Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Temat: Giulia z USA

  1. #11
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,510

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcello10 Zobacz post
    Oczywiscie że najprawdopodobniej, po aktualizacji będę musiał dokonane wcześniej zmiany zrobić jeszcze raz.
    Pytanie raczej dotyczyło, czy taka aktualizacja się opłaca i co zmieni. Dlatego z pytaniem zwracałem się do właścicieli aut z USA
    Po to robią nowsze aktualizacje zeby bylo lepiej wszędzie tak jest nie tylko w autach w kompach, komórkach itp. Wiec pytanie bez sensu nie robisz aktualizacji w swoim smart fonie.

  2. #12
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał marekkoczta Zobacz post
    Po to robią nowsze aktualizacje zeby bylo lepiej wszędzie tak jest nie tylko w autach w kompach, komórkach itp. Wiec pytanie bez sensu nie robisz aktualizacji w swoim smart fonie.
    masz rację i nie masz jednocześnie haha. czasem aktualizacja jedno naprawia a drugie psuje. czasem to drugie jest bardziej dokuczliwe. w moim przypadku ja mam auto poaktualizowane na max, i od odbiory świeżynku w 2018 do dzisiaj dzięki różnym aktualizacjom stało się po prostu lepszym autem, choć parę kucy ubyło po aktualizacji softu ECU z G520... na G543.. jakiś rok temu.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #13
    Użytkownik Świeżak Avatar shpuncik
    Dołączył
    02 2020
    Auto
    145 Boxer; 145 JTD Edizione Sportiva
    Postów
    226

    Domyślnie

    epsonix ma racje. aktualizacja oprogramowania w aucie to nie to samo co w smartfone czy komputerzce. w komputerze czy smartfone mozno zwrocic stara wersje w razie problemow.
    w aucie to tak prosto juz nie moze byc zrobione. w przypadku problemow zachowujesz aktualna wersje oczekujonc na nowe wersje lub modul do wymiany

  4. #14
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,510

    Domyślnie

    Cytat Napisał shpuncik Zobacz post
    epsonix ma racje. aktualizacja oprogramowania w aucie to nie to samo co w smartfone czy komputerzce. w komputerze czy smartfone mozno zwrocic stara wersje w razie problemow.
    w aucie to tak prosto juz nie moze byc zrobione. w przypadku problemow zachowujesz aktualna wersje oczekujonc na nowe wersje lub modul do wymiany
    Tak masz racje serewis wypuszcza nową aktualizacje zeby psuć auta.

  5. #15
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2021
    Auto
    Giulia
    Postów
    4

    Domyślnie

    Kto z łódzkie lub okolic zrobi takie aktualizacje? Giulia z USA. Do zrobienia recall UA4, W05.

Podobne wątki

  1. [ Giulia ] wersja Giulia/Business i dyfuzor od Veloce
    Utworzone przez SWRSC w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 249
    Ostatni post / autor: 07-04-2024, 09:31
  2. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory