Strona 15 z 23 PierwszyPierwszy ... 567891011121314151617181920212223 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 221

Temat: Planowany zakup Giulia

  1. #141
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2015
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Q4 2.0 280KM
    Postów
    119

    Domyślnie

    Miałbym jeszcze jedno pytanie o Giulie, chodzi mi dokładnie o oznakowanie modelu Veloce. Widzę że chyba wszystkie sztuki z USA nie mają emblematu na przednich błotnikach. Ale znalazłem też 2 sztuki z polskiego salonu bez tych emblematów, to jakaś partia była czy coś? Ktoś może się orientuje w temacie?

    Inne pytanie to o "kolor" lamp (kloszy) przednich. Czy dobrze widzę że niektóre sztuki zwłaszcza 2016/2017 są jakby bielsze? Mają mniej czerni?

  2. #142
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    W USA nie ma czegoś takiego jak wersja Veloce, są Sport, Sport Ti i takie tam. co do PL, jest taka opcja (free) bez oznaczeń modelu, ale jak to w cennikach/katalogach nie wiadomo które znaczki znikają - może i boczne, choć sam nie spotkałem się osobiście z taką nigdy.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #143
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2019
    Auto
    Było Fiat Stilo, AR147, AR159 1.9JTDm, Ford Mondeo MK4, jest Hyundai i40 crdi
    Postów
    28

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    W USA nie ma czegoś takiego jak wersja Veloce, są Sport, Sport Ti i takie tam. co do PL, jest taka opcja (free) bez oznaczeń modelu, ale jak to w cennikach/katalogach nie wiadomo które znaczki znikają - może i boczne, choć sam nie spotkałem się osobiście z taką nigdy.
    Towarzysze czy ktoś z was orientuję się czy w wersji velocer z dieslem jest możliwość wymiany konsoli środkowej tej z podłokietnikiem z wersji która nie ma nawiewu na taką wyposażoną w nawiewy tylnej kanapy?

  4. #144
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    wszystko się da, pytanie czego brakuje - nie słyszałem żeby ktoś rozkminiał/robił to na żadnym forum, ale nie sądzę żeby był to jakiś wielki problem tym bardziej że u nas nie ma 3 strefowej klimy
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #145
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,472

    Domyślnie

    sprawa jest zapewne banalna jak w Giulietcie- brakuje w tunelu środowym odcinka kanału powietrznego i kratek wentylacyjnych tylnych. Wiem bo montowałem w Giulietcie.
    edit- patrząc w Eper jest niemal identycznie jak w Julce- brakuje kawałka kanału powietrznego przed dźwignią zmiany biegów nr kat 50532745 ( nr 6). Wychodzi na to re że reszta kanałów od dźwigni zmiany biegów do tyłu jest w każdej wersji Julki
    Żeby go założyć wcześniej trzeba wyjąć korek ( Nr 7), który zaślepia nawiew na tył oraz wymienić tylną ściankę w tunelu na wersję z nawiewami.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ABC.jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	28.2 KB
ID:	271075
    Ostatnio edytowane przez Dareek ; 10-07-2020 o 23:13

  6. #146
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2019
    Auto
    Było Fiat Stilo, AR147, AR159 1.9JTDm, Ford Mondeo MK4, jest Hyundai i40 crdi
    Postów
    28

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    sprawa jest zapewne banalna jak w Giulietcie- brakuje w tunelu środowym odcinka kanału powietrznego i kratek wentylacyjnych tylnych. Wiem bo montowałem w Giulietcie.
    edit- patrząc w Eper jest niemal identycznie jak w Julce- brakuje kawałka kanału powietrznego przed dźwignią zmiany biegów nr kat 50532745 ( nr 6). Wychodzi na to re że reszta kanałów od dźwigni zmiany biegów do tyłu jest w każdej wersji Julki
    Żeby go założyć wcześniej trzeba wyjąć korek ( Nr 7), który zaślepia nawiew na tył oraz wymienić tylną ściankę w tunelu na wersję z nawiewami.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ABC.jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	28.2 KB
ID:	271075
    No właśnie też mi się tak wydaje, że to kwestia wymiany kawalka plastiki na ten element z nawiewami. Chyba czas decyzji już blisko. Na oku ten egzemplarz: https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...-ID6Dbxxy.html

  7. #147
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2020
    Auto
    Veloce 2020 FL 280KM Rosso Competizione
    Postów
    125

    Domyślnie

    Nie wiem czy to dobry wątek. Który salon w małopolsce, śląsku ewentualnie świętokrzyskim lub podkarpackim byście polecili do kupowania Giulii? Najlepiej jak najbliżej Krakowa w którym mieszkam ale jeśli różnica jest duża to mógłbym też podjechać dalej.

  8. #148
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,472

    Domyślnie

    Zasada w Kr

  9. #149
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Moim zdaniem podejście do klienta u Zasady a w Autospektrum w Tarnowie nie bo a ziemia. A wiem coś o tym bo u Zasady ja i znajomi kupiliśmy 3 Giulie (w tym jedno Q) a ja i tak o wiele lepiej oceniam obsługę w Tarnowie.

    W razie czego ze sprzedawcami u Zasady mam złapany kontakt, więc w razie czego mogę coś pomóc zagadać. W AS w sumie też

  10. #150
    Użytkownik Świeżak Avatar median09
    Dołączył
    06 2018
    Mieszka w
    Kraków/Bielsko-Biała
    Auto
    AR Giulia Veloce TBi Q4 2017r.
    Postów
    187

    Domyślnie

    Cytat Napisał Shimmy Zobacz post
    Moim zdaniem podejście do klienta u Zasady a w Autospektrum w Tarnowie nie bo a ziemia. A wiem coś o tym bo u Zasady ja i znajomi kupiliśmy 3 Giulie (w tym jedno Q) a ja i tak o wiele lepiej oceniam obsługę w Tarnowie.

    W razie czego ze sprzedawcami u Zasady mam złapany kontakt, więc w razie czego mogę coś pomóc zagadać. W AS w sumie też
    Dobrze wiedzieć. Jakbym miał brać następną Alfę to na pewno do Tarnowa zaglądne. W Zasadzie w Krakowie niektórzy sprzedawcy sprawiają że odechciewa Ci się niestety kupować samochód i nie traktują Cię poważnie. Możliwe, że zostałem tak potraktowany ze względu na mój wiek, ale tak czy siak nie powinno mieć to miejsca.

Podobne wątki

  1. Planowany zakup używanej Giulietty
    Utworzone przez mercurial2000 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 5005
    Ostatni post / autor: 14-04-2024, 14:20
  2. Alfa 159 2.4 JTD - planowany zakup
    Utworzone przez bar87 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 25-01-2018, 22:31
  3. Planowany zakup Alfy 159 Kombi
    Utworzone przez gordoon w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 09-01-2018, 15:06
  4. [GTV] Planowany zakup GTV 3.0
    Utworzone przez Loki95 w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 31-08-2016, 14:18
  5. [MiTo] Planowany zakup używanej Mito
    Utworzone przez odrobina156 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 14-07-2014, 14:11

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory