Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Temat: System DNA przestał działać

  1. #11
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    cieszyć się, brak problemów, Dynamic zostaje jeszcze za niedługo będzie device - pilot do wydechu z klapami pod ten stary typ
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #12
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 200KM
    Postów
    19

    Domyślnie

    Przepraszam za dłuższy brak odzewu.
    4 tygodnie temu zgłosiłem się do serwisu z usterką. Odłączyli całkiem przełącznik (przez miesiąc czasu jeździłem w trybie N) i zamówili nowe - z Włoch.
    Dzisiaj wymiana potrwała ok. 2 godziny i znów mogę cieszyć się trybem dynamicznym.

  3. #13
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    a provowales odlaczac aku w celu resetu (non jak kazdy modulCAN jest zasilnany caly czas)

    PS. 5mib temu wybudzili mnie z narkozy a ja juz na forum haha
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #14
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2020
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce TI
    Postów
    4

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	0D056553-276E-49B7-B370-73626467C17F.jpeg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	59.0 KB
ID:	282284Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	8C695C89-798B-4885-AF11-D0DCB66BAAF7.jpeg
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	86.2 KB
ID:	282283


    Miałem tak, Giulia stała 75 dni nieruszana. Po tym czasie wsiadam i nic. Ładuję akumulator i po naładowaniu (trybem agm) nie powrócił system DNA. W pokrętle (tryb oporowy nie skokowy) nie działa podświetlenie i nie można zmienić trybu jazdy. Doczytałem tutaj, że można pobudzić zawieszony system poprzez wyjęcie bezpiecznika f21. Tak zrobiłem, wszystko powróciło do działania. Umiejscowienie bezpiecznika przesyłam na obrazku. Puszka z bezpiecznikiem jest pod dywanikiem w podłodze bagażnika.

Podobne wątki

  1. [159] Przestał działać nawiew
    Utworzone przez Puchaczo w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 09-08-2017, 16:55
  2. Ksenon przestał działać
    Utworzone przez michauu w dziale GT
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 12-08-2014, 05:17
  3. Szyberdach przestał działać
    Utworzone przez badylija w dziale 147
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-09-2012, 14:52
  4. Pilot przestał działać
    Utworzone przez majkel_dg w dziale 166
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 11-06-2012, 14:47
  5. Przestał działać licznik
    Utworzone przez jimmy_69 w dziale 147
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20-03-2012, 17:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory