Strona 1 z 11 12345678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 103

Temat: Wakacje Chorwacja czy da radę

  1. #1
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2012
    Auto
    Giulia
    Postów
    455

    Domyślnie Wakacje Chorwacja czy da radę

    Witam, tak abstrahując żeby ożywić trochę forum jak obstawiacie bedą jakieś atrakcje czy nie ...
    Giulia przebieg 6 tys odebrana w lutym tego roku z salonu- at lublin -box na dachu thule kpl pasażerów i 1200 kilometrów przed nią.....
    Da radę ? W 159 wyskoczył błąd żarówki stop w korku maribor
    Poprzednio bmw f31 bezproblemowo ale frajda żadna 116d
    ?

  2. #2
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Techno
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    Krakow
    Auto
    Giuletta Sprint, Giulia Veloce 2.0T Q4 LSD
    Postów
    307

    Domyślnie

    No bez jaj ;-) ja planuję wypad na wakacje 1700 km w jedną stronę. Zakładam że nawet się zbytnio nie ubrudzi

    Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

  3. #3
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia 2.0 RWD MY'20
    Postów
    475

    Domyślnie

    a czemu ma nie dac rady, troche wiary to nowy samochod

    tez mam Giulie z 6 tys. km przejechanymi tyle ze odbierana w maju rowniez w AT Lublin narazie po polsce jezdzilem raz zakopiec, raz bieszczady, wawa, reszta po miescie - cieszenie sie autem

    jesli masz jakies obawy zaopatrz sie w jakis adapter obd2 i apke np. torque. W razie gdyby jakis blad wyskoczyl mozesz sprawdzic co to i ewentualnie skasowac. Ja 3x mialem check engine zwiazany z katem (ale to MY2020 i chyba zbytnio zaostrzyli normy w sofcie), nie wplywalo to na jazde, jedynie ograniczalo dna do N. Bez problemu skasowalem Torque'iem. Blad sie juz z miesiac nie pojawil

    jedz i sie nie zastanawiaj, 1200 km frajdy z jazdy
    Ostatnio edytowane przez method ; 08-07-2020 o 21:53

  4. #4
    Użytkownik Znawca Avatar Zenonzlasu
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Były: AR 156 JTD, AR 156 1.8 TS 144 KM | Zostało Reno, PT Cruiser i Lancia Thesis .
    Postów
    1,019

    Domyślnie

    W zimie objechałem Austrię, Chorwację i Słowenię Laguną dwójką, teraz planowałem Litwę/Łotwę/Estonię zrobić dwudziestoletnią 156 TS (ale mi ją zabił ślepy ciul w tojocie) a ty masz nową Julię....nad czym tu się w ogóle zastanawiać

  5. #5
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Stacho
    Dołączył
    08 2019
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    419

    Domyślnie

    No to się nazywa antyreklama marki AR kiedy jeden użytkownik pyta czy 5-cio miesięcznym samochodem dojedzie bez awarii z PL do Chorwacji a drugi mu doradza; weź ze sobą zestaw diagnostyczny będziesz czuł się pewniej

    Lubię to forum bo czasami można się pośmiać

  6. #6
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia 2.0 RWD MY'20
    Postów
    475

    Domyślnie

    tu nawet nie chodzi o Alfę, jakbym mial inny samochod tez bym sie zaopatrzyl. Nowe auta maja teraz tyle elektroniki, sensorow itd ze predzej pojawi sie jakis blad z tym zwiazany niz mechaniczny. Czasem jest to jakas pierdolka ale warto wiedziec co to i sobie skasowac w razie czego

    posmiejesz sie jak Ci jakas pierdolka wrzuci samochod w tryb awaryjny i bez odb2 sobie nie skasujesz

  7. #7
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2019
    Auto
    czarne
    Postów
    173

    Domyślnie

    W życiu nie przyszło by mi do głowy wozić jakieś dodatkowe narzędzia czy diagnostykę w samochodzie. Objechałem autem Grecję, Hiszpanię, Bułgarię po dwa razy, a do Chorwacji jeżdżę co roku od wielu lat. Kilka takich podróży odbyłem fordem s-maxem w 6 osób i poza scyzorykiem, śrubokrętem i kombinerkami miałem tylko assistance producenta.

  8. #8
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo ;)
    Postów
    644

    Domyślnie

    Cytat Napisał bami159 Zobacz post
    Witam, tak abstrahując żeby ożywić trochę forum jak obstawiacie bedą jakieś atrakcje czy nie ...
    Giulia przebieg 6 tys odebrana w lutym tego roku z salonu- at lublin -box na dachu thule kpl pasażerów i 1200 kilometrów przed nią.....
    Da radę ? W 159 wyskoczył błąd żarówki stop w korku maribor
    Poprzednio bmw f31 bezproblemowo ale frajda żadna 116d
    ?
    Jedyne zmartwienie to brak koła zapasowego.

  9. #9
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2017
    Auto
    Giulia 2.0 Super / Giulietta QV
    Postów
    95

    Domyślnie

    Cytat Napisał bami159 Zobacz post
    Witam, tak abstrahując żeby ożywić trochę forum jak obstawiacie bedą jakieś atrakcje czy nie ...
    Giulia przebieg 6 tys odebrana w lutym tego roku z salonu- at lublin -box na dachu thule kpl pasażerów i 1200 kilometrów przed nią.....
    Da radę ? W 159 wyskoczył błąd żarówki stop w korku maribor
    Poprzednio bmw f31 bezproblemowo ale frajda żadna 116d
    ?
    Aby pomóc Ci w decyzji opiszę tu historię mojego życia w kontekście włoskiej motoryzacji ;-)
    - Seicento Sporting - trasa 5000 km - bez problemów
    - Punto II Sporting z boxem na dachu- trasa 6000 km - bez problemów
    - Stilo 1.9 JTD (z chipem) z boxem na dachu - 3 trasy od 4000 do 6000 km - nie licząc awarii szyberdachu to bez problemów, i to pomimo tego, że w tym aucie miałem taki wysyp błędów z kompa jakiego nigdy wcześniej ani później nie widziałem
    - 159 2.0 JTDm z boxem na dachu trasa 3000 km na południe Europy i 8000 km (PL - Skandynawia - PL w 11 dni) - żadnych problemów
    - Giulietta QV bez boxa na dachu - 5000 km - bez problemów
    - Giulia 2.0 - na razie trasa tylko 1500 km - bez problemów

    Reasumując, na Twoim miejscu jechał bym śmiało i nie martwił się na zapas.

  10. #10
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    giulia veloce
    Postów
    310

    Domyślnie

    Cytat Napisał bami159 Zobacz post
    Witam, tak abstrahując żeby ożywić trochę forum jak obstawiacie bedą jakieś atrakcje czy nie ...
    Giulia przebieg 6 tys odebrana w lutym tego roku z salonu- at lublin -box na dachu thule kpl pasażerów i 1200 kilometrów przed nią.....
    Da radę ? W 159 wyskoczył błąd żarówki stop w korku maribor
    Poprzednio bmw f31 bezproblemowo ale frajda żadna 116d
    ?
    Moja nie dała rady w zeszłym roku. Oddala podróż walkowerem i na 3 dni przed wyjazdem na lawecie pojechała do ASO, gdzie spędziła 1,5 miesiąca

    Wysłane z mojego Nokia 7.2 przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. Podziekowanie z dla Mariano 1980
    Utworzone przez ramzesss3 w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-02-2014, 14:50

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory