Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 40

Temat: [Giulia] Bagażnik dachowy

  1. #21
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    giulia veloce
    Postów
    310

    Domyślnie

    Jak mnie nie ratuje, bo bardziej zależy mi na powiększeniu bagażnika na wakacyjne wyjazdy. Szkoda, pozostanie kupno większego auta... dla żony

    Wysłane z mojego Nokia 7.2 przy użyciu Tapatalka

  2. #22
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    to moze folie ochronna dawaj tymczasowo pid stopy? z reszta moze sa leosze rozwiazsnia teraz niz ten 754 +1418kit od thule? moze innej firmy system?

    - - - Updated - - -

    aha sa bagazniki na hak zamykane. klape u siebie z rowerowymi otwieram bez problemu (interpack spider3) - nie musze obnizac/lamac bagaznika
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #23
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar bartas82
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Wlkp.
    Auto
    Giulia, Giulietta
    Postów
    891

    Domyślnie

    Mam też ten zestaw Thule 754 + adaptery do Giulli. U mnie na szczęście rysek nie ma. Ja przed montażem dokładnie myję miejsca mocowania stopek, żeby nie było żadnych drobinek.
    W sumie tego zestawu (tak montowanego) używałem też długo w Audi A4 i podobnie się sprawdziło - bez szkód dla dachu/uszczelek/drzwi.

    Co do prędkości i bagażnika: Jak chcesz szybko, cicho i pojemnie to tylko kombi
    Pozdro,
    Bartas

  4. #24
    Użytkownik Świeżak Avatar Leszek_Zal
    Dołączył
    07 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 159, Giulia Super, Stelvio B
    Postów
    167

    Domyślnie

    Zmieniam Giulia na Stelvio i niestety nie mogę przełożyć belek poprzecznych sygnowanych logo AR (chętnie je sprzedam za połowę ceny katalogowej).Zestaw kompletny, kupiony i zamontowany w salonie Alfa Romeo na Połczyńskiej w Warszawie około 1,5 roku temu. Zestaw Bardzo dobrze się sprawował. Fajna sprawa jeśli ktoś potrzebuje wypożyczyć box dachowy pod np. wakacyjny wyjazd albo bezpiecznie przewieść rowery. Bardzo łatwy montaż! Polecam. (Do Guili jak wiecie wystarczą belki - nie potrzeba relingów). Przekładam natomiast BOX dachowy. Świetnie się sprawdzał przez ostatnie dwa 1,5 roku. Mam ten mniejszy ale za to z logo ALFA ROMEO co jest ekstra(!) W trasie leciałem z żaglem na dachu 180-ryzykownie czy bezpiecznie-jak uważacie?
    https://sprzedajemy.pl/belki-poprzec...a9f-nr64540389

  5. #25
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2021
    Mieszka w
    EL
    Auto
    AR GIULIA VELOCE Ti
    Postów
    42

    Domyślnie

    Jakby ktoś chciał sprzedam belki poprzeczne do Giulii firmowane Alfa Romeo. Nowe z tego roku raz założone na dach do przewiezienia rowerów.

  6. #26
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Koledzy kupiłem Thule Wingbar Evo oraz Evo Clamp z zestawem montażowym do Giulii (KIT 145055) i zmontowałem wg instrukcji, ale za Chiny ludowe to nie pasuje - za wąskie zdecydowanie.
    Wymiary z instrukcji przód (X): skala 34,5 / 996mm, tył (Y): 30,5 / 956mm. Ustawiłem dokładnie, pomierzyłem - nie ma mowy żeby to założyć na auto. Kombinować na oko nie chcę bo potem zgubię bagażnik. Jakieś pomysły?


    EDIT:
    rozwiązane 2 posty niżej
    Ostatnio edytowane przez anAlfaBeta ; 12-08-2021 o 20:21
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  7. #27
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Techno
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    Krakow
    Auto
    Giuletta Sprint, Giulia Veloce 2.0T Q4 LSD
    Postów
    307

    Domyślnie

    Kupiłem ten sam zestaw (sprawdzę nr) tylko wstrzymywałem się z montażem aż umyje auto, dziś sprawdze jak to pasuje i dam znać

    Wysłane z mojego CPH2009 przy użyciu Tapatalka

  8. #28
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Super, czekam

    EDIT:

    Dobra, ogarnąłem. Po prostu śruby były fabrycznie prawie na maksa wkręcone, po wykręceniu na zero dało radę założyć. Wymiary podane wyżej są dobre.
    Ostatnio edytowane przez anAlfaBeta ; 12-08-2021 o 20:21
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  9. #29
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2010
    Auto
    146 1.4TS, GTV 2.0TS, Giulia. Była: 159 2.0JTDm
    Postów
    682

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    używałem zestawu z Thule te stopy bodajże 754 oraz adaptery do Giulii 1419 (które podobno wycofali) - w otwory gwintowane wchodził trzpień. Generalnie mam porysowane miejsca pod stopami i już nie chcę tego więcej zakładać. na ten rok założyłem hak i kupiłem bagażnik na 3 rowery na hak. zestaw na dach leży na wszelki wypadek (mam też boxa Thule Motion 600) - tylko jakbym naprawdę potrzebował zabrać dużo rzeczy.

    Co do prędkości, to zestaw na dachu gwiżdże szumi dużo bardziej niż na haku, tak że długa trasa jest tym bardziej męcząca. 180km/h nie ma sensu bo przy 120-140 w 2.0 auto pali ze 3l/100km więcej, czuć tez opór jak chcesz przyspieszyc.
    Jaki hak, masz zaślepkę na otwór?

  10. #30
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał jacool.n Zobacz post
    Jaki hak, masz zaślepkę na otwór?
    https://www.forum.alfaholicy.org/giu...ml#post2286500

    zaślepka częściowo gotowa, jeszcze nie przymierzałem, będę pisał w wątku powyższym jak zrobię z nią porządek (niestety gość który mi spawał plastiki (uchwyty nadkoli urwane, dałem mu do pokombinowania też zaślepkę) poszlifował mi ją (czego się w ogóle nie spodziewałem) i teraz trzeba zrobić strukturę i prysnąć czymś co udaje ori mat - szkoda bo liczyłem że po prostu starannie się dospawa co trzeba i zostawi jak wyjdzie)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Bagażnik dachowy
    Utworzone przez Sierek w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-04-2018, 08:52
  2. [164] Bagażnik dachowy do 164?
    Utworzone przez mlodyamper2 w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 16-03-2013, 19:16
  3. [145] Bagażnik dachowy+box
    Utworzone przez Marek75 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 07-01-2010, 09:31

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory