Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 87

Temat: Koncert życzeń, czyli czego byśmy sobie życzyli od Kolegi Epsonix`a ;)

  1. #51
    Użytkownik Świeżak Avatar Prosper
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Stelvio B-TECH 2.0 TB 200KM
    Postów
    188

    Domyślnie

    Nie wiem na ile to możliwe, ale:
    16. Zdalny start i funkcja 'panic'.
    Ekipa ze squadra tuning to ogarnęła, podobno funkcjonalność jest przewidziana w każdym modelu, jedynie zablokowana software'owo. Trzeba dokupić kluczyk z funkcją 'panic' i zarejestrować go w samochodzie.
    Opis TUTAJ

  2. #52
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Proxi musisz zmienić, kluczyk kupić i tyle. Wiadomo od dawna [emoji6]

    Kluczyk ok 1000pln.

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  3. #53
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał Prosper Zobacz post
    Nie wiem na ile to możliwe, ale:
    16. Zdalny start i funkcja 'panic'.
    Ekipa ze squadra tuning to ogarnęła, podobno funkcjonalność jest przewidziana w każdym modelu, jedynie zablokowana software'owo. Trzeba dokupić kluczyk z funkcją 'panic' i zarejestrować go w samochodzie.
    Opis TUTAJ
    z tym co wiemy to podobno panic nie działa. choć i tak pewnie wymaga ori alarmu, ja mam nie-ori. kluczyk w ASO i tak się tylko zamawia pod VIN i chyba nawet tylko u nich wpisuje do auta. ten wątek to raczej o urządzeniach a nie retrofitach.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #54
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    kluczyk w ASO 1410 pln - 1150 pilot i 260 pln grot- zamawia sie po nr VIN. Kluczyk należy dokować witech-em trwa to ok 3-4 minut.
    Panic- mam funkcję fabrycznie ale konfiguracja nie wskazuje na posiadanie alarmu.

  5. #55
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    kluczyk w ASO 1410 pln - 1150 pilot i 260 pln grot- zamawia sie po nr VIN. Kluczyk należy dokować witech-em trwa to ok 3-4 minut.
    Tak, ale nie zamówisz chyba kluczyka USA pod vin Eu. Z tego co się dowiedzialem zamawiasz czysty kluczyk i na miejscu go kodujesz w witech

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  6. #56
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    możesz zamówić np po nr vin USA ale i tak przychodzi "czysty" i dokodujesz go sobie do EU.

    - - - Updated - - -

    z Naszych ustaleńi ustawień witech-a wynika, że powinno się dać dokodować używany kluczyk - za ok 2 -3 tygodnie będzie to testowane.

  7. #57
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    może by to przenieść do tematu o kluczykach (a jeśli nie ma to założyć)?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #58
    Użytkownik Świeżak Avatar Gelo
    Dołączył
    12 2019
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Q4 2.0 280km
    Postów
    180

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    kluczyk w ASO 1410 pln - 1150 pilot i 260 pln grot- zamawia sie po nr VIN. Kluczyk należy dokować witech-em trwa to ok 3-4 minut.
    Panic- mam funkcję fabrycznie ale konfiguracja nie wskazuje na posiadanie alarmu.
    Ja płaciłem za kluczyk ze zdalnym odp. i z funkcją panic + kodowanie, niecałe 1300zł w serwisie autoryzowanym.

  9. #59
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Łódzkie
    Auto
    Stelvio 2.0 280HP
    Postów
    92

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gelo Zobacz post
    Ja płaciłem za kluczyk ze zdalnym odp. i z funkcją panic + kodowanie, niecałe 1300zł w serwisie autoryzowanym.
    Polskie serwisy Alfy oferują taką funkcjonalność??
    Byłem pewien, że zdalne odp. auta jest w PL/UE zabronione prawnie, tak samo jak pozostawienie samochodu z pracującym silnikiem bez nadzoru...

  10. #60
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał Alfastic Zobacz post
    Polskie serwisy Alfy oferują taką funkcjonalność??
    Byłem pewien, że zdalne odp. auta jest w PL/UE zabronione prawnie, tak samo jak pozostawienie samochodu z pracującym silnikiem bez nadzoru...
    Tez mi się tak wydaje. Z tego względu wszelkie turbo timery chyba też z tego względu nie bardzo.
    Jeżeli o mnie chodzi Święty Mikołaju oto moja lista:
    -chcialbym żeby światła mijania i tył się włączały przy pracy wycieraczek
    -fajnie by było gdyby można ustawić głośność włączenia audio, bo jak czasem gruchnie jak wyłączyłem i była głośno to moja mała aż zatyka uszy

Podobne wątki

  1. KONCERT!!!
    Utworzone przez Rafał w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-11-2008, 20:09

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory