Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 46

Temat: Zabezpieczenie antykradzieżowe Giulia

  1. #11
    Użytkownik Świeżak Avatar Gelo
    Dołączył
    12 2019
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Q4 2.0 280km
    Postów
    180

    Domyślnie

    Załóz sobie to: https://keyless.com.pl/ . Zamontujesz sam i po kłopocie. Jest dłuższy test tegu u Zachara.

  2. #12
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo ;)
    Postów
    644

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gelo Zobacz post
    Załóz sobie to: https://keyless.com.pl/ . Zamontujesz sam i po kłopocie. Jest dłuższy test tegu u Zachara.
    No OK trzeba klepać w klucz aby otworzyć drzwi ;p a podczas jazdy system nie krzyczy, że klucza nie ma w samochodzie? Czy też trzeba klepać kieszeń?

  3. #13
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2020
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Stelvio 2.0 GME TURBO 200KM (SUPER)
    Postów
    35

    Domyślnie

    witam,
    podłączam się pod ten temat....jestem z okolic Łodzi,
    również rozważam montaż jakiegoś zabezpieczenia,
    znalazłem cos takiego - może ktos cos wie o tym i moze doradzic albo odradzic ?

    CAN Immobilizer - znalazłem to na stronie creative .net . pl

    ponadto co do keyless.....nie mialem auta z tą opcją wczesniej stąd moje moze glupie pytanie, ale prosze napiszcie, czy jesli trzymam kluczyk, w jakims zgrabnym skórzanym etui jako typowa klatka faradaya, to czy po dojsciu do auta i wyciagnieciu kluczyka z tego etui, to system zadziala? Wówczas mozna dartowac sobie te protectory z klepaniem,
    ....z zapasowego to mozna rzeczywiscie wyciagnac baterie i po sprawie,


    zatem generalnie nie trzeba tego

  4. #14
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,508

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zibi33 Zobacz post
    witam,
    podłączam się pod ten temat....jestem z okolic Łodzi,
    również rozważam montaż jakiegoś zabezpieczenia,
    znalazłem cos takiego - może ktos cos wie o tym i moze doradzic albo odradzic ?

    CAN Immobilizer - znalazłem to na stronie creative .net . pl

    ponadto co do keyless.....nie mialem auta z tą opcją wczesniej stąd moje moze glupie pytanie, ale prosze napiszcie, czy jesli trzymam kluczyk, w jakims zgrabnym skórzanym etui jako typowa klatka faradaya, to czy po dojsciu do auta i wyciagnieciu kluczyka z tego etui, to system zadziala? Wówczas mozna dartowac sobie te protectory z klepaniem,
    ....z zapasowego to mozna rzeczywiscie wyciagnac baterie i po sprawie,


    zatem generalnie nie trzeba tego
    Klatka Faradaya to nie skora tylko metal aluminium.

  5. #15
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2020
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Stelvio 2.0 GME TURBO 200KM (SUPER)
    Postów
    35

    Domyślnie

    e tam, ale sie czepiasz szczegołów......nie zmienia faktu, że etui jest ze skory lub innego tworzywa, a co ma wtopione to sprawa wtórna ...... chodzi mi o zasade dzialania, czy jesli wyjme stojac przed samochodem z tego etui, to czy kluczyk nabiera pelnej funkcjonalnosci keyless?
    keyless protector jest drozszy i moze nieco klopotliwy z tym klepaniem,

    natomiast tutaj mamy (screen) przyzwoite etui, ktore ladnie mozna nosic w kieszeni w torebce meskiej przez ramie itd....i podchodzac to atka wyciagasz kluczyk i autko reaguje,

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_3.jpg
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	56.4 KB
ID:	270887

  6. #16
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2013
    Auto
    Giulia rwd 200
    Postów
    246

    Domyślnie

    Co polecacie na obecną chwilę żeby uniemożliwić kradzież przez radar i inne możliwe dziurawe drogi komunikacji?
    Ostatnio edytowane przez tomaszko ; 03-10-2023 o 22:23

  7. #17
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    jeszcze w tym roku, będzie zabezpieczenie elektroniczne ode mnie które pomoże na wszystkie 4 sposoby kradzieży - pracuję nad tym. Tymczasowo, jesli chodzi o radar (1 z popularnych szybkich metod) przynajmniej dobezpieczyc mocownie wtyczki radaru i sam radar żeby go się łatwo nie ściągało (np owijka i opaska stalowa skręcana z tyłu wtyku oraz jakies prowizoryczne chociaz mocowanie radaru do koszyka) - dla złodzieja liczy się czas - za długo trwa to odpuszcza. są osłony radaru ok 500zł, ale jak pisałem, to tylko 1 sposób kradzieży, są jeszcze 3 inne.

  8. #18
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2013
    Auto
    Giulia rwd 200
    Postów
    246

    Domyślnie

    Myślałeś już nad jakąś orientacyjną ceną tego zabezpieczenia, jakiego to rzędu będzie kasa, to jakieś niszowe rozwiązanie (w miarę skuteczne)?

  9. #19
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Przystępna To ma się sprzedawać żeby była w miarę ilość, żeby ceny mogły być OK a ja swoje zarobił.
    Montaż w aucie albo prosty 15minut (i powiedzmy ~tyle demontaż jeśli złodziej miałby wiedzę/czas - choć czas dla złodzieja to raczej sprawa priorytetowa - auto ma zginąć <1minutę), albo trudniejszy z lutowanim we wiązki ale i trudniejszy/czasochłonny do ominięcia jeśli nawet złodziej miałby wiedzę o zabezpieczniu i więcej czasu. W przyszłości jeszcze planuję drugi moduł rozszerzenia podpinany do tego jako opcjonalny, parowalne ze sobą po swoich indywidualnych i szyfrowanych kodach, który we współpracy odcinałby jeszcze np. rozrusznik lub co tam sobie ktoś wymyśli (tak żeby usunięcie było jeszcze bardziej czasochłonne i totalnie nie interesowało złodzieja).

    BTW, poprzedniej nocy znajomemu z północy Polski ukradli 5 letnie Stelvio - wczoraj mi pisał

  10. #20
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Skierniewice
    Auto
    Była Alfa Romeo 156 2.5 V6 2000r., jest Giulietta QV, jest Stelvio 280 KM
    Postów
    360

    Domyślnie

    Ja się ostatnio skusiłem, bo była promocja, na opcję My Alert od Alfa Romeo i już 2 krotnie dostałem info o próbie kradzieży auta mimo, iż taka nie miała miejsca tak więc raczej nie polecam tej opcji. Złożyłem reklamację i czekam na odpowiedź od Alfy

Podobne wątki

  1. Zabezpieczenie antykradzieżowe - gdzie się wpiąć?
    Utworzone przez pafvcio w dziale 156
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 21-11-2015, 03:22
  2. [156] Zabezpieczenia antykradzieżowe
    Utworzone przez adam.st w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 18-12-2011, 04:59
  3. [159] Dodatkowe zabezpieczenie antykradzieżowe
    Utworzone przez Airen w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 27-10-2011, 08:16
  4. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 30-01-2011, 21:13

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory