Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Gdzie znajduje się "body Control module"

  1. #1
    Użytkownik Świeżak Avatar rozewo
    Dołączył
    08 2014
    Auto
    Giulia
    Postów
    141

    Domyślnie Gdzie znajduje się "body Control module"

    Witam w moim aucie zdarza się że światła same się zapalają lub gasną. Rówinierz w nocy 2 razy zrobiło się ciemno. Auto próbuje mnie zabić. Klapa też raz się otwiera raz nie. Mam pytanie gdzie się znajduje sterownik "body Control module" była akcja serwisowa bo podobno dostaje się tam woda. Chciałbym to sprawdzić, może to jest powodem moich problemów.

  2. #2
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Stelvio Ti to (nie śledzę) opcja z ostatnich miesięcy, tak? czyli już powinno być wszystko po poprawkach jeśli chodzi o wodę na BCM. BCM zapewne jak w Giulii w nogach pasażera - on jest zintegrowany ze skrzynką bezpieczników.
    auto rozumiem na gwarancji, więc raczej dość mocno z nimi od początku zacznij, żadne ciaćkanie się bo nie brzmi to dobrze.

    Tak się upewnię, światła w automacie przełączają Ci się w nocy na dzienne (ikonka biała świateł i napis Auto pod spodem), czy jakoś inaczej? co do klapy to w normalnych warunkach, typu na postoju? przy pierwszej próbie? nie było jakiegoś przypadkowego klikania po pilocie wcześniej albo np odłączania aku?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #3
    Użytkownik Świeżak Avatar rozewo
    Dołączył
    08 2014
    Auto
    Giulia
    Postów
    141

    Domyślnie

    Auto jest z poczatku 2018 roku. Swiatła kilkakrotnie wyłączyły się w nocy. Klapa bagażnika raz chodzi szybko raz powoli.
    Do tego ostatnio światła samoczynnie się zapalają na postoju. Muszę się zatem dostać pod nogi pasażera.

  4. #4
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    nie bardzo odpowiedziałeś na moje pytania. co do świateł (a może i tempa otwierania się klapy), nie naciskasz czasem przez przypadek pilota (np w kieszeni) przez przypadek? sam nie grzeb więcej niż tylko looknięcie do skrzynki - co najwyżej voltomierzem zmierz napięcie na aku, ale to już jak auto jakiś czas postoi z wyłączonymi odbiornikami - będzie można ocenić mniej więcej jak naładowany jest aku.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 12-11-2015, 22:00
  2. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 31-01-2013, 21:06
  3. Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 15-02-2012, 18:24
  4. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 07-08-2011, 09:47
  5. 156 gta "Motor Control System Failure" Kody usterek
    Utworzone przez bedziora w dziale 156
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 02-09-2010, 14:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory