Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 87

Temat: Koncert życzeń, czyli czego byśmy sobie życzyli od Kolegi Epsonix`a ;)

  1. #61
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,991

    Domyślnie

    Cytat Napisał Alfastic Zobacz post
    Polskie serwisy Alfy oferują taką funkcjonalność??
    Byłem pewien, że zdalne odp. auta jest w PL/UE zabronione prawnie, tak samo jak pozostawienie samochodu z pracującym silnikiem bez nadzoru...
    polskie serwisy moga Ci dostarczyć taki kluczyk z US i zaprogramować, natomiast samą funckję trzeba odpalić w proxi samemu lub podjechać do kogoś kto ogarnia. z tego co wiem niestety nie pojawia się w menu dodatkowa pozycja do wyłączenia tego, pewnie jeszcze inna pozycja w proxi musi był włączona, ale nikt nie rozpracował która (większość pozycji w menu radia ma osobny bit gdzieś do odalenia jej widoczności, a osobno samą funkcjonalność, czasem nawet rozbita na kilka bitów/adresów)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #62
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Łódzkie
    Auto
    Stelvio 2.0 280HP
    Postów
    92

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    polskie serwisy moga Ci dostarczyć taki kluczyk z US i zaprogramować, natomiast samą funckję trzeba odpalić w proxi samemu lub podjechać do kogoś kto ogarnia. z tego co wiem niestety nie pojawia się w menu dodatkowa pozycja do wyłączenia tego, pewnie jeszcze inna pozycja w proxi musi był włączona, ale nikt nie rozpracował która (większość pozycji w menu radia ma osobny bit gdzieś do odalenia jej widoczności, a osobno samą funkcjonalność, czasem nawet rozbita na kilka bitów/adresów)
    Dzięki za info!
    Jeśli w europejskiej wersji Alfy to zadziała to imho warte rozpatrzenia... jak wrócą mroźne i śnieżne zimy Takie hamerykańskie podejście do ogrzewania postojowego

  3. #63
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Cytat Napisał Alfastic Zobacz post
    Polskie serwisy Alfy oferują taką funkcjonalność??
    Byłem pewien, że zdalne odp. auta jest w PL/UE zabronione prawnie, tak samo jak pozostawienie samochodu z pracującym silnikiem bez nadzoru...
    Ja mam wersję USA- po odpaleniu świeca się światła pozycyjne, auto pracuje ale sam samochód jest zamknięty. Może go otworzyć osoba która ma kluczyk. Potem aby odjechać i tak musisz wcisnąć przycisk rozruchu mimo pracującego silnika.
    Kulczyk zamówiłem po nr VIN w ASO po 5- 7 dniach był w ASO i został tam za pomocą witech-a dograny bez kłopotu.
    poczekajcie ze 2 tyg będziemy próbować dokodować kluczyk do Giulii ale używany - jak się uda 70 dolców z USA ebay-a i masz.

  4. #64
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,991

    Domyślnie

    tylko jak auto w garażu to nie zamykać auta, bo inaczej przypadkowo można włączyć, a wtedy 10minut chodzi (o ile jest wystarczająco paliwa czy naładowania aku, w innych przypadkach auto włącza się tylko chyba na 0.5minuty albo odmawia). IMHO za łatwo w kluczykach AR takie rzeczy się włącza - powinna to raczej być jakaś sekwencja bardziej trudna do przypadkowego włączenia, albo np 2 przyciski, lub jakiś dodatkowy slider z boku na sprężynce który trzeba przesunąć. Kluczyk tak pięknie zaprojektowany (otwórzcie go sobie, ja rozbierałem na kwałki jak dolutowywałem dodatkowy mikrostyk pod próbę czy uda się uruchomić na istniejącym kluczyku remote start, to majstersztyk designu, precyzja i świetne materiały), tylko sknocili że przyciski zbyt łatwo się wciska (szczególnie bagażnik a w USA PANIC) i jak nosi się w kieszeni to przypadkowe otwarcie klapy, uruchomienie PANIC czy zamknięcie/otwarcie auta się zdarza.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #65
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    Ja mam wersję USA- po odpaleniu świeca się światła pozycyjne, auto pracuje ale sam samochód jest zamknięty. Może go otworzyć osoba która ma kluczyk. Potem aby odjechać i tak musisz wcisnąć przycisk rozruchu mimo pracującego silnika.
    Kulczyk zamówiłem po nr VIN w ASO po 5- 7 dniach był w ASO i został tam za pomocą witech-a dograny bez kłopotu.
    poczekajcie ze 2 tyg będziemy próbować dokodować kluczyk do Giulii ale używany - jak się uda 70 dolców z USA ebay-a i masz.
    O używanych piszą że musi się zgadzać jakiś numer z kluczyka. Czekamy na info [emoji6]

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  6. #66
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Kolpak
    Dołączył
    09 2018
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    tylko jak auto w garażu to nie zamykać auta, bo inaczej przypadkowo można włączyć, a wtedy 10minut chodzi (o ile jest wystarczająco paliwa czy naładowania aku, w innych przypadkach auto włącza się tylko chyba na 0.5minuty albo odmawia). IMHO za łatwo w kluczykach AR takie rzeczy się włącza - powinna to raczej być jakaś sekwencja bardziej trudna do przypadkowego włączenia, albo np 2 przyciski, lub jakiś dodatkowy slider z boku na sprężynce który trzeba przesunąć. Kluczyk tak pięknie zaprojektowany (otwórzcie go sobie, ja rozbierałem na kwałki jak dolutowywałem dodatkowy mikrostyk pod próbę czy uda się uruchomić na istniejącym kluczyku remote start, to majstersztyk designu, precyzja i świetne materiały), tylko sknocili że przyciski zbyt łatwo się wciska (szczególnie bagażnik a w USA PANIC) i jak nosi się w kieszeni to przypadkowe otwarcie klapy, uruchomienie PANIC czy zamknięcie/otwarcie auta się zdarza.
    Mnie się na szczęście jeszcze nie zdarzyło niechcący uruchomić auta.
    Natomiast auto zamyka się samo gdy naciśniesz odpalanie na pilocie.

  7. #67
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    aby odpalić samochód musi się 2 x wcisnąć przycisk w odstępie ok 0,5 sek. podobnie jest z klapą tylną - więc raczej przypadkowo odpada.
    z przyciskiem PANIC to prawda ale przez czas mojego użytkowania zdarzyło mi się to ze 2 razy.
    wadą odpalania z kluczyka jest to że po łwaczeniu zdalnym chodzi też radio ale po wyłączeniu silnika nie wyłącza się.

  8. #68
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Kolpak
    Dołączył
    09 2018
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    Ja mam wersję USA- po odpaleniu świeca się światła pozycyjne, auto pracuje ale sam samochód jest zamknięty. Może go otworzyć osoba która ma kluczyk. Potem aby odjechać i tak musisz wcisnąć przycisk rozruchu mimo pracującego silnika.
    Kulczyk zamówiłem po nr VIN w ASO po 5- 7 dniach był w ASO i został tam za pomocą witech-a dograny bez kłopotu.
    poczekajcie ze 2 tyg będziemy próbować dokodować kluczyk do Giulii ale używany - jak się uda 70 dolców z USA ebay-a i masz.
    Ja także czekam na info!

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Tez mi się tak wydaje. Z tego względu wszelkie turbo timery chyba też z tego względu nie bardzo.
    Jeżeli o mnie chodzi Święty Mikołaju oto moja lista:
    -chcialbym żeby światła mijania i tył się włączały przy pracy wycieraczek
    -fajnie by było gdyby można ustawić głośność włączenia audio, bo jak czasem gruchnie jak wyłączyłem i była głośno to moja mała aż zatyka uszy
    Oba tematy pojawiły się już na początku.. nr 1-2, 13

  9. #69
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Suzumushi
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    155Q4, 147GTA, Giulietta QV, Giulia Q, Ducati STF V4S
    Postów
    753

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kolpak Zobacz post
    Ja także czekam na info!

    - - - Updated - - -



    Oba tematy pojawiły się już na początku.. nr 1-2, 13
    Me too, zdalne odpalanie bylo by super opcją, pytalem o to swego czasu Lio, mialo byc i.... jak to z Lio ;]

    w

  10. #70
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał Suzumushi Zobacz post
    Me too, zdalne odpalanie bylo by super opcją, pytalem o to swego czasu Lio, mialo byc i.... jak to z Lio ;]

    w
    Ale zdalne odpalenie przecież można zrobić, było info w innym temacie...

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. KONCERT!!!
    Utworzone przez Rafał w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-11-2008, 20:09

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory