Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Temat: Dziwne terkotanie podczas mocniejszego przyśpieszania

  1. #11
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    Stelvio Executive 2019, Stelvio Veloce 2021
    Postów
    25

    Domyślnie

    Mija kolejna doba, nadal nikt nic nie wie, szukają. A żonie coraz bardziej podoba się BMW.

  2. #12
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Opchnij dziada, kupuj beemwu. Ja by nie czekał. szkoda życia.

  3. #13
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2019
    Auto
    Giulietta 1.4 MA
    Postów
    59

    Domyślnie

    Ja bym z miejsca oddał do salonu i kupił BMW w którym to nic nie terkocze przecież . Taka krytyczna usterka ... Strach jeździć, śmierć w oczy zagląda pewnie za każdym razem jak odpalasz auto... :facepalm: czy ktoś tu kontroluje te farmy trolli?

  4. #14
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    Stelvio Executive 2019, Stelvio Veloce 2021
    Postów
    25

    Domyślnie

    Cytat Napisał fatcartman Zobacz post
    Ja bym z miejsca oddał do salonu i kupił BMW w którym to nic nie terkocze przecież . Taka krytyczna usterka ... Strach jeździć, śmierć w oczy zagląda pewnie za każdym razem jak odpalasz auto... :facepalm: czy ktoś tu kontroluje te farmy trolli?
    Szczerze mówiąc to śmieszy mnie te wasze podejście, najwyraźniej mocno skorelowane z dotychczasowym podejściem zarządu Alfy. Życzę powodzenia tak samo wam jak i Alfie, będzie super. I pomyśleć, że zastanawiałem się jeszcze niedawno nad zakupem Gulii dla siebie i namawiałem jeszcze jednego znajomego. Widzę, że na forum traktuje się nowych klientów tak samo jak w salonach. Tak, będzie super.

  5. #15
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2019
    Auto
    Giulietta 1.4 MA
    Postów
    59

    Domyślnie

    Cytat Napisał alexm Zobacz post
    Szczerze mówiąc to śmieszy mnie te wasze podejście, najwyraźniej mocno skorelowane z dotychczasowym podejściem zarządu Alfy. Życzę powodzenia tak samo wam jak i Alfie, będzie super. I pomyśleć, że zastanawiałem się jeszcze niedawno nad zakupem Gulii dla siebie i namawiałem jeszcze jednego znajomego. Widzę, że na forum traktuje się nowych klientów tak samo jak w salonach. Tak, będzie super.
    Nie o to chodzi... jak po raz 50ty ktoś tu wchodzi i zachowuje się jak kosmita albo ktoś kto nigdy nie miał samochodu i narzeka że plastik mu terkocze w ROCZNYM aucie i się dziwi że w Alfie tak nie powinno być to ja proponuję poszerzyć horyzonty i zobaczyć co się dzieje w autach innych marek, w tym marek 'premium'. Niedawno tu kolejny był z jakąś 'krytyczną' usterka tak jakby Alfa miała być nagle jedynym kompletnie bezawaryjnym autem. Ja rozumiem pompę oleju jak w sąsiednim wątku ale jak się słyszy 'terkocze mi plastik po roku, Alfa to gowno, kupuję BMW' to wybacz ale śmiech człowieka ogarnia. Kup xc60, będzie Ci cała tapicerka terkotac.

  6. #16
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    Stelvio Executive 2019, Stelvio Veloce 2021
    Postów
    25

    Domyślnie

    To wytłumaczę jeszcze raz, na spokojnie, jak to wygląda z perspektywy klienta premium, który skusił się nie widzieć czemu na Alfę.
    Dotychczas jeździłem wyłącznie samochodami japońskimi i niemieckimi, zawsze kupowanymi jako nowe z salonu. Ta Alfa to zresztą auto żony, bo sam jeżdżę teraz AMG. Spodobało się jej te Stelvio choć prawie już było kupione Audi. Płaciłem gotówką.
    Może miałem szczęście, nie wiem, ale z żadnym z niemieckich aut nie miałem ŻADNYCH, NAJMNIEJSZYCH problemów. Obsługa w salonach na wysokim poziomie.
    A jak jest z Alfą? Zadzwoniłem do dilera, że coś hałasuje, łączenie z recepcji do serwisu nie udało się parę razy, pani wzięła do mnie numer, mieli oddzwonić. Po milczeniu z ich strony zadzwoniłem kolejnego dnia, po 5 razie udało się połączyć z serwisem. Pan powiedział, że trzeba to sprawdzić, nalegałem, żeby umówić mnie na konkretną wizytę, ale powiedziano mi, żebym po prostu podjechał. No to jechałem pół miasta, żeby na miejscu dowiedzieć się, że nie ma kto obejrzeć samochodu i że mogą zapisać mnie na wizytę. Ręce opadają. Teraz boję się, ze jak rozkręcą to auto to już złożą je po swojemu, tak profesjonalnie jak działa cała organizacja. I co, powinienem się skusić na kolejne auto z tej stajni? Łatwo spier...ić pierwsze wrażenie, znacznie trudniej potem to odkręcić.

  7. #17
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2019
    Auto
    Giulietta 1.4 MA
    Postów
    59

    Domyślnie

    No to miałeś po prostu farta, albo byłeś po prostu mniej czepliwy/mlodszy/nie pamiętasz/itp. Co do obsługi się zgadzam, salony Alfy to porażka pod względem obsługi klienta, pod względem jakości serwisu zależy jak się trafi.
    I broń Boże nie oceniaj auta po tym plastiku. Stelvio to jedno z lepiej wykonanych aut teraz, świetnie jeździ i daje dużo frajdy i jest bezawaryjne tak samo jak każda inna dobra marka . Daj mu szansę, i może zmien salon jeżeli to możliwe.
    Ostatnio edytowane przez fatcartman ; 24-02-2020 o 12:19

  8. #18
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2016
    Auto
    jeszcze brak
    Postów
    89

    Domyślnie

    Auto kupilem i serwisuje w Auto Mobil Gdynia. Czuje sie jak Panisko i to takie przez duze P. Jedna awaria, jeden serwis, jedna zmiana opon, 3 wizyty przed zakupem. Zero zastrzezen, pare aut juz mialem. Moze dobrze trafilem, bo alyszalem, ze FCA szalu nie robi. Jednak w niemieckich markach nie jest lepiej, choc japonczycy tez "daja rade" - moj tata sam sobie zakodowal i odpalil navi i obsluge "jablka" w salonie Mazdy, bo serwisant jebnal drzwiami i wyszedl na papierosa

  9. #19
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulia super 2.0T
    Postów
    40

    Domyślnie

    Cytat Napisał phanteon Zobacz post
    Auto kupilem i serwisuje w Auto Mobil Gdynia. Czuje sie jak Panisko i to takie przez duze P. Jedna awaria, jeden serwis, jedna zmiana opon, 3 wizyty przed zakupem. Zero zastrzezen, pare aut juz mialem. Moze dobrze trafilem, bo alyszalem, ze FCA szalu nie robi. Jednak w niemieckich markach nie jest lepiej, choc japonczycy tez "daja rade" - moj tata sam sobie zakodowal i odpalil navi i obsluge "jablka" w salonie Mazdy, bo serwisant jebnal drzwiami i wyszedl na papierosa
    Ja miałem problem, żeby w ogóle Giulię kupić, bo to, co Warszawski dealership oferował, to była jakaś kpina, ledwo udało mi się umówić na jazdę próbną z Panem, któremu chyba za bardzo nie chciało się tych aut sprzedawać. Musiałem się prosić w kilku salonach, żeby w ogóle dostać oferty. Przemiła Pani nagle z Gdyni z Auto Mobilu zadzwoniła (widocznie korzystali z baz danych, bo zostawiałem nr telefonu w formularzach) i przeprowadziła mnie przez cały proces oferując zadziwiające rabaty na auto z konfiguratora, a nie z tych dostępnych od ręki. Czekałem na auto trochę dłużej i pyrałem po auto pół Polski i miałem transport z dworca do salonu nowym Grand Cherokee. Gdybym mógł, to serwisowałbym pewnie też tam. Obsługa, jakiej Alfa potrzebuje.
    Ostatnio edytowane przez multicamil ; 24-02-2020 o 23:46

  10. #20
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    Stelvio Executive 2019, Stelvio Veloce 2021
    Postów
    25

    Domyślnie

    Dzisiaj mija tydzień. Nadal nikt nic nie wie. Żona jeździ sobie BMW. Fajnie.

Podobne wątki

  1. [159] Dziwne drgania podczas przyśpieszania
    Utworzone przez agent634 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 01-02-2017, 15:12
  2. dziwne stuki podczas gwałtownego przyśpieszania
    Utworzone przez skorpion81 w dziale 156
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 12-01-2014, 13:16
  3. Dziwne pukanie (skrzynia) podczas przyśpieszania.
    Utworzone przez pawelmynia w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 19-10-2012, 23:39
  4. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 22-07-2012, 01:45
  5. 2,4 JTD dziwne zachowanie silnika podczas przyśpieszania
    Utworzone przez KKrzysztof w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 25-06-2009, 07:59

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory