Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Temat: Alfa Romeo Giulia - czujniki martwego pola

  1. #11
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2020
    Auto
    Giulia
    Postów
    53

    Domyślnie

    Witam. Może coś się zmieniło w tej kwesti mam ten sam problem, radar uzywka ma inny vin i nie działa.

  2. #12
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,989

    Domyślnie

    nie, nic sie nie zmienilo
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #13
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2020
    Auto
    Giulia
    Postów
    53

    Domyślnie

    Witam.
    Rozmawiałem z gościem który robi programowanie takich radarów w nowych Jeepach w Giulii jeszcze nie robił ale jest skłonny spróbować tylko że musi mieć auta ja mam do niego ok 600km, może jest ktoś z okolic Trójmiasta i ma ten sam problem. Firma jest współwłaścicielem firmy Uczymy auta polskiego. Numer aukcji allegro 9688446568

  4. #14
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,505

    Domyślnie

    Cytat Napisał adrianryc Zobacz post
    Witam.
    Rozmawiałem z gościem który robi programowanie takich radarów w nowych Jeepach w Giulii jeszcze nie robił ale jest skłonny spróbować tylko że musi mieć auta ja mam do niego ok 600km, może jest ktoś z okolic Trójmiasta i ma ten sam problem. Firma jest współwłaścicielem firmy Uczymy auta polskiego. Numer aukcji allegro 9688446568
    Szkoda czasu i nerwów. Nie jeden próbował lepszy as......... Oczywiście nauka idzie do przodu.

  5. #15
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2020
    Auto
    Giulia
    Postów
    53

    Domyślnie

    Witam.
    W ASO powiedzieli mi 1300 netto za nowy, można znaleźć taniej czy to normalna cena?

  6. #16
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2020
    Auto
    Giulia
    Postów
    53

    Domyślnie

    Witam. Czujnik wymieniony na nowy, po podłączeniu od razu zapisuję się na nim vin, Proxi zrobione i działa.

  7. #17
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,505

    Domyślnie

    Cytat Napisał adrianryc Zobacz post
    Witam. Czujnik wymieniony na nowy, po podłączeniu od razu zapisuję się na nim vin, Proxi zrobione i działa.
    Przecież to wiadomo było od 2 lat. Jak byś napisał ze używany zadziałał to by był news.

  8. #18
    ViP Maniak resoraków Avatar majk
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    ALFY
    Postów
    667

    Domyślnie

    przyślij mi używany to spróbuje

  9. #19
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,989

    Domyślnie

    ot tak proxi nie wejdzie, jest błąd, natomiast robił chyba Lio, ktoś jeszcze z zagranicy pisał mi pobieżnie ale o crackowanych narzędziach inżynieryjnych od chińczyka (Witech/CDA6 możliwe bo wiem że gość te akurat ma i potrafi parę rzeczy zrobić których np. MESem nie możemy)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #20
    ViP Maniak resoraków Avatar majk
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    ALFY
    Postów
    667

    Domyślnie

    markowi radio nie przechodziło a mi przeszło, kwestia podejścia do tematu

Podobne wątki

  1. Alfa Romeo 147 czujniki parkowania
    Utworzone przez MatiMatteo w dziale 147
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 08-10-2015, 18:30
  2. Alfa Romeo Giulia
    Utworzone przez fiergloo w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-02-2007, 19:59

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory