mam inne pytanie odnośnie odpalania z kluczyka na odległość nie łapie tylko włącza się krótki dźwięk klaksonu wie ktoś w czym może być problem ?

  9. #9
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    jak jest slaby aku, albo malo paliwa to nie odpala zdalnie, jeszcze sa inne kryteria, poczytaj instrukcje, tam jest to wszystko nspisane. jak nie masz to sciagnij z aftersales pdfa
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #10
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Kolpak
    Dołączył
    09 2018
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał sory89 Zobacz post
    Epsonix jutro powiem bo podłączyłem go do ładowania na cała noc i rano odpalę i zobaczę co z tymi obrotami, a mam inne pytanie odnośnie odpalania z kluczyka na odległość nie łapie tylko włącza się krótki dźwięk klaksonu wie ktoś w czym może być problem ?
    Nie wiem do końca jaka jest reguła do tego odpalania, ale aku na pewno musi być dobry. Ostatnio np. odpalił, ale po chwili zgasł i może to faktycznie od małej ilości paliwa, bo akurat była rezerwa.
    Taka rada- jak masz jeszcze aku z USA to go wymień od razu, bo szkoda zabawy i nerwów. Ja swojego wskrzesiłem na pół roku i miał przeżyć jeszcze nie jeden zamiennik, no a niestety okazało się inaczej..

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-04-2014, 16:03
  2. [146] Problem z odpaleniem
    Utworzone przez Corrado w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 25-03-2011, 16:57
  3. problem z odpaleniem JTD
    Utworzone przez macki2go w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 14-03-2011, 23:25
  4. [156] 2,4 JTD problem z odpaleniem
    Utworzone przez ostry11 w dziale 156
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 27-09-2008, 18:17
  5. Problem z odpaleniem
    Utworzone przez Raxy w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 18-11-2007, 21:37

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory