Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Temat: Tor Silesia 17.10.2020

  1. #11
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Kolpak
    Dołączył
    09 2018
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał grucha2666 Zobacz post
    jestem zainteresowany - ktoś mogłby mi odpowiedzieć na 2 pytania: alfa romeo giulia veloce Q4 2.0T na tym torze: zabije swoje hamulce? zniszczę doszczętnie opony?

    opony mam bridgestine potenza i mam 1-1,5 nad ogranicznikiem - więc chciałem je właśnie na śmietnik dać - to byłaby idealna okazja - chyba że z takimi oponami lepiej w ogóle się nie pojawiać tam...
    Nie byłem na tym torze (dopiero będę), więc w tym kierunku się nie wypowiem, natomiast z tego co widzę po wcześniejszych spotkaniach na torach, to opony nie lecą w oczach, więc pomysł z wykończeniem tam jest myślę bardzo ok.
    Hamulce...na Kielcach nam dymiły lekko ale jeżdżą dalej.. wszystko zależy jak będziesz jeździł, jak emeryt to luz

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    to w polsce nie ma 20 Q ze quadrifoglio polska szuka chetnych u zwyklych uzytkownikow ?
    Jest grubo ponad 50, ale wiesz jak to jest.. chętni na hura, a jak przyjdzie co do czego..

  2. #12
    Użytkownik Świeżak Avatar Nemiroff
    Dołączył
    07 2019
    Mieszka w
    Gōrny Ślōnsk
    Auto
    StelvioQ Abarth Spider
    Postów
    156

    Domyślnie

    Alfa Romeo Silesia to Ganinex. Wyznaję zasadę że zadowolony klient powie o firmie trzem znajomym, niezadowolony dziesięciu. I to aktywnie robię z tym polmozbytem. Oni nie mają nawet autoryzacji na serwis Q...
    https://youtu.be/yESGQ-UczuMP
    Wysokie koszty rozumiem. Wynajem toru kosztuje swoje. Ale wyboru partnera nie.

  3. #13
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Suzumushi
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    155Q4, 147GTA, Giulietta QV, Giulia Q, Ducati STF V4S
    Postów
    753

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kolpak Zobacz post
    Nie byłem na tym torze (dopiero będę), więc w tym kierunku się nie wypowiem, natomiast z tego co widzę po wcześniejszych spotkaniach na torach, to opony nie lecą w oczach, więc pomysł z wykończeniem tam jest myślę bardzo ok.
    Hamulce...na Kielcach nam dymiły lekko ale jeżdżą dalej.. wszystko zależy jak będziesz jeździł, jak emeryt to luz

    przygotuj się że na silesii jak jest przyczepnosc (czyt sucho) to opony zajedziesz w kilkanaście kółek, a hamulce starczaja na max 20 sesji po 20 minut... o ile ciśniesz
    dwie długie proste i ostre dohamowania za nimi skutecznie testują wytrzymałość hamulców, kielce tutaj nie maja sie nawet co równać, to samo poznan. Silesia jest moim zdaniem najbardziej wymagajaca jezeli chodzi o opony i hamulce.


    poniżej stan opony po kilku 20 minutowych przejazdach

    w

  4. #14
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Kolpak
    Dołączył
    09 2018
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał Suzumushi Zobacz post
    przygotuj się że na silesii jak jest przyczepnosc (czyt sucho) to opony zajedziesz w kilkanaście kółek, a hamulce starczaja na max 20 sesji po 20 minut... o ile ciśniesz
    dwie długie proste i ostre dohamowania za nimi skutecznie testują wytrzymałość hamulców, kielce tutaj nie maja sie nawet co równać, to samo poznan. Silesia jest moim zdaniem najbardziej wymagajaca jezeli chodzi o opony i hamulce.


    poniżej stan opony po kilku 20 minutowych przejazdach

    w
    No ok, uświadomiłeś mnie

    - - - Updated - - -

    To jeszcze w temacie wysokiej ceny, dla porównania..
    https://facebook.com/events/s/the-es...9810665/?ti=cl

  5. #15
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Kolpak
    Dołączył
    09 2018
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nemiroff Zobacz post
    Alfa Romeo Silesia to Ganinex. Wyznaję zasadę że zadowolony klient powie o firmie trzem znajomym, niezadowolony dziesięciu. I to aktywnie robię z tym polmozbytem. Oni nie mają nawet autoryzacji na serwis Q...
    https://youtu.be/yESGQ-UczuMP
    Wysokie koszty rozumiem. Wynajem toru kosztuje swoje. Ale wyboru partnera nie.
    Jeszcze raz..
    Organizatorem eventu jest Q.Polska, a dokładniej mówiąc akademia (QPRA).
    Czemu Ganinex jest partnerem? Bo jak narazie jako jedyni rozumieją istotę działania QP, angażują się i pomagają.
    Natomiast rozważania czy są Ganinexem czy Polmozbytem, czy robią coś lepiej czy gorzej, są zupełnie nie w temacie na tym wątku, więc nie ciągnijmy tego dalej.

    Szykuje się impreza, która jestem przekonany, że wzorem poprzednich będzie na b.wysokim poziomie. Można się czegoś nauczyć, zintegrować z fajnymi ludźmi i dobrze bawić. Także gorąco namawiam

    - - - Updated - - -

    Wczoraj też był mały event, poczytajcie..
    www.qpra.pl

  6. #16
    Użytkownik Świeżak Avatar orazio
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Pruszków
    Auto
    alfa romeo 75
    Postów
    86

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kolpak Zobacz post
    Jeszcze raz..
    Organizatorem eventu jest Q.Polska, a dokładniej mówiąc akademia (QPRA).
    Czemu Ganinex jest partnerem? Bo jak narazie jako jedyni rozumieją istotę działania QP, angażują się i pomagają.
    Natomiast rozważania czy są Ganinexem czy Polmozbytem, czy robią coś lepiej czy gorzej, są zupełnie nie w temacie na tym wątku, więc nie ciągnijmy tego dalej.

    Szykuje się impreza, która jestem przekonany, że wzorem poprzednich będzie na b.wysokim poziomie. Można się czegoś nauczyć, zintegrować z fajnymi ludźmi i dobrze bawić. Także gorąco namawiam

    - - - Updated - - -

    Wczoraj też był mały event, poczytajcie..
    www.qpra.pl
    Warto dodać, że od 1 października w bazie QPRA w NEO Garage we wtorki (w godz. 14-15) oraz w czwartki (w godz. 19-20) będą dni (a raczej godziny) otwarte, podczas których będzie można porozmawiać o szczegółach szkoleń i o tym co wpływa na ich cenę oraz obejrzeć flotę QPRA. Obiekt NEO Garage znajduje się w Warszawie.

Podobne wątki

  1. Summer cars party 2020
    Utworzone przez Bllondas w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 05-08-2020, 17:39
  2. Nowa GTV zapowiadana na 2020
    Utworzone przez Btechfan w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 01-02-2019, 21:30
  3. [Zapowiedź] Silesia Ring
    Utworzone przez Andrzejsr w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 25-10-2016, 21:57
  4. Expo silesia - auto moto show , kto się wybiera ?
    Utworzone przez K@rdi4N w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 10-06-2011, 08:12
  5. [Zapowiedź] Auto Moto Show - Expo Silesia
    Utworzone przez Auto Moto Show w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-06-2010, 22:00

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory