Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Temat: [Giulia] info Entertainment przed lift -> po lift

  1. #11
    Użytkownik Świeżak Avatar Prosper
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Stelvio B-TECH 2.0 TB 200KM
    Postów
    188

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    Szanse na retrofit oceniam na 10%
    To pewnie i tak optymistyczny szacunek jeśli chodzi o Infotainment.

    Wydaje mi się, że przynajmniej w kwestii konsoli środkowej szanse są większe. W końcu poza zmienioną stroną wizualną z nowości mamy tylko ładowanie indukcyjne i schowek na kluczyk. Na chłopski rozum dotychczasowa wiązka kabli powinna to pociągnąć nawet pomimo innej lokalizacji przycisku hamulca.
    Być może można by było dodać porty USB pod tylnymi nawiewami (dla przedliftów bez tej opcji), skoro służą jedynie do ładowania i nie mają połączenia z hubem.

  2. #12
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    ciekawe czy kolor anodowania i faktura gra dokładnie z resztą wstawek alu. w 159 samych srebrnych ryflowanych alu były ze 3 odcienie a ePer po VIN nie ogarniał - były błędy w kolorach - kolega zamawiał w ASO 2 lata temu do swojej 2010r, ale zamówił wszystkie na szczęscie za ok 2tyś i przyszły w innym odcieniu niż miał ori (z resztą to samo w tapicerkach, sam chciałem wymienić plastik w tylnej klapie 159 SW bo uszkodzili mi przy wymianie szyby, w ePer pisali że może być taki i taki kolor dla danej wersji co było bzdurą w końcu miałem konkretny, do tego zamienione kolory szary i beżowy(opis)).

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Prosper Zobacz post
    To pewnie i tak optymistyczny szacunek jeśli chodzi o Infotainment.

    Wydaje mi się, że przynajmniej w kwestii konsoli środkowej szanse są większe. W końcu poza zmienioną stroną wizualną z nowości mamy tylko ładowanie indukcyjne i schowek na kluczyk. Na chłopski rozum dotychczasowa wiązka kabli powinna to pociągnąć nawet pomimo innej lokalizacji przycisku hamulca.
    Być może można by było dodać porty USB pod tylnymi nawiewami (dla przedliftów bez tej opcji), skoro służą jedynie do ładowania i nie mają połączenia z hubem.
    konsola to myślę że będzie się dało to przełożyć - obstawiam że nie zmienili designu pod. w Giulii przed konsolą będzie różnica - tam dochodzi gniazdo zapalniczki i inny kształt, w Stelvio to już było.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #13
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Cytat Napisał Prosper Zobacz post
    To pewnie i tak optymistyczny szacunek jeśli chodzi o Infotainment.

    Wydaje mi się, że przynajmniej w kwestii konsoli środkowej szanse są większe. W końcu poza zmienioną stroną wizualną z nowości mamy tylko ładowanie indukcyjne i schowek na kluczyk. Na chłopski rozum dotychczasowa wiązka kabli powinna to pociągnąć nawet pomimo innej lokalizacji przycisku hamulca.
    Być może można by było dodać porty USB pod tylnymi nawiewami (dla przedliftów bez tej opcji), skoro służą jedynie do ładowania i nie mają połączenia z hubem.
    hmm.. mam przedlifta i 2 porty USB mam pod nawiewami z tyłu. Myślę że mocowanie konsoli będzie takie samo - pozostaje tylko pytanie czy pokrętła do DNA i audio i lewarek zmiany biegów nie są w jakiś sposób zmodyfikowane.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    ciekawe czy kolor anodowania i faktura gra dokładnie z resztą wstawek alu. w 159 samych srebrnych ryflowanych alu były ze 3 odcienie a ePer po VIN nie ogarniał - były błędy w kolorach - kolega zamawiał w ASO 2 lata temu do swojej 2010r, ale zamówił wszystkie na szczęscie za ok 2tyś i przyszły w innym odcieniu niż miał ori (z resztą to samo w tapicerkach, sam chciałem wymienić plastik w tylnej klapie 159 SW bo uszkodzili mi przy wymianie szyby, w ePer pisali że może być taki i taki kolor dla danej wersji co było bzdurą w końcu miałem konkretny, do tego zamienione kolory szary i beżowy(opis)).

    - - - Updated - - -



    konsola to myślę że będzie się dało to przełożyć - obstawiam że nie zmienili designu pod. w Giulii przed konsolą będzie różnica - tam dochodzi gniazdo zapalniczki i inny kształt, w Stelvio to już było.
    W Giulii i stelvio przedlift mocowanie na przedni panel tam gdzie jest prot usb i gniazdo 12V pod deską stanowią integralną cześć konsoli środkowej- ten prostokątny element z portem USB i gniazdem 12 V wchodzi w mocowanie nie deski a.. tunelu środkowego.
    https://allegro.pl/oferta/alfa-romeo...usb-8306595911
    Nie wiem jak będzie w poliftowej giulii bo tam wepchnięto ten panel bardziej wgłąb i jeszcze jest pod skosem w stronę kierowcy.

Podobne wątki

  1. Fotele, kanapa i boczki po lift do przed lift
    Utworzone przez grzlab88 w dziale 166
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 06-06-2019, 07:24
  2. Alfa 156 Lift 1.8 vs Przed lift 1.6 oba TS
    Utworzone przez ArturR_1975 w dziale 156
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 25-12-2017, 17:53
  3. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 13-09-2015, 20:20
  4. 156 przed lift a zderzak po lift...
    Utworzone przez daniel675 w dziale Styling - Body Kit
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 01-12-2013, 03:27
  5. Alfa romeo 156 lift i przed lift
    Utworzone przez mateusz_o w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 04-08-2013, 11:25

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory