Strona 10 z 23 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617181920 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 221

Temat: Planowany zakup Giulia

  1. #91
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2020
    Auto
    Alfa 159
    Postów
    1,030

    Domyślnie

    Serio polecasz rozmowy w Bielsku? Wybieram się tam w czerwcu na dwa, trzy dni i chcę zajrzeć do nich. W koncu mają najbliżej do FCA))
    Pytanie, czy ten link zachęca... Kupujesz auto CZTEROLETNIE. Za ponad 100 tysięcy. Za trzy lata, jak pojezdzisz, sprzedasz siedmiolatka. Z chorobami wieku dziecięcego.
    Bo, rozumiem, że dealer wymieni wszystkie elementy gumowe w samochodzie? Cztery lata postoju gumie nie służy....
    Ostatnio edytowane przez Teddy Bear ; 17-05-2020 o 20:27

  2. #92
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2019
    Auto
    Było Fiat Stilo, AR147, AR159 1.9JTDm, Ford Mondeo MK4, jest Hyundai i40 crdi
    Postów
    28

    Domyślnie

    Cytat Napisał Teddy Bear Zobacz post
    Serio polecasz rozmowy w Bielsku? Wybieram się tam w czerwcu na dwa, trzy dni i chcę zajrzeć do nich. W koncu mają najbliżej do FCA))
    Pytanie, czy ten link zachęca... Kupujesz auto CZTEROLETNIE. Za ponad 100 tysięcy. Za trzy lata, jak pojezdzisz, sprzedasz siedmiolatka. Z chorobami wieku dziecięcego.
    Bo, rozumiem, że dealer wymieni wszystkie elementy gumowe w samochodzie? Cztery lata postoju gumie nie służy....
    Trudne pytanie i trudna odpowiedź

    Polecam nie tyle rozmowę z nimi, co samochody jakie mają na miejscu. Cena jest mocno do negocjacji, bo sami wiedzą, że te na stronie to farsa. W ramach zakupu proponują wymianę filtrów, olej, klocki i ew. tarcze i akumulator. Do tego zwykle 2 komplety opon (prawie bez przebiegu, ale już lata są w gumie). Planuję wybrać się do nich może nawet w tym tygodniu jak mi się uda i ponegocjować cenę ostatecznie. Jak się wybiorę dam znać na czym stanęło.

    Natomiast oddzielny temat to jakość obsługi. W zasadzie człowiek czuję się trochę jak natręt co to im przeszkadza. 159 kilka lat temu kupiłem w carserwis w wawie, zamiast w bb, bo zostałem przez sprzedawców olany totalnie. 4 lata temu chciałem kupić żonie giuliette, ale pomimo faktu, ze moja luba była w 6 miesiącu ciąży, to przez blisko 40 minut czekaliśmy, żeby ktokolwiek się zainteresował nami i skończyło się na zakupie qashqaia, ale o dziwo też nie w bielsku, tylko w warszawie Zresztą ja mam chyba pecha do sprzedawców w bb, i40 2 lata temu też kupiłem gdzieś indziej, bo lokalni sprzedawcy nie mieli ochoty sprzedawać

  3. #93
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Super 2.2 M-jet MT 180 KM '16
    Postów
    124

    Domyślnie

    Obsługa tam jest specyficzna, ale auta za to pewne. Braliśmy od nich 4 auta. Dajcie znać jak będą szły negocjacje.

  4. #94
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2013
    Auto
    Giulia
    Postów
    283

    Domyślnie

    Ja mogę polecić FCA Bielsko-Biała, ponieważ tam kupiłem moją Giulię.
    Auto nie ma sparciałych gum i praktycznie nie nosi śladów eksploatacji. Opony fabryczne GY Eagle F1 S3 miały wytłoczki na bieżniku, czyli były bez przebiegu.
    Silnik i podwozie czyste i suche, wolne od rdzy.
    Nie ma żadnych rys na lakierze i felgach. Auto bezwypadkowe i bezkolizyjne. Wnętrze jak nowe. Dywaniki materiałowe, jak nieużywane.
    Użytkowane przez 1 kierowcę, tylko przez 12 miesięcy, od pierwszej rejestracji w lutym 2017 roku.
    Potem auto miało wymieniony olej, stało na placu i czekało na nowego nabywcę, czyli na mnie.
    Po zakupie i przed wydaniem, zrobili pełny przegląd, dodatkowo wymienili w mojej Giulii: olej, wszystkie filtry, tarcze, klocki i akumulator. Wszystko oryginalne.
    Do tego wgrali najnowszy soft radia i mapy.
    W książce serwisowej jestem pierwszym właścicielem. Mam rok gwarancji/rękojmi.
    Cenę można negocjować, w jakichś rozsądnych granicach. Ja dodatkowo poprosiłem o zabezpieczenie lakieru i wnętrza ceramiką 9H.

    Wiem, że to co napisałem (szczególnie na tle ulepów z ogłoszeń), może brzmieć trochę niewiarygodnie, jak reklama ale naprawdę jestem zadowolony z obsługi w FCA.
    I pomyśleć, że trafiłem do nich zupełnie przypadkowo (mieszkam na drugim końcu Polski) i nie dużo brakowało, żebym kupił inną Giulię w znacznie słabszym stanie.
    Coś nade mną czuwało

  5. #95
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2019
    Auto
    Było Fiat Stilo, AR147, AR159 1.9JTDm, Ford Mondeo MK4, jest Hyundai i40 crdi
    Postów
    28

    Domyślnie

    Cytat Napisał daras Zobacz post
    Ja mogę polecić FCA Bielsko-Biała, ponieważ tam kupiłem moją Giulię.
    Auto nie ma sparciałych gum i praktycznie nie nosi śladów eksploatacji. Opony fabryczne GY Eagle F1 S3 miały wytłoczki na bieżniku, czyli były bez przebiegu.
    Silnik i podwozie czyste i suche, wolne od rdzy.
    Nie ma żadnych rys na lakierze i felgach. Auto bezwypadkowe i bezkolizyjne. Wnętrze jak nowe. Dywaniki materiałowe, jak nieużywane.
    Użytkowane przez 1 kierowcę, tylko przez 12 miesięcy, od pierwszej rejestracji w lutym 2017 roku.
    Potem auto miało wymieniony olej, stało na placu i czekało na nowego nabywcę, czyli na mnie.
    Po zakupie i przed wydaniem, zrobili pełny przegląd, dodatkowo wymienili w mojej Giulii: olej, wszystkie filtry, tarcze, klocki i akumulator. Wszystko oryginalne.
    Do tego wgrali najnowszy soft radia i mapy.
    W książce serwisowej jestem pierwszym właścicielem. Mam rok gwarancji/rękojmi.
    Cenę można negocjować, w jakichś rozsądnych granicach. Ja dodatkowo poprosiłem o zabezpieczenie lakieru i wnętrza ceramiką 9H.

    Wiem, że to co napisałem (szczególnie na tle ulepów z ogłoszeń), może brzmieć trochę niewiarygodnie, jak reklama ale naprawdę jestem zadowolony z obsługi w FCA.
    I pomyśleć, że trafiłem do nich zupełnie przypadkowo (mieszkam na drugim końcu Polski) i nie dużo brakowało, żebym kupił inną Giulię w znacznie słabszym stanie.
    Coś nade mną czuwało
    I to jest super informacja. Swoją drogą mam wrażenie, że to o Tobie opowiadał mi sprzedawca podczas mojej jazdy próbnej :-).

  6. #96
    Użytkownik Świeżak Avatar Abacar
    Dołączył
    12 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    147, 1.6, 105 km, 2005/2006 disti.5d--ar159tbi-2010Ti, Giulia 200km Btech
    Postów
    107

    Domyślnie

    Ale żeby to wszystko dostać [MENTION=29090]daras[/MENTION] nie groziłeś tym ludziom pistoletem, oraz nie była to środa...

    pozytywne to co Cie spotkało

  7. #97
    Użytkownik Świeżak Avatar Abacar
    Dołączył
    12 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    147, 1.6, 105 km, 2005/2006 disti.5d--ar159tbi-2010Ti, Giulia 200km Btech
    Postów
    107

    Domyślnie

    Firma Papis, zaoferowała rabat w wysokości tysiąca złotych, a więc finalnie auto miałoby kosztować 99 tysięcy, do tego zaproponowali leasing, przy wpłacie własnej maksymalnej (45%), przy optymalnym czasie (chyba było 3 albo 4 lata) sumarycznie 108,4%
    -warunki leasingu: miałem jeden: czas i wpłata własna jest bez znaczenia, byleby % był jak najniższy. i te 108,4% tyle miał kosztować.
    Zaproponowałem gotówkę, jeśli byłby z tego jakiś profit w sensie dodatkowego rabatu czy coś, powiedzieli że im to obojętne, i to nie ma znaczenia na koszt auta.

    Chyba raczej się wstrzymam, bo fakt 1, szukam auta na dłuzej, a za 3-4 lata będę miał 7-8 letniego diesla za 100k., to ale to spoko olewam, Najważniejsze: może lepiej trochę dołożyć i kupić świeższą wersję z automatem, tu wszyscy je chwalą.
    to tyle tematu.

    Pozdrawiam i dziękuję za wszystkie wpisy

  8. #98
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2020
    Auto
    Giulia 2.2 Super MT
    Postów
    155

    Domyślnie

    Oferta kiepska. To auto sprzedaja juz rok. Leasing jak wzialem w PKO na lepszych warunkach (tez uzywka). Tez bym zrezygnowal. Myslalem, ze zejda duzo wiecej i leasing zaoferuja lepszy.

  9. #99
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2013
    Auto
    Giulia
    Postów
    283

    Domyślnie

    Zanim kupiłem swoją Giulię, przez 3 lata obserwowałem ceny.
    Używane Giulie zawsze były relatywnie wysoko wyceniane, nie tylko u nas. Zerknijcie np. na niemieckie: autoscout albo mobile.
    I tak jest nadal.
    Ale w końcu ceny chyba muszą spaść.

    Ta z papisu jest sprzedawana za mniej niż 50% ceny wyjściowej, katalogowej. Jeśli auto jest w super stanie, to każdy musi sam ocenić czy to dużo, czy mało.
    Ostatnio edytowane przez daras ; 22-05-2020 o 21:14

  10. #100
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.0JTS; Ford Fiesta ST 3D 200KM, Fiat 500X, była Alfa Romeo Mito i Vespa125
    Postów
    607

    Domyślnie

    Z zasady nie kupuję rzeczy używanych, więc tej Giulia bym nie kupił. Dodatkowo, gdy coś kupuję to musi być dokładnie takie jakie chcę. A moja Alfa musi być czerwona.
    Ale... Biorąc pod uwagę, że na taki nowy musiałbyś dać ok 160tys. zł, czyli dostajesz 60 tys za ok. 30tys przebiegu i samochód z w miarę pewną historią. To dobra oferta.

Podobne wątki

  1. Planowany zakup używanej Giulietty
    Utworzone przez mercurial2000 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 4999
    Ostatni post / autor: 09-03-2024, 22:31
  2. Alfa 159 2.4 JTD - planowany zakup
    Utworzone przez bar87 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 25-01-2018, 22:31
  3. Planowany zakup Alfy 159 Kombi
    Utworzone przez gordoon w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 09-01-2018, 15:06
  4. [GTV] Planowany zakup GTV 3.0
    Utworzone przez Loki95 w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 31-08-2016, 14:18
  5. [MiTo] Planowany zakup używanej Mito
    Utworzone przez odrobina156 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 14-07-2014, 14:11

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory