Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: Zakup poleasingowej Giulii?

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar alfinity
    Dołączył
    11 2017
    Auto
    GT 1.9 150HP
    Postów
    17

    Domyślnie Zakup poleasingowej Giulii?

    Witam,

    Kupował ktoś z was giulie po leasingu? Zastanawiam się nad taką opcją, docelowo auto miałoby pójść w leasing na kolejne 3 lata.

    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...-ID6D5ULx.html

    Lepiej wyposażona niż bazowa wersja business na którą raczej rabatów nie udzielają..

  2. #2
    Użytkownik Świeżak Avatar wilkQ
    Dołączył
    02 2018
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0T
    Postów
    34

    Domyślnie

    Wg mnie bierz w ciemno.
    Ja mam trzylatka i to jest nadal auto jak nówka sztuka


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  3. #3
    Użytkownik Świeżak Avatar wilkQ
    Dołączył
    02 2018
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0T
    Postów
    34

    Domyślnie

    Cytat Napisał wilkQ Zobacz post
    Wg mnie bierz w ciemno.
    Ja mam trzylatka i to jest nadal auto jak nówka sztuka


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    W sensie kupowałem nowy, ale nie widzę że minęło 3 lata a ten samochód nadal jest nowy [emoji3526]


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  4. #4
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2020
    Auto
    Giulia Veloce Q4
    Postów
    291

    Domyślnie

    Fajnie, że trzyma nawet cenę jak na 70tys km. Kumpel też ją oglądał, ale chyba poszedł w volvo jakieś.

    Ciekawe ile taka Alfa +- kosztowała 3 lata temu, ze 150tys? Kojarzy ktoś??

  5. #5
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    https://www.forum.alfaholicy.org/giu...i_stelvio.html

    Nie róbmy kolejnego tematu jeśli powstał już dedykowany takim dyskusjom (z offtopiciem czy nie).

    Mógłbym prosić moderację o przypięcie tamtego jeśli to możliwe?

  6. #6
    Użytkownik Rowerzysta Avatar pawelek
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulietta 1.4 TB
    Postów
    264

    Domyślnie

    Cytat Napisał alfinity Zobacz post
    wejdź przez stronę aukcji pko - tam jest wycena dekry i +/- ilość szpachli. Dlatego taka tania. (nie żebym był jakoś uprzedzony)

    Cytat Napisał alfinity Zobacz post
    Lepiej wyposażona niż bazowa wersja business na którą raczej rabatów nie udzielają..
    no, oferta stokowa i otomoto raczej wskazują co innego (oczywiści nie 40-50%)

  7. #7
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar alfinity
    Dołączył
    11 2017
    Auto
    GT 1.9 150HP
    Postów
    17

    Domyślnie

    Cytat Napisał pawelek Zobacz post
    wejdź przez stronę aukcji pko - tam jest wycena dekry i +/- ilość szpachli. Dlatego taka tania. (nie żebym był jakoś uprzedzony)



    no, oferta stokowa i otomoto raczej wskazują co innego (oczywiści nie 40-50%)
    Szpachli? Masz na myśli ponowne lakierowanie przedniego błotnika?

  8. #8
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wilq84 Zobacz post
    Ciekawe ile taka Alfa +- kosztowała 3 lata temu, ze 150tys? Kojarzy ktoś??
    gdyby zaczynać od wersji business która w 2017 kosztowała w zależności od miesiąca od 124.9k do 127.9k (powiedzmy że sredni ok 126.5k) i miała pakiet Flota (Navi, składane lusterka i tylne czujniki parkowania) i Lighting (35W xenon AFS) to tu widzę następujące opcje dodane: lakier 1.8k, pakiet convinience 2.8k, łopatki 1.6k, pakiet komfort 0.9k, siedzenia skórzane eko 8.4k, felgi 17" super 4.4k, ramki szyb chrom 1.6k, dzielona tylna kanapa 1k, razem nowa business w takim konfigu wychodziła wtedy ok 149k. 3 lata, 70k na blacie i jakaś szkoda cena chyba adekwatna (54% wartości nowego) - tak wtedy estymowali 3 letnią utratę wartości dla Giulii (dla Stelvio trochę mniej, tam chyba miało być ok 60%)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  9. #9
    Użytkownik Rowerzysta Avatar pawelek
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulietta 1.4 TB
    Postów
    264

    Domyślnie

    ponownie lakierowane to było 3/4 samochodu. Wg opisu niekoniecznie porządnie. Przedni lewy + tylny prawy mają do 500, od 250 jest już 100% szpachla. Te 2 uszkodzenia na raz wskazują ze akcja była skomplikowana i dynamiczna. W tym dostały słupki i progi które tak łatwo dostępne w normalnej walce nie są i odpowiadają za zachowanie sztywności i bezpieczeństwa całej konstrukcji.
    https://aukcje.pkoleasing.pl/files/doc/n9nylkv1

  10. #10
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    co ty piszesz - zapraszam do pomiaru choćby mojej (ori lakier), na słupkach mierzy się ze wzlędu na obłości do 200um. malowana była prawa strona błotnik przód/tył prawy, drzwi pasażera i słupek przedni prawy. przyczepiłeś się słupka a 300um to wskazuje ze może jakieś małe uszkodzenie było, dali ciut szpachli i pomalowali to i wyszło 300.
    Dla przykładu powiem Ci jak naprawy obcierki na rancie błotnika w żony GIulietcie zrobili - lekka obcierka o kamienny słupek głębsze rysy i wgniotka, na małym fragmencie po robocie wychodziło bodajże do 700um. W tej Giulii masz 300 tam.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. [Giulia] Osłony z Giulii Q
    Utworzone przez moosiak w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 08-10-2022, 11:43
  2. Planowany zakup używanej Giulii/Stelvio
    Utworzone przez mourning w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 21-05-2020, 18:31
  3. O Giulii
    Utworzone przez Quadrifoglio156 w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 27-05-2019, 18:21
  4. Torby samochodowe zakup grupowy do giulii i stelvio
    Utworzone przez sebol75 w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 08-02-2019, 23:01
  5. [Giulia] Zakup Giulii z 2016 pod koniec 2017
    Utworzone przez mleq w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 81
    Ostatni post / autor: 01-03-2018, 17:37

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory