Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Yakima czy Thule

  1. #1
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2016
    Auto
    Giulietta 1.4 TCT (2015), Stelvio FE
    Postów
    35

    Domyślnie Yakima czy Thule

    Które wg was bagażniki dachowe lepiej pasują do Stelvio bez relingów?
    Niby Yakima ma cichsze i tańsze, a Thule jest lepszej jakości.
    Ważne też by montaż przy braku relingów był prosty, bezpieczny i nie niszczył samochodu.
    Ktoś coś?

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Azalgo
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    Auto
    Giulia Veloce 2.0T
    Postów
    676

    Domyślnie

    Miałem thule w giulii. Ciche, łatwy montaż, estetyczne wykonanie. BTW jest na sprzedaż, ale nie wiem czy pasuje do dachu stelvio...


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

  3. #3
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Giorgio
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Stelvio First Edition
    Postów
    381

    Domyślnie

    Znam produkty obu firm bardzo dobrze. Zdecydowanie wole Yakima produkty....mocniejsze, trwalsze, bardziej universalne, choc często stylistycznie (design) mało interesujace.

    Zaintrygowalo mnie Twoje pytanie.....gdzie mieszkasz ze masz dostęp do Yakima produktów? Proszę daj namiar!

    Ja prez ponad 30 lat używałem Yakima sprzętu bo mieszkałem w USA. Thule tez bylo ale Yakima bardziej popularna i tańsza. Teraz, w Europie mam dużo produktów Thule i.....zdecydowanie wolałbym Yakime. Sciagnalem kilka rzeczy Yakima ale to juz nie jest łatwe i jest drogie jeśli koszt przesyłki do kalkulacji cla włączony tak jak to jest.

  4. #4
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    10 2019
    Mieszka w
    Stockholm
    Auto
    Stelvio 2.0 200hk
    Postów
    15

    Domyślnie

    Ja mam Thule (z duzym boxem XXL). Latwy montaz, bardzo dobra jakosc.

  5. #5
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Stelvio FE
    Postów
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Giorgio Zobacz post
    Znam produkty obu firm bardzo dobrze. Zdecydowanie wole Yakima produkty....mocniejsze, trwalsze, bardziej universalne, choc często stylistycznie (design) mało interesujace.

    Zaintrygowalo mnie Twoje pytanie.....gdzie mieszkasz ze masz dostęp do Yakima produktów? Proszę daj namiar!

    Ja prez ponad 30 lat używałem Yakima sprzętu bo mieszkałem w USA. Thule tez bylo ale Yakima bardziej popularna i tańsza. Teraz, w Europie mam dużo produktów Thule i.....zdecydowanie wolałbym Yakime. Sciagnalem kilka rzeczy Yakima ale to juz nie jest łatwe i jest drogie jeśli koszt przesyłki do kalkulacji cla włączony tak jak to jest.
    Mi sprzęt Yakimi do Stelvio zaoferowali za 690 zł w Jeleniej Górze - sklep "Rabat"

Podobne wątki

  1. [Stelvio] Bagaznik THULE
    Utworzone przez Peterr w dziale Sprzedam części
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-10-2019, 18:36

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory