Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 55

Temat: Giulia - wersja wyp. silnik. i inne pytania przed zakupem

  1. #11
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,994

    Domyślnie

    Cytat Napisał marekkoczta Zobacz post
    sorry ale to zadna okazja i golas
    wypas to nie jest ale tez nie przesadzaj. super + xenon 35w + alu 18 + navi +pdc przod/tyl +kamera cofania + przyciemnione szyby + srednie audio ze wzmakiem a skoro ma ta opcje to musi miec bezkluczykowy dostep. do tego na fakture vat 23%. czy to dovra czy nie cena to nie analizuje, ake sam konfig auta niektorym moze odpowiadac a mimo ze ja bialych nie lubie to akurat takie zestawienie jakos nawet mi sie podoba.
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 13-03-2020 o 20:33
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #12
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gary Zobacz post
    A jeśli już w Polsce to bliżej przyjrzałbym się tej sztuce.
    Niezłe wyposażenie, niski przebieg (jak na diesla z tego rocznika bardzo niski) i do tego dobra cena.

    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...tml#e46170d9c0
    sprawdzić trzeba ..szkody auto poleasingowe

  3. #13
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,506

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    wypas to nie jest ale tez nie przesadzaj. super + xenon 35w + alu 18 + navi +pdc przod/tyl +kamera cofania + przyciemnione szyby + srednie audio ze wzmakiem a skoro ma ta opcje to musi miec bezkluczykowy dostep. do tego na fakture vat 23%. czy to dovra czy nie cena to nie analizuje, ake sam konfig auta niektorym moze odpowiadac a mimo ze ja bialych nie lubie to akurat takie zestawienie jakos nawet mi sie podoba.
    rok temu sprzedalem za 90kola swoja ful wypas tylko usa wiec za 100 kola 16 rok golas..............

  4. #14
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2020
    Auto
    Oby Giulia 2.2
    Postów
    13

    Domyślnie

    Na chwile obecna w dieslu 180km+ do tego at są 3 oferty 90k 100k i 108k. Generalnie pustki na otomoto. Powiem szczerzę nie potrzebuję masażu podczas jazdy. Najważniejsza dla mnie jest wygoda w trasy. Grzane tyłki z przodu, lusterka fotochrom, dobre światła, no i tempomat (nie musi być aktywny). Reszta jest opcjonalna. Kamerę cofania pewnie dość łatwo dołożyć jak kolega wspomniał. W mondeo już mam za sobą pewne przeróbki, wraz z kodowaniem. Myślę, że dam radę jak najdzie mnie ochota.
    Nie ukrywając urzekł mnie wygląd zewnętrzny + naprawdę dobry wygląd srodka (ten przycisk odpalania itd ... no kurde bajka). Pytanie jak z sprowadzeniem z USA. Na ogół taniej niż u nas, ale to nie 2.0l, więc pewnie gra nie warta świeczki.

    Ps FV mnie nie interesuje, nie mam firmy

  5. #15
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,994

    Domyślnie

    Cytat Napisał marekkoczta Zobacz post
    rok temu sprzedalem za 90kola swoja ful wypas tylko usa wiec za 100 kola 16 rok golas..............
    1.powiedziałem że ceny nie analizuję, na pierwszy rzut oka nie tania, ale pewnie do stargowania no i jest faktura VAT
    2.z USA Twoja - słowo klucz. powypadek? nawet jeśli nie, to na dzień dobry i tak ze 20% mniej warta na rynku. miała FCW/LDA itp? wiadomo że auto z polskiej dystrybucji, z historią, z fakturą mają inną cenę, od sprzedawcy którego w razie problemów idzie zaangarzować (choćby teoretycznie) w rękojmię. Ta Twoja miała uczciwie zrobione przednie lampy - mam na myśli lampy EU (z homologacją a nie rozklejane), poziomowanie działało (ręczne 25W czy automatyczne + spryski 35W)? takie niuansiki ale decydują o cenie i w ogóle chęci kupna.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał perry4 Zobacz post
    Nie ukrywając urzekł mnie wygląd zewnętrzny + naprawdę dobry wygląd srodka (ten przycisk odpalania itd ... no kurde bajka). Pytanie jak z sprowadzeniem z USA. Na ogół taniej niż u nas, ale to nie 2.0l, więc pewnie gra nie warta świeczki.
    w USA nie ma diesli, tylko 280HP 2.0 RWD albo Q4 lub 2.9V6 RWD
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #16
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2020
    Auto
    Oby Giulia 2.2
    Postów
    13

    Domyślnie

    Głupota, że nie pomyślałem o tym, że tam są same benzyny

    a co myślisz o np tej za 107 700zł (nie mogę linka dodać z racji na ograniczenia). Czarna szt, at +diesel bardzo łatwo znaleźć

  7. #17
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,994

    Domyślnie

    Cytat Napisał perry4 Zobacz post
    Głupota, że nie pomyślałem o tym, że tam są same benzyny

    a co myślisz o np tej za 107 700zł (nie mogę linka dodać z racji na ograniczenia). Czarna szt, at +diesel bardzo łatwo znaleźć
    elegancka i doposażona. skórki na fotelach z pakietu lux mięciutkie i pełna regulacja elektryczna foteli, drewno na panelach, obszywana skórą deska + boczki i harman kardon - jest fajnie wyposażona. co Ci mam więcej powiedzieć, nie wiem czego oczekujesz, jaka jest historia tego auta itp. eleganckie auto na długie trasy (diesel i fotele z regulowanym kątem siedziska). znów ceny nie komentuję, tu jest zawsze sparwa czy dla zainteresowanego, dane auto jest tyle warte.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #18
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2020
    Auto
    Oby Giulia 2.2
    Postów
    13

    Domyślnie

    Właśnie oczekiwałem Twojej oceny wyposażenia, którą dostałem (myślę, że lepszą niż się spodziewałem). Zastanawiam się, czy to auto nie jest zbyt tanie. Może to śmieszni brzmi, ale myślałem, że to uczciwa cena (ogłoszenie wydaje się być ok).
    znów ceny nie komentuję, tu jest zawsze sparwa czy dla zainteresowanego, dane auto jest tyle warte.
    Uważasz, że cena nie jest okay ?

  9. #19
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,994

    Domyślnie

    Cytat Napisał perry4 Zobacz post
    Uważasz, że cena nie jest okay ?
    nie wiem, nie śledzę cen czy spadku wartości, dieslami to w ogóle się nie interesowałem nigdy (choć zdarzyło mi się jeździć). trzebaby zobaczyć jakie jest pochodzenie, upewnić sie czy nie było jakiś śladów wypadkowości itp. ściągnij sobie z odpowiedniego wątku tu na foru cennik przedlifta i przeglądnij listę co ma, czy czegoś Ci nie brakuje. ale ogólnie auto tak bez wnikania ciekawe, choć to odwrotność tego co ja mam czy bym kupił (benzyna Q4, sportowe fotele, obniżony zawias, kłujący po oczach kolor vs. diesel, komfortowe (ale nietrzymające) fotele wykonane z mięciutkiej skórki, zwykły zawias, elegancki kolor/felgi itp)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #20
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    wypas to nie jest ale tez nie przesadzaj. super + xenon 35w + alu 18 + navi +pdc przod/tyl +kamera cofania + przyciemnione szyby + srednie audio ze wzmakiem a skoro ma ta opcje to musi miec bezkluczykowy dostep. do tego na fakture vat 23%. czy to dovra czy nie cena to nie analizuje, ake sam konfig auta niektorym moze odpowiadac a mimo ze ja bialych nie lubie to akurat takie zestawienie jakos nawet mi sie podoba.
    Ja też za białymi autami nie przepadam i jakos tak alfa dla mnie tylko w czerwonym, ale widziałem tu gdzieś fotkę białej Giulii z czarnymi dodatkami i nie mam pytań. Mógłbym to mieć!
    A do autora wątku. Chłopie! Auto Ci się podoba, to trochę cierpliwości! Poszukać i kupić! Najwyżej sprzedasz. Jak kupisz coś innego, to będziesz miał niedosyt, że nie spróbowałeś Giulii
    Ostatnio edytowane przez XJ6 ; 14-03-2020 o 12:36

Podobne wątki

  1. Alfa Romeo Giulia - pytania przed zakupem
    Utworzone przez saycool w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 882
    Ostatni post / autor: 29-09-2021, 22:59
  2. [Stelvio] pytania przed zakupem
    Utworzone przez wrocek w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 186
    Ostatni post / autor: 04-11-2019, 22:12
  3. [156] Pytania przed zakupem
    Utworzone przez lukib7 w dziale 156
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-04-2011, 07:21

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory