Strona 7 z 15 PierwszyPierwszy 123456789101112131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 145

Temat: Remote start - zdalne uruchomienie

  1. #61
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    chyba się mylisz, może kolega @POI wyjaśni z doświadczenia. wydaje mi się że stacyjka jest normalnie włączona tylko niekoniecznie uruchamiają się ogrzewania siedzeń/szyby tylnej/kierownicy - w razie czego dorzucicie moduł komfortu zimowego który przygotuję na jesień i będzie cacy bo Wam ustawi wszystko łącznie z nawiewem/temperaturą jak sobie zaprogramujecie.
    No właśnie poi tak mówił. Silnik tylko działa i nic poza tym.

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  2. #62
    Użytkownik Świeżak Avatar POl
    Dołączył
    08 2019
    Mieszka w
    zDolny Śląsk
    Auto
    Stelvio 2.0 280HP
    Postów
    96

    Domyślnie

    Zgadza się, w RS-ie działa tylko silnik, z niecierpliwością czekam na moduł komfortu od [MENTION=20089]epsonix[/MENTION]’a


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  3. #63
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    ale stacyjka się odpala i można by włączyć ogrzewania, zmienić temperaturę/nadmuch itp? pytam bo bez tego moduł zimowy nie pomoże.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #64
    Użytkownik Świeżak Avatar POl
    Dołączył
    08 2019
    Mieszka w
    zDolny Śląsk
    Auto
    Stelvio 2.0 280HP
    Postów
    96

    Domyślnie

    [MENTION=20089]epsonix[/MENTION] - wszystkie wymienione rzeczy można włączyć. Po odpaleniu RS uruchamia się silnik i stacyjka również jak przy normalnym uruchomieniu samochodu, natomiast sprawy takie jak nawiew, klimatyzacja, radio trzeba włączyć ręcznie. Po wejściu do samochodu po naciśnięcie przycisku startu z nogą na hamulcu uruchamia się wszystko pozostawione wcześniej, czyli fotel podjeżdża, klima i nawiewy startują.
    Działaj z modułem komfortu.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  5. #65
    Użytkownik Fachowiec Avatar maly_777
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 156 FL SW 1.9 16V
    Postów
    2,497

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    a używany kluczyk potrafisz dokodować do Giulii?
    tak

    KODOWANIE KLUCZY (Giulia Stelvio 159 inne)
    Konwersje USA->EU
    UPDATE MAP DO NAJNOWSZYCH 2023 (1,2,3 generacja), również z rynków USA
    KODOWANIE (używanych) RADARÓW ACC/DASM, BLISSów, zmiana radia i aktywacja AA/CP offline

  6. #66
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    [MENTION=83673]POl[/MENTION] No właśnie, dzięki za potwierdzenie tego wyraźnie, widać niektórzy inaczej zapamietali wcześniejsze posty na ten temat. Zatem na jesień na pewno będzie moduł komfortu zimowego.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #67
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Kolpak
    Dołączył
    09 2018
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    854

    Domyślnie

    Panowie.. albo mamy różne auta, albo różnie to działa, bo u mnie wszystko odpala po RS..


  8. #68
    Użytkownik Świeżak Avatar POl
    Dołączył
    08 2019
    Mieszka w
    zDolny Śląsk
    Auto
    Stelvio 2.0 280HP
    Postów
    96

    Domyślnie

    @Kolpak masz 100% rację, wszystko działa u mnie jak u Ciebie, mea culpa - trochę namieszałem, już służę wyjaśnieniem dla Wszystkich.

    Przy zamkniętym samochodzie i odpaleniu przez RS auto się uruchamia ze wszystkimi pozostawionymi nastawami (taj jak na filmiku @Kolpak'a), czyli to jest to czego oczekiwałem - nie sprawdziłem czy działa grzanie siedzeń - jest za ciepło.

    Sytuacja opisywane przeze mnie wcześniej, występuje i zapewne będzie u Ciebie również - to mnie ciągle myliło, i już ją opisuję.
    Mój samochód pozostawiam w garaż nie zamknięty, taki mam zwyczaj, a ponadto denerwuje mnie ciągłe składanie lusterek podczas zamykania.
    Próby, które przeprowadzałem dla niektórych jak i też dla @epsonix'a wykonywałem zawsze kiedy samochód stał w garażu i w tej sytuacji jest jak opisywałem w swoich postach, czyli auto się odpala, ale nie staruje klima, nie staruje nawiew, nie uruchamia się radio - trochę dziwne. Raz może dwa uruchomiłem na dworze ale tak dla zabawy i miałem gdzieś zakorzenione działanie jakie opisywałem - zaćmienie.
    Zapewne jest to jakieś info również odnośnie działania RS'a, ale nie tego oczekiwałem i informacje przekazywane przeze mnie były ze wszech miar rzetelne jednak nie do końca sprawdzone i prawdziwe. To była jakaś moja ... - krótko mówiąc, sam jestem wkurzony na to.

    Reasumując, RS działa jak na filmiku przedstawionym powyżej i warto to zainstalować, sorry za dezinformacje.

  9. #69
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Aaa no to teraz inna bajka.
    [MENTION=4833]maly_777[/MENTION] podaj ceny za kluczki co by kazdy nie pytał .

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  10. #70
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał POl Zobacz post
    Mój samochód pozostawiam w garaż nie zamknięty, taki mam zwyczaj, a ponadto denerwuje mnie ciągłe składanie lusterek podczas zamykania.
    Próby, które przeprowadzałem dla niektórych jak i też dla @epsonix'a wykonywałem zawsze kiedy samochód stał w garażu i w tej sytuacji jest jak opisywałem w swoich postach, czyli auto się odpala, ale nie staruje klima, nie staruje nawiew, nie uruchamia się radio - trochę dziwne
    z tego co wiem otwarty samochód chyba nie powinien dać się odpalić przez RS - tak coś było w instrukcji na rynek USA. pewnie tak przeciwkradzieżowo i też dla bezpieczeństwa (w garażu zostawia się często otwarty). no chyba że zależy od firmwarów, a może jako zabezpieczenie nie da się zdjąć ręcznego/wrzucić biegu zanim nie wejdzie się z kluczykiem do auta? możesz to jeszcze raz potwierdzić testem
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Check engine i Start&Start niedostępny
    Utworzone przez Roman35 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 04-03-2017, 03:52
  2. [156] napięcie w wyjściu remote
    Utworzone przez przemax w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12-11-2015, 19:10
  3. Kabelek REM Remote do wzmacniacza
    Utworzone przez Bladyy w dziale 166
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 23-03-2014, 09:38
  4. Remote do wzmacniacza
    Utworzone przez CichyCichy w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 25-09-2013, 12:46
  5. Jak wyłączyć zdalne otwieranie bagażnika !!!
    Utworzone przez Stanley w dziale 166
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 04-01-2011, 13:36

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory