Strona 5 z 11 PierwszyPierwszy 1234567891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 103

Temat: Wakacje Chorwacja czy da radę

  1. #41
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nemiroff Zobacz post
    Za tydzień wybieram się moim Q do Czarnogóry. Tym razem przez Chorwację, ze względu na napiętą sytuację polityczną i epidemiologiczną w Serbii i zamieszki. Pewnie znowu zrobię 3500-4000 km. Cel to przejechanie się drogą P14 przez Durmitor. Tutaj filmik jak ta droga wygląda https://youtu.be/HpiiLnLPHE8
    Jak lubisz takie trasy to polecam wjechanie na Sveti Jure w parku Biokovo (1762 m n.p.m) w Chorwacji. Wjazd do parku jest za Makarską w okolicach Gornje Tučepi, tylko warto trafić na dobrą pogodę, bo bardzo często całe Biokovo skrywa się w chmurach.
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  2. #42
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Stacho
    Dołączył
    08 2019
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    419

    Domyślnie

    Polecam wjeżdżać po południu tuż przed zamknięciem parku to potem swobodnie zjeżdżasz sam i nie musisz stać na mijankach.

  3. #43
    Użytkownik Rowerzysta Avatar stunt_rider
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Emiraty Arabskie
    Auto
    Byla AR159 sw 2.0, 2011r. Jest: Giulia Veloce TI Competizione Red 2.0 T
    Postów
    468

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    media nakręcają to fakt, ale czy bulshit (sam tak zacząłem uważać), czy nie to już nie wiadomo. W niedzielę idąc na wybory spotkałem znajomą (szła w maseczce ulicą) która ma od lat faceta z Lombardii (żyją w PL, ale często jeżdżą też do rodziny gościa na dłużej), i tam ich zamknięto bo akurat byli jak przyszedł lockdown Lombardii, dopiero niedawno wróciła. więc ją zapytałem jak to jest, a ona że nie taki pic, bo wśród ich znajomych/rodziny 3 osoby w tym czasie zmarły które zachorowały na COVID, a jeden znajomy (43 latek) został kaleką - ledwo przeżył, ma zniszczone płuca i się leczy dalej.
    gdy zaczęła sie cała szopka z covidem byłem we Włoszech w Bergamo skąd krążyła fotka po necie dziesiątek trumien... które później okazały sie trumnami z ofiarami zatopionego statku z przed paru lat. Albo fotka z sali szpitalnej jakiejś redakcji zrobiona o tej samej godzinie w USA i w IT z tymi samymi pacjentami? Jeśli ktoś umiera na rzekomy covid napewno ma jakaś przewlekła chorobę, przebyty zawał, itd itp, a szpitale wpisują w kartę zgonu mimo wszystko „ zmarł na COVID 19 „ ponieważ maja za to dopłaty. Społeczeństwo fakt panikowało ogromnie, ale plan sie udał. A wg danych umieralności w tym okresie we Włoszech byla najmniejsza w porównaniu do lat poprzednich. Ludzie umierają i umierać będą.

  4. #44
    Użytkownik Świeżak Avatar Nemiroff
    Dołączył
    07 2019
    Mieszka w
    Gōrny Ślōnsk
    Auto
    StelvioQ Abarth Spider
    Postów
    156

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krzysztof Zobacz post
    Jak lubisz takie trasy to polecam wjechanie na Sveti Jure w parku Biokovo (1762 m n.p.m)
    Huh, dzięki za radę. Akurat tą drogę znam jak własną kieszeń, jest tam startowisko paralotniowe Przinowac. Jako pasażer i kierowca kilkanaście razy tam jechałem Droga daje radę ale widokowo P1 w Kotorze lepsze. Tam tez jest startowisko, tylko niestety port lotniczy i strefa Tivat aktywna.

  5. #45
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,505

    Domyślnie

    Chcesz powiedzieć ze cały świat podał się teorii spiskowej.

  6. #46
    Użytkownik Świeżak Avatar Nemiroff
    Dołączył
    07 2019
    Mieszka w
    Gōrny Ślōnsk
    Auto
    StelvioQ Abarth Spider
    Postów
    156

    Domyślnie

    Lepiej nie piszmy tutaj o covidzie czy polityce bo nas admin zbanuje Jest wątek Hyde Park.

    Jeśli tylko coś mogę dodać, a jest to w nurcie szeroko pojętej motoryzacji - covidowe kręcenie śruby jest potrzebne elitom do jednego celu, kończy się nieubłaganie po 50 latach era petrodolara. Już tylko czterdzieści kilka procent transakcji na rynku crude oil jest w petrodolarze. Mieliśmy Bretton Woods po wielkim resecie jakim była II wojna, teraz jest petrodolar po resecie wojny w Wietnamie i potrzebny nam jest.. kolejny kryzys do resetu systemu finansowego i nowego ładu finansowego. Tych Himalajów zadłużenia nie da się spłacić.... A USA zrobią wszystko, żeby pozostać światowym hegemonem. Amen.

  7. #47
    Użytkownik Znawca Avatar koskar
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    WL // GA
    Auto
    Alfa Romeo 156 Berlina 2.0 T.S. 1999r., Renault Clio III Ph2 1.2 2010r.
    Postów
    1,782

    Domyślnie

    Cytat Napisał stunt_rider Zobacz post
    ale plan sie udał.
    plan putina lewaków i kogo jeszcze?
    Świetnie

  8. #48
    Użytkownik Świeżak Avatar sory89
    Dołączył
    11 2019
    Mieszka w
    Warszawa/Przemyśl
    Auto
    Giulia 280KM - ekwiwalent amerykański
    Postów
    127

    Domyślnie

    wybiera się ktoś może w okolice Makarskiej w pierwszej połowie sierpnia?

  9. #49
    Użytkownik Świeżak Avatar treslunas
    Dołączył
    03 2018
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Giulia Veloce 210
    Postów
    191

    Domyślnie

    Nie pamiętam cen benzyny bo mam diesla - ale ja tankuje poza autostradami Polska, Austia Sprinkoenig pod Furstenfeldem, potem już Cro za Ploce , orebic w drodze pwrotnej tylko tankowałem na autostradzie bo trochę się spieszyliśmy W cro ok 1 kune drożej an autostradzie niż poza nią, w Austii diesla tanowąłem po 0,99 poza autostradą

  10. #50
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2012
    Auto
    Giulia
    Postów
    455

    Domyślnie

    Giulia wymiata - daje radę aż za bardzo ....
    A były obawy ������

    W sobotę już powrót do deszczowej smutnej i zimnej polandii

    Teraz już wiem ze giulia da radę
    Dzieki za słowa otuchy
    Twin sparkom życzę powodzenia

    Najfajniejsze jest to ze jadąc ponad 1200 km nie spotkałem takiego samego auta (giulia)

    I to się nazywa być oryginalny i nietuzinkowy
    Co tam ze dużo traci na wartości i reputacje ma jaka ma w Polsce....
    Jak ktoś ma kasę to na to nie patrzy -level wyżej ....
    Pozdro.
    Ostatnio edytowane przez bami159 ; 16-07-2020 o 20:37

Podobne wątki

  1. Podziekowanie z dla Mariano 1980
    Utworzone przez ramzesss3 w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-02-2014, 14:50

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory