Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Temat: Namiar na importera

  1. #11
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał H78 Zobacz post
    Brak reakcji stopniowo przesuwa granicę tego, co wolno robić z klientem i mamy to, co mamy - auta dość fajne, reszta nie.
    Dokładnie, dlatego działaj, powodzenia

  2. #12
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Mały update: zawzialem się i napisałem w formularzu kontaktowym, o tym że mamy koniec stycznia, że nie ma cenników a jak są to są dystrybuowane jak konspiracyjna bibuła, że nikt nie wie o konfiguratorze i że widocznie spadek sprzedaży mają widocznie w poważaniu i ogólnie wątpię że po ich podejściu ogólnym ktokolwiek to przeczyta.Tym razem poszlo. Dostałem odpowiedź, że dziękują za informację, a mój list został przekazany produkt managerowi...

  3. #13
    Użytkownik Rowerzysta Avatar So What!
    Dołączył
    11 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Było Subaru Legacy 3.0R, jest Giulia Veloce
    Postów
    338

    Domyślnie

    [MENTION=81445]Kurynio[/MENTION], super Może w końcu się coś ruszy i kupisz wymarzone auto

  4. #14
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    To nie o to chodzi, ja mam Stelvio już, niecały rok. Napisałem bo mnie to wkurza, a chciałbym żeby z Alfą było lepiej. Wiem może jest dziwny...

  5. #15
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Luke77
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Ti 280KM Benzyna MY20, Alfa Romeo Giulietta Distinctive 170KM Benzyna
    Postów
    813

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Mały update: zawzialem się i napisałem w formularzu kontaktowym, o tym że mamy koniec stycznia, że nie ma cenników a jak są to są dystrybuowane jak konspiracyjna bibuła, że nikt nie wie o konfiguratorze i że widocznie spadek sprzedaży mają widocznie w poważaniu i ogólnie wątpię że po ich podejściu ogólnym ktokolwiek to przeczyta.Tym razem poszlo. Dostałem odpowiedź, że dziękują za informację, a mój list został przekazany produkt managerowi...
    Ha, ha, ha: ja wczoraj napisałem dokładnie to samo (przez formularz zgłoszeniowy na stronie). Dodałem jedynie że mają w d* klientów biznesowych bo chcę kupić na firmę auto za 250 tyś. a nie mogę.
    I dzisiaj zadzwoniła Pani z Włoch (mówi po polsku) strasznie zdziwiona, chyba się dopiero dowiedziała że od dwóch miesięcy nie można auta z fabryki zamówić.
    Obiecała "zająć się sprawą" i oddzwoni jak się czegoś dowie... Także tego...

  6. #16
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Ale w sumie wkurzamy się że nie ma cennika 2020 pod koniec stycznia, dzisiaj otrzymałem z news@moparservice fcagroup, maila z czynnościami które warto zrobić przed zbliżającą się zima
    No w sumie może rzeczywiście zima przyjdzie dopiero w lutym, ale opony zimowe to już chyba ludzie wymienili...
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_20200123-184203.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	41.5 KB
ID:	265618

  7. #17
    Użytkownik Świeżak Avatar Nemiroff
    Dołączył
    07 2019
    Mieszka w
    Gōrny Ślōnsk
    Auto
    StelvioQ Abarth Spider
    Postów
    156

    Domyślnie

    Nie chcę być złym prorokiem, ale te wszystkie skargi trafią na dno korporacyjnej szuflady. Ja miałem przedsmak tego jak działa FCA, jak czekałem prawie 2 miesiące na samochód, który stał w crossdock'u we Włoszech. Jedyne co miła Pani z BOK'u w Mediolanie mogła mi zaoferować to wysłanie kolejnego mejla. Wysyłała je o dziwo do jakiegoś biedaka w Bielsku, który przesyłał je dalej. Diler też pisał do tego biedaka w BB. Taki mejlowy ping-pong. Auto zjechało do PL dopiero po interwencji mojego znajomego Włocha, który zadzwonił do szefa tego crossdock'u a ten dopilnował, żeby zostało załadowane na lawetę. Myślę, że oni tam w FCA działają tak na wszystkich poziomach.

  8. #18
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Ale w sumie wkurzamy się że nie ma cennika 2020 pod koniec stycznia, dzisiaj otrzymałem z news@moparservice fcagroup, maila z czynnościami które warto zrobić przed zbliżającą się zima
    No w sumie może rzeczywiście zima przyjdzie dopiero w lutym, ale opony zimowe to już chyba ludzie wymienili...
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_20200123-184203.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	41.5 KB
ID:	265618
    No cóż. W systemach rozproszonych istnieje takie pojęcie jak "eventual consistency" czyli system ostatecznie będzie miał spójne dane, tylko nie musimy mieć żadnej gwarancji czasowej na to kiedy to się stanie. Włosi najwidoczniej biorą to sobie mocno do serca i nie przeszkadza im, że kampania przygotowawcza przed zimą pójdzie wiosną

  9. #19
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nemiroff Zobacz post
    Nie chcę być złym prorokiem, ale te wszystkie skargi trafią na dno korporacyjnej szuflady.
    Pewnie tak, przecież nie wierzę, że dealerzy też nie pisali, jednak jedno jest pewne, że na bank by nic nie dało gdyby nikt nie napisał, a tak przynajmniej mi jest lżej

  10. #20
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    ja już dawno przestałem do nich pisać. z resztą po kilku już przestali reagować, chyba stałem się dla nich jakimś dziwakiem który chciałby poprawić z niewiadomo jakich przyczyn ich biznes (a biurwom dodać roboty)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. Potrzebny namiar na dobrego mechanika
    Utworzone przez 156ts w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 22-07-2018, 12:22
  2. Namiar na GT na części
    Utworzone przez pafka w dziale GT
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 16-09-2016, 16:02
  3. [159] cieknący spryskiwacz - namiar części
    Utworzone przez grabo_s w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-11-2014, 18:31
  4. Jelenia Góra ustawienie rozrządu namiar na mechanika
    Utworzone przez mikell0 w dziale 166
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 30-03-2012, 11:42
  5. regeneracja ALUFELG - macie jakiś namiar?
    Utworzone przez Tomasz84 w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 21-03-2012, 22:03

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory