Strona 10 z 15 PierwszyPierwszy 123456789101112131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 145

Temat: Remote start - zdalne uruchomienie

  1. #91
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,994

    Domyślnie

    pomoge Ci ale najwczesniej jutro - zwichnalem kostke i nie chce schodzic na dol do kompa niepotrzebnie
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #92
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    No właśnie poi tak mówił. Silnik tylko działa i nic poza tym.

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
    U mnie w stelvio 2018 przy odpaleniu zdalnym działa : radio, nawiew, ogrzewanie i klima, rozkładają się lusterka świecą się przednie LEdy i tylne światła pozycyjne.

  3. #93
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,994

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    U mnie w stelvio 2018 przy odpaleniu zdalnym działa : radio, nawiew, ogrzewanie i klima, rozkładają się lusterka świecą się przednie LEdy i tylne światła pozycyjne.
    ale zanim otworzysz drzwi? Bo POl mówił mi wczoraj że zanim otworzy to radio nie działa a panel nawiewów świeci ale nie włacza np na max grzania, nie włącza też np grzania siedzień (sprawdzał przy lekkim minusie, po zostawieniu auta na wiele godzin, aku naładowany). No chyba że to zależy od wersji softu - z tego co pamiętam to POl ma Stelvio już z tych późniejszych (różnice firmwarowe), poza tym trzeba pamietać że on ma wersję EU z retrofitowanym RS może inaczej działać. Ja znów będę Ci wytykał, Ty masz auto prod gdzieś w 2017, a to że się nazywa rok modelowy 2018 - w USA tak mają - wystarczy że 2 połowa 2017 - trochę mylisz podając 2018 bo w EU inaczej to się rozumie - w analizowaniu różnic ważna jest data produkcji.
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 23-03-2020 o 17:45
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #94
    Użytkownik Świeżak Avatar POl
    Dołączył
    08 2019
    Mieszka w
    zDolny Śląsk
    Auto
    Stelvio 2.0 280HP
    Postów
    96

    Domyślnie

    [MENTION=34131]Dareek[/MENTION] sprawdź co się dzieje po odpaleniu RS bez wsiadania do środka i otwierania drzwi. Adaptacja RS w wersji samochodu EU nie uruchamia nawiewów, klimy, radia (tak jak pisał [MENTION=20089]epsonix[/MENTION]), wersje Nafta mają odpalanie wszystkiego łącznie z podgrzewaniem siedzeń i kierownicy, ale początkowe wersje firmware do roku 2017. Od 2018 w USA coś pozmieniali, na pewno wyłączyli grzanie siedzeń i kierownicy - jeżeli jest inaczej to proszę o info.

  5. #95
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    nie mam grzania siedzeń i kiery- jak pisałem wcześniej- po odpaleniu zdalnym auto rozkłada lusterka zapalają się światła i radio gra. Do tego chodzi ogrzewanie i wentylacja ponieważ wsiadłem do ciepłego wnętrza i wyraźnie było słychać wentylator nawiewu. Panel klimy był aktywny przed wciśnięciem przycisku zapłonu podobnie jak sterowanie radiem. Stelvio USA - mi z VIN wychodzi że 10 2017, MY 2018 USA, Sprzedanie w USA przez dealera 11.2018.

  6. #96
    Użytkownik Świeżak Avatar POl
    Dołączył
    08 2019
    Mieszka w
    zDolny Śląsk
    Auto
    Stelvio 2.0 280HP
    Postów
    96

    Domyślnie

    Jesteś szczęściarzem odnośnie RS'a, bo samochód z USA i sprzed zmian. W wersji EU, pomimo dołożenia RS'a, nie staruje ani klima ani wentylatory ani wszelkie grzania, dopiero po fizycznym otwarciu drzwi to wszystko się uruchamia (bez grzania siedzeń i kierownicy). Co prawda silnik jest już ciepły, ale w chłodne dni brakuje grzania chociażby wnętrza. Zapewne podobnie będzie latem z chłodzeniem. Także efekt RS'a w EU jest połowiczny, grzebanie w zmianie kraju na USA to trochę ryzykowny temat, pozostaje moduł komfortu od [MENTION=20089]epsonix[/MENTION]'a lub mój zamiar poszukanie czegoś w sygnale z otwarcia drzwi.

  7. #97
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Kolpak
    Dołączył
    09 2018
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał POl Zobacz post
    Jesteś szczęściarzem odnośnie RS'a, bo samochód z USA i sprzed zmian. W wersji EU, pomimo dołożenia RS'a, nie staruje ani klima ani wentylatory ani wszelkie grzania, dopiero po fizycznym otwarciu drzwi to wszystko się uruchamia (bez grzania siedzeń i kierownicy). Co prawda silnik jest już ciepły, ale w chłodne dni brakuje grzania chociażby wnętrza. Zapewne podobnie będzie latem z chłodzeniem. Także efekt RS'a w EU jest połowiczny, grzebanie w zmianie kraju na USA to trochę ryzykowny temat, pozostaje moduł komfortu od [MENTION=20089]epsonix[/MENTION]'a lub mój zamiar poszukanie czegoś w sygnale z otwarcia drzwi.
    No ale ja też mam USA i też 2017, a zgodnie z testem nie działa tak jak [MENTION=34131]Dareek[/MENTION] opisywał.. Chyba, że to kwestia modelu

  8. #98
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,994

    Domyślnie

    No ale Ty masz Giulie on Stelvio - one mają 2 osobne streamy firmwarów BCM, też może robić różnice. Poza tym w innym czasie mogły być oba updatowane (lub nie) jeszcze w USA i/lub w EU - ciężko tu dojść pewnie będzie na podstawie 3 aut z których każde totalnie inne. Gdyby Dareek miał podgrzewane siedzienia/kierę, to jeszcze byśmy się czegos dowiedzieli, tak to ograniczone info. Poza tym Dareek nie napisał czy nawiew włącza się np w lecie na max chłodzienie a w zimie np na mocne ogrzewanie/odmrażanie/odparowywanie szyby czy tylko dmucha tak jak ostatnio zostawił.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  9. #99
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Lata jeszcze nie było wiec nie testowałem w pełni, natomiast ogrzewanie/wentylator działa tak jak było ustawione przez wyłączeniem silnika. [MENTION=20089]epsonix[/MENTION] - coś tam było updatowane w ASO AR USA przed wydaniem auta klientowi w USA - postaram się poszukać tego dokumentu bo go chyba gdzieś mam.

  10. #100
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Stacho
    Dołączył
    08 2019
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    419

    Domyślnie

    Może komuś się przyda - temat dotyczący pakietu komfortu przy zdalnym odpalaniu Stelvio jest mocno dyskutowany na tym forum:
    https://www.stelvioforum.com/threads...ts.9671/page-4

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Check engine i Start&Start niedostępny
    Utworzone przez Roman35 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 04-03-2017, 03:52
  2. [156] napięcie w wyjściu remote
    Utworzone przez przemax w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12-11-2015, 19:10
  3. Kabelek REM Remote do wzmacniacza
    Utworzone przez Bladyy w dziale 166
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 23-03-2014, 09:38
  4. Remote do wzmacniacza
    Utworzone przez CichyCichy w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 25-09-2013, 12:46
  5. Jak wyłączyć zdalne otwieranie bagażnika !!!
    Utworzone przez Stanley w dziale 166
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 04-01-2011, 13:36

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory