Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34

Temat: Perypetie serwisowe

  1. #21
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    gwarancyjnych zleceń mi też nie chcieli dawać twierdząc że to są ich wewnętrzne (w Bielsku), no to rozumiem że odpłatne już powinni dawać? no chyba że coś ukrywają i chcą jak najmniej dowodów zostawiać klientowi do drążenia.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #22
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2017
    Mieszka w
    Dolnośląskie
    Auto
    Guliietta,Stelvio, MTS1260
    Postów
    62

    Domyślnie

    Ehhh. Ja też w weekendzie napiszę Wam jaki mam HIT z zakupem/odbiorem auta. Od 10 dni kasa u nich na koncie , samochodu mi nie chcą wydać. Ta polska AR to jakiś kabaret...

  3. #23
    Użytkownik Świeżak Avatar piotruś1
    Dołączył
    06 2019
    Auto
    Giulietta Veloce / Subaru Forester 2,5XT / Hyundai I30N Performance / Ioniq 6
    Postów
    140

    Domyślnie

    W żadnym ASO, nigdy mi zleceń gwarancyjnych nie wydawali. Też uważam, że zbieżność nie powinna podlegać gwarancji podobnie jak inne "rzeczy eksploatacyjne". 27 km - hmmm - przecież wystarczy, że wyjechali łącznikiem Długołęka na A8 i żeby zawrócić na jakimś zjeździe już się zrobi 27 km... A skoro powiedziałeś, że wracasz do pracy, to już nikt nie pilnował tych 2h,bo Tobie na nich nie zależało. Ja bym Cię namawiał na więcej pozytywnego nastawienia, bo to to jest dobry serwis. Ja od ponad roku jestem bardzo zadowolony a też miałem 2 naprawy gwarancyjne (jakieś drobnostki związane z jednym z czujników. Acha, oni akurat o 16 się zmieniają i pewnie, jeśli samochodów jest tylko do odebrani, to nie przekazują sobie całej historii ;-). Wczoraj jeden z opiekunów klienta dzwonił do mnie z potwierdzeniem, że zamówione części już przyjechały i potwierdzające moja wizytę w poniedzialek. Tak samo było w poprzednich przypadkach. Świetny kontakt, informacje na bieżąco. Obaj panowie zachowują się profesjonalnie. Zobaczysz, że dalej będzie dobrze. Powodzenia. Powodzenia ;-)

  4. #24
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał jml Zobacz post
    Mam wrażenie też że jest większy luz na niej, że wcześniej była bardziej precyzyjna.
    Z całym szacunkiem ale chyba sobie wkręcasz, co niby mieli przy tej geometrii zrobić, że luz jest większy? Ja wiem, że czasem człowiek jest przekonany że jest inaczej jak było wcześniej bo się bardziej przygląda. Ja tak miałem po wymianie start/stop na czerwony. Była ściągana kierownica i bym przysiągł że w lewo bardziej po wymianie była, ale to dałbym sobie łapę odciąć Dopiero jak sam ściągnąłem, żeby przestawić, to zobaczyłem, że to niemożliwe bo jest jeszcze taki klin i nie mogli przestawić, zatem ludzki umysł płata figle czasem

  5. #25
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    ja na gam nie moge zlego slowa powiedziec, ale jak juz byles na sprawdzenie to trzeba bylo dla swietego spokoju ustawic poprawnie zbieznosc i zamknac temat... a tak, znowu nerwy, bedziesz sie szarpał a nic nie ugrasz...
    znowu im oddasz auto, zrobia ci kilometry i bedziesz zachodzil w głowe, dlaczego, po co itp

  6. #26
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Suzumushi
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    155Q4, 147GTA, Giulietta QV, Giulia Q, Ducati STF V4S
    Postów
    753

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cinek78 Zobacz post
    Ehhh. Ja też w weekendzie napiszę Wam jaki mam HIT z zakupem/odbiorem auta. Od 10 dni kasa u nich na koncie , samochodu mi nie chcą wydać. Ta polska AR to jakiś kabaret...
    na pocieszenie Ci tylko napiszę że ja na odbiór motoru czekałem 7 miesięcy , z czego praktycznie 4 tygodnie juz od wplacenia calej kasy, stal w serwisie i czekal na zlitowanie włochów.
    więc ta alfa nie taka zła

  7. #27
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Stelvio FE
    Postów
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cinek78 Zobacz post
    Ehhh. Ja też w weekendzie napiszę Wam jaki mam HIT z zakupem/odbiorem auta. Od 10 dni kasa u nich na koncie , samochodu mi nie chcą wydać. Ta polska AR to jakiś kabaret...
    Nie chcę być złą wróżką, ale parę lat temu odbierałem z salonu pewnej marki nowy samochód od producenta znad Sekwany na literę "P" i miałem telefony, że za 2 dni będzie odbiór, że nie dojechał z centrali itp. Po tygodniu od zakupu odkryłem , że moje nowe "cacko" ma malowane drzwi boczne i klepany próg. Okazało sie, że spadł im z lawety, odwieźli do zaprzyjaźnionego warsztatu i glucili - stąd ta kilkudniowa zwłoka. Po utarczkach w efekcie wymienili na inny. Oby tak nie było, ale miernikiem bym objechał.

  8. #28
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2020
    Auto
    Veloce 2020 FL 280KM Rosso Competizione
    Postów
    125

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cinek78 Zobacz post
    Ehhh. Ja też w weekendzie napiszę Wam jaki mam HIT z zakupem/odbiorem auta. Od 10 dni kasa u nich na koncie , samochodu mi nie chcą wydać. Ta polska AR to jakiś kabaret...
    Możesz powiedzieć w jakim salonie? Tak żeby uważać.

  9. #29
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2017
    Mieszka w
    Dolnośląskie
    Auto
    Guliietta,Stelvio, MTS1260
    Postów
    62

    Domyślnie

    Cytat Napisał Suzumushi Zobacz post
    na pocieszenie Ci tylko napiszę że ja na odbiór motoru czekałem 7 miesięcy , z czego praktycznie 4 tygodnie juz od wplacenia calej kasy, stal w serwisie i czekal na zlitowanie włochów.
    więc ta alfa nie taka zła
    Ale co odbierałeś?? Nowość... Wręcz jeszcze gorący od "pieca" fabryki... ( Gratuluje - kawał zbója)
    Przepraszam Panowie, ale nie będę podawał nazwy dilera, bo zawarłem z nim ugodę . Dostałem dodatkowo co oczekiwałem, więc nie będę wieszał "psów"
    Auto jutro ma być u mnie.
    Scenariusza Luk66 nawet nie biorę pod uwagę , bo samochód w umówionym dniu widziałem. Czekał na odbiór naszykowany. Po prostu kwestia kont w dużej spółce , wewnętrznych przelewów i był... klops.
    Jutro mam nadzieje , że będę już śmigał.

  10. #30
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Suzumushi
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    155Q4, 147GTA, Giulietta QV, Giulia Q, Ducati STF V4S
    Postów
    753

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cinek78 Zobacz post
    Ale co odbierałeś?? Nowość... Wręcz jeszcze gorący od "pieca" fabryki... ( Gratuluje - kawał zbója)
    nie przesadzajmy polska jako "trzeci swiat" dostala te modele chyba jako ostatnia w EU, jeszcze przed covidem mozna bylo sie naogladac na jutubie szczesliwych posiadaczy z innych rejonów EU... ba nawet US.

    rozumiem covid poslizg 4 miechy, moja uwaga dotyczyła faktu "stania" sprzętu w salonie od momentu dostawy i wplaty pieniędzy prawie przez miesiąc
    w zasadzie żyję w przekonaniu że gdyby nie dotarcie do i raban na "najwyższczym" szczeblu importera w PL pewnie czekal bym kolejne 2-3 tygodnie.

    jak bardzo chcesz to Ci mogę na privie całą historię opisać, i to jeszcze z czasów kiedy mialem poprzedni model i wyczyny poprzedniego salonu/serwisu..... obiecałem sobie wtedy że nigdy więcej w życiu nie kupię tej marki... ale że tylko świnia nie zmienia poglądów skusilem sie jeszcze raz, i wyszlo chyba jeszcze gorzej.

    Niemniej jednak obecnie radość z jazdy przyćmiła ten niemiły okres..... a przy okazji okcesoria zamówione w grudniu nie dotarły do dziś.....
    więc się odczepcie od AR )))))))))))))))

    W

Podobne wątki

  1. Akcje serwisowe.
    Utworzone przez Belfer w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 475
    Ostatni post / autor: 27-05-2023, 17:52
  2. [Giulietta] Giulietta Veloce - perypetie zakupu nowego auta ...
    Utworzone przez house4live w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 442
    Ostatni post / autor: 07-02-2019, 15:09
  3. [Giulietta] Perypetie z ASO po zmianie oleju w ukladzie sterowania TCT
    Utworzone przez revir85 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 17-03-2018, 13:54
  4. Serwisowe wypalanie DPF
    Utworzone przez awazruk w dziale GT
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 03-03-2015, 12:02
  5. Perypetie z zawieszeniem
    Utworzone przez rudolph w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-04-2012, 17:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory