Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy 1234567891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 103

Temat: Wakacje Chorwacja czy da radę

  1. #31
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał kermit01 Zobacz post
    Raczej przerzuciłes się na benzynę stad mniej awarii
    nieee, czym się różni stopień skomplikowania diesla z turbo/VGT/EGR/DPF or benzyny w Giulli 280HP - nawet ta druga jest bardziej skomplikowana (multiair, drugi obwód chłodniczy IC itp). w 159 1.9JTDm np rozsypała mi się pompa wody przy 50tyś km (wiec zerwało pasek i lawetą dojechałem z autostrady na imprezę do Wrocławia), mi się wydaje (albo mam nadzieję), że AR się mocno poprawiła jeśli chodzi o bezawaryjność (choćby przykład drugiej 159 TBI już poliftowej)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #32
    Użytkownik Rowerzysta Avatar stunt_rider
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Emiraty Arabskie
    Auto
    Byla AR159 sw 2.0, 2011r. Jest: Giulia Veloce TI Competizione Red 2.0 T
    Postów
    468

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nemiroff Zobacz post
    Za tydzień wybieram się moim Q do Czarnogóry. Tym razem przez Chorwację, ze względu na napiętą sytuację polityczną i epidemiologiczną w Serbii i zamieszki. Pewnie znowu zrobię 3500-4000 km. Cel to przejechanie się drogą P14 przez Durmitor. Tutaj filmik jak ta droga wygląda https://youtu.be/HpiiLnLPHE8 W planie częste wybuchy z wydechów O dziwo najlepiej strzela w trybie A z otwartymi klapami. W Race i D za szybko zmienia biegi.
    W razie awarii wrócę najwyżej na osiołku

    Najbardziej zaj**sta droga w okolicy to SH20 w Albanii. Może znowu za rok.
    Ja zaklepalem Czarnogórę na koniec sierpnia, jadę przez serbie, granice otwarte nowe autostrady..., nie słyszałem o żadnych zamieszkach czy problemach na obecna chwile.

  3. #33
    Użytkownik Świeżak Avatar Nemiroff
    Dołączył
    07 2019
    Mieszka w
    Gōrny Ślōnsk
    Auto
    StelvioQ Abarth Spider
    Postów
    156

    Domyślnie

    Cytat Napisał stunt_rider Zobacz post
    Ja zaklepalem Czarnogórę na koniec sierpnia, jadę przez serbie, granice otwarte nowe autostrady..., nie słyszałem o żadnych zamieszkach czy problemach na obecna chwile.
    Na początek polecam przestać oglądać TVP Info / TVN24 / Polsat News. Podpowiem tylko, że wszędzie kłamią (w kolejności)

    Tu masz filmik https://www.euronews.com/2020/07/11/...otests-heat-up a tu na przykład artykuł w polskiej prasie https://bezprawnik.pl/zamieszki-w-serbii/ Filmików co się dzieje w Serbii jest pełno. W Bułgarii zresztą też jest ostro.

    Tu masz informacje o Covidzie w Serbii https://rs.usembassy.gov/serbia-covid-19-information/ Według władz sytuacja jest krytyczna. 'On July 7 Serbian President Vucic, described COVID-19 situation as critical in Belgrade and four other cities. '

    A wczoraj Węgry wprowadziły 14 dniową kwarantannę na wjeżdzających z Serbii https://camcee.com/2020/07/13/hungar...read-of-virus/

    Nie ma za co.

  4. #34
    Użytkownik Świeżak Avatar treslunas
    Dołączył
    03 2018
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Giulia Veloce 210
    Postów
    191

    Domyślnie

    Wróciłem w sobote z Peljesaca, w dwie stron ok 3000km plus troche na miejscu. stałem na wjeżdzie do Chorwacji cirka 30 minut - mursko sredisce, reszta lajtowa w drodze powrotnej wszytsko na luźno trasa - Opole, Ołomuniec, brno, hustopece, Wiedeń, Furstenfeld, Zalalovo, Lendava, Mursko Sredisce, Zagreb, Loviste

  5. #35
    Użytkownik Świeżak Avatar Nemiroff
    Dołączył
    07 2019
    Mieszka w
    Gōrny Ślōnsk
    Auto
    StelvioQ Abarth Spider
    Postów
    156

    Domyślnie

    Cytat Napisał treslunas Zobacz post
    Wróciłem w sobote z Peljesaca,
    A możesz proszę napisać jakie ceny benzyny po drodze?

  6. #36
    Użytkownik Rowerzysta Avatar stunt_rider
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Emiraty Arabskie
    Auto
    Byla AR159 sw 2.0, 2011r. Jest: Giulia Veloce TI Competizione Red 2.0 T
    Postów
    468

    Domyślnie

    Przetrę szlak i dam znać, Mam tylko opcje jechania przez Serbie, a tv nawet w domu nie mam, nie oglądam ani nie słucham tych bełkotów. Jestem ciagle gdzieś w Europie i wiem na bieżąco jak wyglada sytuacja z rzekomym covidem. Dla mnie to wielki bulszit, ale każdy myśli jak uważa. Szkoda, ze tak ludzie dali sie zmanipulować. Daj znaka jak drogi w Czarnogórze, my jedziemy do Veliki Pijesak

  7. #37
    Użytkownik Znawca Avatar koskar
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    WL // GA
    Auto
    Alfa Romeo 156 Berlina 2.0 T.S. 1999r., Renault Clio III Ph2 1.2 2010r.
    Postów
    1,782

    Domyślnie

    Cytat Napisał stunt_rider Zobacz post
    Dla mnie to wielki bulszit, ale każdy myśli jak uważa. Szkoda, ze tak ludzie dali sie zmanipulować.
    powiedz to mojemu wujkowi, który zmarł na COVID

  8. #38
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa 147 2.0 TS Salespeed
    Postów
    49

    Domyślnie

    Cytat Napisał Intruz Zobacz post
    ja 15 letnią 147 i to TESEM pojechałem do Chorwacji i zrobiłem 3000 km, ale Gulia bym sie bał. Weź wykup assistance
    Jeszcze Stelvio może być .
    https://www.youtube.com/watch?v=WxVZb77ml-w

  9. #39
    Użytkownik Rowerzysta Avatar stunt_rider
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Emiraty Arabskie
    Auto
    Byla AR159 sw 2.0, 2011r. Jest: Giulia Veloce TI Competizione Red 2.0 T
    Postów
    468

    Domyślnie

    Cytat Napisał koskar Zobacz post
    powiedz to mojemu wujkowi, który zmarł na COVID
    Przykro mi, nie będę tego rozgrzebywał każdy ma swój umysł i niech myśli jak chce

  10. #40
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał stunt_rider Zobacz post
    Jestem ciagle gdzieś w Europie i wiem na bieżąco jak wyglada sytuacja z rzekomym covidem. Dla mnie to wielki bulszit, ale każdy myśli jak uważa. Szkoda, ze tak ludzie dali sie zmanipulować.
    media nakręcają to fakt, ale czy bulshit (sam tak zacząłem uważać), czy nie to już nie wiadomo. W niedzielę idąc na wybory spotkałem znajomą (szła w maseczce ulicą) która ma od lat faceta z Lombardii (żyją w PL, ale często jeżdżą też do rodziny gościa na dłużej), i tam ich zamknięto bo akurat byli jak przyszedł lockdown Lombardii, dopiero niedawno wróciła. więc ją zapytałem jak to jest, a ona że nie taki pic, bo wśród ich znajomych/rodziny 3 osoby w tym czasie zmarły które zachorowały na COVID, a jeden znajomy (43 latek) został kaleką - ledwo przeżył, ma zniszczone płuca i się leczy dalej.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. Podziekowanie z dla Mariano 1980
    Utworzone przez ramzesss3 w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-02-2014, 14:50

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory