Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Temat: Planowany zakup używanej Giulii/Stelvio

  1. #21
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Skierniewice
    Auto
    Była Alfa Romeo 156 2.5 V6 2000r., jest Giulietta QV, jest Stelvio 280 KM
    Postów
    360

    Domyślnie

    Panowie i panie jeśli są, przypominam że to temat gdzie podajemy linki do ogłoszeń i oceniamy auto jeśli mamy wiedzę na temat danego pojazdu. Nie twórzmy bałaganu i dyskusje o naprawach zostawmy na inny temat. BTW przypominam, że jeśli mnie pamięć nie myli to poduszki w samochodach powinny być wymieniane co chyba 5 lat. Takie generalnie gwarancje dają producenci na systemy bezpieczeństwa. Tak więc są to części wymienne jak prawie każda inna

  2. #22
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2020
    Auto
    Giulia 2.2 Super MT
    Postów
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał marekkoczta Zobacz post
    Rozumiem ze mając mercedesa i jak będziesz miał stłuczkę z autem anie przystankiem tramwajowym i wywali jaska samochód odasz do kasacji bo przecież to złom już poduchy wywaliły. Piszesz wcześniej ze stardiagnoza można kasować sterownik airbaga gdzie ty naczytales sie tych bzdetów w tvp 1.
    Stluczke mialem, 2 razy, ani razu poduszki nie wybilo. Ja nie napisalem, ze SD kasuje sie sterownik SRS. Czytaj ze zrozumieniem. Poprzez SD mozesz przypisac VIN innej uzywanej czesci (to juz zalezy od modelu). Kodowac trzeba kazda czesc z przypisanym vin do auta. Do tego kodowanie, zeby zgadzaly sie sumy kontrolne. To juz SD kodowanie online, albo Xenntry/Vediamo. Widze, ze jestes w temacie kodowania Merca. Teraz juz na spokojnie, odbiegajac od temau tutaj. Czy w tym temacie moglbys pomoc? Jezeli tak skrobne na priv bo potrzebuje pomocy kogos ogarnietego kto zakoduje SAM przod, tyl (musza zgadzac sie sumy kontrolne), przypisanie vin calego pakietu startowego, modulu ABS i SRS. Jezeli jestes w stanie pomoc, bede zobowiazany.
    No offence.

  3. #23
    ViP Maniak resoraków Avatar majk
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    ALFY
    Postów
    667

    Domyślnie

    no to się wywiązała dyskusja na wysokim poziomie ale nie merytorycznym

  4. #24
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2020
    Auto
    Giulia 2.2 Super MT
    Postów
    155

    Domyślnie

    No wywiazała się niepotrzebna dyskusja. Sorki panowie mi nie chodzi o robienie prywatnych wycieczek do kogoś. [MENTION=34131]Dareek[/MENTION] widzę, że masz wiedzę i w żaden sposób nie chciałem tego kwestionować. Sorki, że tak to odebrałeś. Co do kodowania mercedesa to nie chodzi o to co kto czyta, tylko o to co fizycznie mam do zrobienia w aucie stojącym pod domem Co zrobić wiem (nie wyczytałem), nie mam po prostu narzędzia (chinska podróba to 3tys zł), a dostęp do neigo już straciłem. Ale tak jak powiedziałeś, to forum Alfy więc gadka bez sensu.
    Przy tych cenach części systemu SRS faktycznie, weryfikuje swoje zdanie i faktycznie nie przekreślałbym auta z wybitą poduszką. Jeżeli w takiej cenie da się to zrobic na nowych częściach, to zwracam honor. Po prostu ciężko mi uwierzyć, że deska cala kosztuje 3500zł, gdzie głupie klocki przód to 800zł, radar kilkanaście a radio xxx tys zł. Przyzwyczajenia z innych marek.

  5. #25
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Luzik - po to jest forum aby podyskutować sobie i wymienić poglądami- zapewniam Cie że tego tak nie odebrałem. Peace.
    co do deski mówimy o podstawowej bo taka obszyta skórą w górnej części to już wydatek za samą skorupę ok 12 tyś.

  6. #26
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,506

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    Luzik - po to jest forum aby podyskutować sobie i wymienić poglądami- zapewniam Cie że tego tak nie odebrałem. Peace.
    co do deski mówimy o podstawowej bo taka obszyta skórą w górnej części to już wydatek za samą skorupę ok 12 tyś.
    ja zaplacim 3900 nowka w skorze w aso

  7. #27
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2020
    Auto
    Giulia 2.2 Super MT
    Postów
    155

    Domyślnie

    Nowa deska obszyta skóra 3900?! No to mega okazyjna cena. 3 komplety klocków na obie osie


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Podobne wątki

  1. Planowany zakup używanej Giulietty
    Utworzone przez mercurial2000 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 5007
    Ostatni post / autor: 18-04-2024, 09:50
  2. AlfaOBD dla Giulii/Stelvio
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-01-2020, 22:50
  3. Torby samochodowe zakup grupowy do giulii i stelvio
    Utworzone przez sebol75 w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 08-02-2019, 23:01
  4. [GTV] Planowany zakup GTV 3.0
    Utworzone przez Loki95 w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 31-08-2016, 14:18
  5. [MiTo] Planowany zakup używanej Mito
    Utworzone przez odrobina156 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 14-07-2014, 14:11

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory