Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Temat: Namiar na importera

  1. #1
    Użytkownik Świeżak Avatar H78
    Dołączył
    05 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce
    Postów
    31

    Domyślnie Namiar na importera

    Cześć wszystkim,

    AR w PL nie dzieli się danymi do kontaktu w zakresie obsługi klienta. Ja znalazłem tylko nr infolinii.

    Jako, że obsługa klienta w moim ASO (Carserwis) jest na jeszcze niższym poziomie niż ich usługi serwisowe, chciałbym podzielić się tą wiedzą z podmiotem odpowiedzialnym za AR w naszym kraju, nadzorującym pracę dealerów.

    Ma ktoś namiary na importera u nas - jakiś adres, na który mógłbym przesłać pismo?

    Za wszelkie info dzięki z góry.

    Wysłane z mojego SM-A605FN przy użyciu Tapatalka

  2. #2
    Użytkownik Świeżak Avatar Nemiroff
    Dołączył
    07 2019
    Mieszka w
    Gōrny Ślōnsk
    Auto
    StelvioQ Abarth Spider
    Postów
    156

    Domyślnie

    Moim zdaniem, jak napiszesz skargę na dilera normalną drogą do importera, to trafi ona do stażystki, która (jeśli wogóle) odpowie Ci korporacyjnym bełkotem. Skarga zostanie zmielona w korpo-żarnach, z Ciebie (może) ujdzie frustracja a stan faktyczny się nie zmieni.

    Jeśli uderzać, to raz a mocno w czuły punkt. Ja bym napisał do dyrektora marketingu FCA Rafała Grzaneckiego albo do dyrektora marketingu AR Karoliny Bryłki - najlepiej publicznie na facebooku, wykopie, TVN Turbo albo innej platformie. Treściwie w punktach, które ciężko podważyć. Poszukałbym również osób z z zarządu FCA w KRS i dał ich w CC. Taki cios powinien zaboleć i dać rezultat.

  3. #3
    Użytkownik Świeżak Avatar Michalwawa
    Dołączył
    11 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    160

    Domyślnie

    Pisz na sekretariat Prezesa. A co się stało?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  4. #4
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Ja po kontakcie z infolinią w sprawie ogólnie znanej (aktualizacja navi 6,5 cala) za każdym razem otrzymuję na maila ankietę do wypełnienia. I tam stawiam odpowiednie noty: za uprzejmą obsługę max (bo tak jest), za zadowolenie minimum (bo kontakt nic nie wnosi do sprawy). Przed chwilką właśnie wypełniałem następną i napisałem (bo jest miejsce na swoje kilka słów), że infolinia, która nie ma mocy sprawczych i wpływu na działanie innych komórek firmy jest niepotrzebna i utrzymywanie jej jest niecelowe. Zobaczymy, czy na krytyczną opinię będzie reakcja. U nas w takim przypadku od razu wszelkie czynniki odpowiedzialne za jakość usług dzwonią do mnie i nie ma możliwości abym nie zareagował w taki sposób aby zadowolić klienta.
    Tak więc proponuję odezwać się na infolinię, tam powiedzieć, co masz do powiedzenia i poczekać na ewentualny odzew lub ankietę.

  5. #5
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Panowie, a cytując klasyka, że tak powiem "pomysła mam". Jeżeli macie namiar właśnie na kogoś konkretnego i żebyśmy jako klienci napisali właśnie, że o co chodzi, z tym że modele poliftowe zostały pokazane w listopadzie, że dalej nie ma cenników, że na stronie można sobie skonfigurować stary model pomimo że styczeń się kończy, konsultanci nic nie wiedzą. Wszędzie piszą że sprzedaż słaba w 2019, kierownictwo FCA niezadowolone, a co oni robią żeby to zmienić? Wkurzyłem się i napisałem to w formularzu kontaktowym i co? I przy wysyłaniu wystąpił błąd i dupa i poszło w pizdu...

  6. #6
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2019
    Auto
    Alfa 156-była, Stelvio B-Tech
    Postów
    19

    Domyślnie

    To wszystko jest przemyślane przez FCA ,wiedzieli że będzie krytyczna wiadomość i ją zablokowali

  7. #7
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2015
    Auto
    Stelvio 2.0T
    Postów
    174

    Domyślnie

    [MENTION=82618]H78[/MENTION]

    A nie lepiej zmienic ASO?

    Z wysylaniem skarg to procedura we wszystkich firmach jest podobna. Skarga zostanie przeslana przez importera do Carserwisu z prosba o reakcje/komentarz i tyle w temacie. Jesli masz problem techniczny z samochodem to jedyna droga to rzeczoznawca i droga sadowa
    Oś czasu: 147 2.0 TS Selespeed, 156 2.0 TS Sportwagon, 156 2.0 JTS, Giulietta 1.4 MA TCT, Giulia Super 2.0T, Stelvio Business 2.0T

  8. #8
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał _arekm_ Zobacz post
    Z wysylaniem skarg to procedura we wszystkich firmach jest podobna. Skarga zostanie przeslana przez importera do Carserwisu z prosba o reakcje/komentarz i tyle w temacie. Jesli masz problem techniczny z samochodem to jedyna droga to rzeczoznawca i droga sadowa
    I tak i nie. Masz poniekąd rację, ale zawsze to jednak coś daje. Ja jak zawsze ma reklamację z BOK-u to później jest ona weryfikowana podczas wizyt przedstawiciela importera oraz podczas corocznego audytu

  9. #9
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Cytat Napisał _arekm_ Zobacz post
    Skarga zostanie przeslana przez importera do Carserwisu z prosba o reakcje/komentarz i tyle w temacie.
    U nas może to kosztować serwis konkretne wartości, które szefostwo i tak ściągnie z odpowiedzialnego pracownika.

  10. #10
    Użytkownik Świeżak Avatar H78
    Dołączył
    05 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce
    Postów
    31

    Domyślnie

    Dzięki Panowie za cenne info. Ja wychodzę z założenia, że jak nie napiszesz, to na pewno nic się nie wydarzy. Brak reakcji stopniowo przesuwa granicę tego, co wolno robić z klientem i mamy to, co mamy - auta dość fajne, reszta nie.

    Wysłane z mojego SM-A605FN przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. Potrzebny namiar na dobrego mechanika
    Utworzone przez 156ts w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 22-07-2018, 12:22
  2. Namiar na GT na części
    Utworzone przez pafka w dziale GT
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 16-09-2016, 16:02
  3. [159] cieknący spryskiwacz - namiar części
    Utworzone przez grabo_s w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-11-2014, 18:31
  4. Jelenia Góra ustawienie rozrządu namiar na mechanika
    Utworzone przez mikell0 w dziale 166
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 30-03-2012, 11:42
  5. regeneracja ALUFELG - macie jakiś namiar?
    Utworzone przez Tomasz84 w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 21-03-2012, 22:03

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory