Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Temat: Stelvio „warczy” przy dodawaniu gazu

  1. #11
    Użytkownik Świeżak Avatar Gelo
    Dołączył
    12 2019
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Q4 2.0 280km
    Postów
    180

    Domyślnie

    Cytat Napisał Farfocel Zobacz post
    Gdyby ten filtr multiair rzeczywiście wymagał wymiany, byłby to chyba techniczny babol dekady...
    Przeglądałem fora zagraniczne i nie było nic na ten temat.

    Jeszcze się okaże, że za kilka lat techniczne omnibusy z AŚ i Motoru będą w "polecanych sedanach do 50 tysięcy" odradzać 2.0 i sugerować kupno 2.2 jtd albo 2.9V6
    Pozostaje mieć nadzieję, ze pomoże zmiana oleju na którąś z zasugerowanych marek: Motul, Liqui Moly lub Millers. Ja szczerze to nawet nie wiem na jakim jeżdżę, tak zaufałem serwisowi.

  2. #12
    Użytkownik Rowerzysta Avatar stunt_rider
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Emiraty Arabskie
    Auto
    Byla AR159 sw 2.0, 2011r. Jest: Giulia Veloce TI Competizione Red 2.0 T
    Postów
    468

    Domyślnie

    Nie wierze, ze Wlosi by tak podeszli do tego MA z ktorym byly problemy w giuliettcie i zaladowali takiego samego bubla w Giulii. Jesli faktycznie istniala by koniecznosc wymiany filtra w MA to by byl napewno umiejscowiony tak aby bylo to mozliwe tak jak filtr oleju. Ja zostaje przy selenii, robie znikome przebiegi. Gwarancja mi sie skonczy pewnie przy kolejnej zmianie oleju za rok Zycze wlascicielowi zeby byla to jakas pierdółka tylko.

  3. #13
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2020
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio 2.0 280KM
    Postów
    11

    Domyślnie

    Właśnie siedzę w salonie i czekam na auto zastępcze.Od 13 nie udało im się zlokalizować usterki

    - - - Updated - - -

    Ok jednak jest diagnoza w ostatniej chwili-prawa poduszka silnika rwulkanizowała się i rezonuje.Auto zostaje ,pojutrze powinno być do odbioru.Cieszę się ,że to nic poważniejszego.Tą jazdę na wysokich obrotach chyba sobie wymówiłem przez te dziwne dźwięki przy przyspieszaniu

  4. #14
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    10 2016
    Auto
    AR Giulietta 1.4 170 KM/Mustang 3.7 V6
    Postów
    408

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hipokrates Zobacz post
    Właśnie siedzę w salonie i czekam na auto zastępcze.Od 13 nie udało im się zlokalizować usterki

    - - - Updated - - -

    Ok jednak jest diagnoza w ostatniej chwili-prawa poduszka silnika rwulkanizowała się i rezonuje.Auto zostaje ,pojutrze powinno być do odbioru.Cieszę się ,że to nic poważniejszego.Tą jazdę na wysokich obrotach chyba sobie wymówiłem przez te dziwne dźwięki przy przyspieszaniu
    No to dobrze, że to tylko pierdoła tak nieskomplikowaną rzecz powinni z sukcesem wymienić a tak z ciekawości jakie zastępcze dostałeś? bo podobno niekiedy można dostać Tipo

  5. #15
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2020
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio 2.0 280KM
    Postów
    11

    Domyślnie

    Niestety firma wynajmująca auta zadzwoniła ,ze tylko jeden kierowca jest dostępny w Warszawie i mogę mieć auto na godzinę 20.Byłem z dzieckiem więc zapytałem czy nie mogę wrócić swoim stelvio i przyjechać na wymianę.Zgodzili się tylko ma być bez szaleństw z tym Tipo to nie prawda bo musi być auto minimum tej samej klasy.Dzisiaj miałem dostać jeep grand cherokee.niestety miałem już tą przyjemność korzystania z auta zastępczego równo rok temu-wtedy dostałem nowe X3

  6. #16
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 2.0/200KM
    Postów
    695

    Domyślnie

    Na szczęście kolejna burza w szklance wody, po hamulcach kolegi Oktopi...
    Co nie przeszkodziło znafffcom wyrzucić kilka tysięcy modułów MA na szrot

  7. #17
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2020
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio 2.0 280KM
    Postów
    11

    Domyślnie

    Wiecie co jest najlepsze?sprawdzę jeszcze przy ruszaniu bo wtedy najlepiej było słychać ale sprawdzałem teraz na ekspresowej i wydaje się ,że problem zniknął.Nie wiem czy odkręcili tą poduszkę czy co.Zadzwonię do serwisu i zapytam.

    - - - Updated - - -

    Jednak nie:/

  8. #18
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    po prostu podnieśli auto, potem podwiesili układ napędowy i lekko zruszyli poduszkę - miałeś spokój, ale potem wróciła do pierwotnego położenia. zamówią wymienią i kłopot z głowy

  9. #19
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2020
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio 2.0 280KM
    Postów
    11

    Domyślnie

    To chyba powietrze chuczało bo już w mieście sprawdzone na kilku światłach ,ruszanie na trybie D i żadnych podejrzanych dzwiękow. Dzwoniłem do serwisu-wycentrowali i ustawili ta poduszkę.Wytlumaczyl mi ,że tam fragment jej gumy się wgniótł i to stukało

    - - - Updated - - -

    Tak wymienią na nową.zadzwonia jak będzie.Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za wsparcie

Podobne wątki

  1. [159] Szarpanie przy dodawaniu gazu
    Utworzone przez Mateusz_159 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 18-09-2017, 22:45
  2. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 16-02-2013, 20:51
  3. Dym przy dodawaniu gazu
    Utworzone przez nowy147 w dziale 147
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 12-03-2012, 21:53
  4. Wyje przy dodawaniu gazu.2,4 JTD
    Utworzone przez marcus891 w dziale 166
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 19-12-2011, 17:27
  5. [146] brak mocy i strzelanie przy kolektorze ssacym przy dodawaniu gazu
    Utworzone przez Karol_PKAR w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 46
    Ostatni post / autor: 16-05-2010, 13:29

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory