Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy 123456789
Pokaż wyniki od 81 do 87 z 87

Temat: Koncert życzeń, czyli czego byśmy sobie życzyli od Kolegi Epsonix`a ;)

  1. #81
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Kolpak
    Dołączył
    09 2018
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    854

    Domyślnie

    Skoro już przy radiu jesteśmy..
    Mam do wyboru przełączenie między FM, AM, a chyba radiem satelitarnym (?) z podziałem muzy na różne stacje i rodzaje, a obok logo "Sirius XM".
    To chyba właśnie radio satelitarne w USA. Jak się domyślam u nas to w żaden sposób nie pójdzie, a jakieś cyfrowe DAB itp.?
    Coś da się tam pogrzebać, czy zostaje FM/AM? Nie orientuję się w tym w ogóle..

  2. #82
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    nie pogrzebiesz raczej. poza tym kwestia aktywacji - jak? proxi, coś w ETM, pieron wie. Nowe radio na EU to już prędzej (5-6k chyba że masz w ASO znajomych i Ci załatwią 30% rabatu czy coś, od razu z AA/ACP) i ewentualnie kombinować porównując proxi z różnych aut USA/EU (kilka mam i takich i takich) jakby nie działało.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #83
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Kolpak
    Dołączył
    09 2018
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    nie pogrzebiesz raczej. poza tym kwestia aktywacji - jak? proxi, coś w ETM, pieron wie. Nowe radio na EU to już prędzej (5-6k chyba że masz w ASO znajomych i Ci załatwią 30% rabatu czy coś, od razu z AA/ACP) i ewentualnie kombinować porównując proxi z różnych aut USA/EU (kilka mam i takich i takich) jakby nie działało.
    Dobra wystarczy mi FM (nawet AM nie mam czasu używać )

  4. #84
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    ja zamówiłem z DAB konfig, na wszelki wypadek. looknąłem, same reżimowe stacje i kupa czeskich, tyle pokorzystałem. jeśli już to na FM Antyradio, ale 90% najczęściej Spotify leci i tyle.
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 29-01-2020 o 01:38
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #85
    Użytkownik Świeżak Avatar gruby19
    Dołączył
    06 2019
    Mieszka w
    Auto
    Giulia Veloce TI
    Postów
    249

    Domyślnie

    DAB w Polsce na ten moment jest bezużyteczny i nie zapowiada się, aby którakolwiek stacja komercyjna rwała się do zdobycia tego terenu. Nie ma sensu zajmować się tym tematem. Może za 5 lat

  6. #86
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał gruby19 Zobacz post
    DAB w Polsce na ten moment jest bezużyteczny i nie zapowiada się, aby którakolwiek stacja komercyjna rwała się do zdobycia tego terenu. Nie ma sensu zajmować się tym tematem. Może za 5 lat
    Definitywnie miałem w poprzednim samochodzie i w Stelvio też, praktycznie nie korzystam, bo jedynie w mieście coś tam, a jak tylko wyjedziesz, jeb i po słuchaniu...
    Tak jak piszesz to pieśń przyszłości, ale teraz kompletnie bez sensu

  7. #87
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Ja używam DAB-a poza granicami, a konkretnie jak zasięg PR3 za Kołbaskowem mi się kończy to przechodzę na cyfrowe (tam wybór jest duży) i tak do powrotu. Ale też często korzystam z jakiegoś (tzn. bardzo konkretnego) radia z netu z telefonie. Jestem w Niemczech średnio co dwa tygodnie na weekend i jakoś mój transfer wystarcza.

Podobne wątki

  1. KONCERT!!!
    Utworzone przez Rafał w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-11-2008, 20:09

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory