Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: Alfa giulia -usa- 2017

  1. #1
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Karol1
    Dołączył
    04 2020
    Auto
    ALFA GIULIA VELOCE
    Postów
    504

    Domyślnie Alfa giulia -usa- 2017

    Witam Panowie może ktoś oglądał i chciałby się podzielić informacjami ?


    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...tml#ae61196582

  2. #2
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2020
    Auto
    Alfa Romeo Giulia
    Postów
    9

    Domyślnie

    Warto o VIN dopytac na początek, bo same XXX wyglada podejrzanie

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Karol1
    Dołączył
    04 2020
    Auto
    ALFA GIULIA VELOCE
    Postów
    504

    Domyślnie

    Cytat Napisał misiuncio Zobacz post
    Warto o VIN dopytac na początek, bo same XXX wyglada podejrzanie
    Właściciel nie chce podać vin pisałem i dzwoniłem. Dlatego napisalem na forum

  4. #4
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał Karol1 Zobacz post
    Właściciel nie chce podać vin pisałem i dzwoniłem. Dlatego napisalem na forum
    jeśli właściciel nie podaje VIN to odpuszczasz auto - handlarz krętacz i tyle, nie wiadomo co ukrywa, nie ufałbym mu za grosz jak naprawiał auto, czy tam zamiast poduszek masz rezystory itp.
    pytanie też jak przerobione z USA - zawsze jest mniej lub bardziej, nigdy 100% bo to zbyt dużo kosztuje - też trzeba rozczaić i zdecydować.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #5
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    10 2016
    Auto
    AR Giulietta 1.4 170 KM/Mustang 3.7 V6
    Postów
    408

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    jeśli właściciel nie podaje VIN to odpuszczasz auto - handlarz krętacz i tyle, nie wiadomo co ukrywa, nie ufałbym mu za grosz jak naprawiał auto, czy tam zamiast poduszek masz rezystory itp.
    pytanie też jak przerobione z USA - zawsze jest mniej lub bardziej, nigdy 100% bo to zbyt dużo kosztuje - też trzeba rozczaić i zdecydować.
    Absolutna zgoda. Majac VIN jeśli auto jest z USA możesz praktycznie wszystko ustalić. Nie wiem na co liczy ktoś kto sprzedaje samochód z USA i nie chce podać VIN. Toż to tylko jakiś napaleniec kupi. Zastanów się czy nie warto samemu ściągnąć i zrobić wszystko pod siebie tak jak należy. Handlarz zawsze będzie musiał gdzieś przyoszczędzić, coś podrutować.

  6. #6
    Użytkownik Świeżak Avatar Gelo
    Dołączył
    12 2019
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Q4 2.0 280km
    Postów
    180

    Domyślnie

    Cytat Napisał Karol1 Zobacz post
    Właściciel nie chce podać vin pisałem i dzwoniłem. Dlatego napisalem na forum
    Najpierw chciałem powiedzieć, że trzeba być przezornym jak kupuje się od takiego "grubego handlarza" z takiego placu ale jak nie chce poddać VIN to już po temacie. Rozejrzyj się za droższym ale z jasną historią, w podobnym roczniku a pewnie będzie Cię kosztował dużo mniej.

  7. #7
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Techno
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    Krakow
    Auto
    Giuletta Sprint, Giulia Veloce 2.0T Q4 LSD
    Postów
    307

    Domyślnie

    Zawsze można podjechać i zrobić zdjęcie vin'u, osobiście jestem ciekaw czy i jak jest drutowana.

    Na marginesie, sprawdzałem ostatnio co się dzieje w USA, ciekawych sztuk Giuli do licytacji nie widzę. Jest jedną, dwie ale bez daty ....

    Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

  8. #8
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    bo patrzysz przez pryzmat szkody i jej prostoty naprawy- handlarz inaczej patrzy- przez pryzmat zarobku

  9. #9
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar eSeNek
    Dołączył
    07 2019
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Giulia II 2.0T 200KM
    Postów
    14

    Domyślnie

    Co do braku VIN (bądź jego poprawności, raz mi się już zdarzyło, ze połowa aut u handlarza miało taki sam VIN, z jakiegoś AUDI, nawet jak nie były to Audi..) to warto zgłaszać naruszenie w takich ogłoszeniach gdyż od marca podanie tej informacji jest obowiązkowe na otomoto ( pomoc.otomoto.pl/hc/pl/articles/360043776134-1-03-2020-Obowi%C4%85zkowy-VIN )

  10. #10
    ViP Maniak resoraków Avatar majk
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    ALFY
    Postów
    668

    Domyślnie

    chcecie nie drutowaną giulie q4 ze stanów ? info na priv

Podobne wątki

  1. [Giulia] Alfa Romeo Giulia Veloce 280 KM 2017
    Utworzone przez Wichura87 w dziale Sprzedam auto
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-05-2020, 21:01
  2. [Giulia] Giulia Veloce 2017/2018
    Utworzone przez Michalwawa w dziale Sprzedam auto
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-01-2020, 08:02

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory