Strona 78 z 114 PierwszyPierwszy ... 28686970717273747576777879808182838485868788 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 771 do 780 z 1136

Temat: [Giulia/Stelvio] - Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi.

  1. #771
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Cytat Napisał stunt_rider Zobacz post
    Jeżeli kwestia kontaktu z serwisem to powinienem sie dogadać ( u nich auto brałem i serwisuje poza gwarancja ) nie wyglada tragicznie, ale pewnie po demontażu będzie wszystko jasne... Napewno będzie wymiana na nowy i tu pytanie, czy to przyjdzie w kolorze czy do malowania ?
    Na twoim miejscu to ja bym się cieszył, że jestes cały, a nie że się plastyk pogial.

  2. #772
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał stunt_rider Zobacz post
    kiedy sie wyczolgalem z pod auta podnosnik sie rozjechal i auto spadlo
    Ja wiem, że szkoda auta, ale ch..j z nakładką, dobrze że zdążyłeś wyleźć

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Zibi33 Zobacz post
    czy nie osmiesze sie w czerwcy rządajac w ASO przy pierwszym przegladzie, aby mi wymienili cale lustro na nowe?
    Co Ty auto za tyle kasy i cieknie z lusterka??? Nie ośmieszysz się, od razu rządaj wymiany auta, nie tylko lusterka

  3. #773
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Gregor-Wrocław
    Dołączył
    09 2020
    Auto
    Giulia 2.0GME 200KM 2019r
    Postów
    262

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zibi33 Zobacz post
    Cieknie Woda z Lusterka bocznego od kierowcy.........

    Od jakiegoś czasu zauważyłem w moim Stlevio, po myciu na myjni, że z lewego lusterka bocznego od kierowcy, woda potrafi wyciekac/sączyć sie nawet 5 godzin, mimo iż zawsze po myciu osuszam auto dosc starannie, i to lusterko rowniez, to i tak wycieka, z prawej strony od pasazera takiego problemu nie ma. To że wycieka nie jest problematyczne, ale niestety, kiedy zamknę auto i złożą sie lusterka to ten wyciek powoduje stróżkę na drzwiach kierowcy, zostawiajac widoczna stróżke po wyschnietej wodzie, na szczescie mam srebny-jasny kolor, to nie jest to aż tak widoczne, ale ta strózka na drwiach jest pernamentna. Poruszylem temat na FB w grupie, i wiem, że lusterka nie są szczelne (bo nie mogą), wiem że z prawej strony jest taki wypustek od dolu lusterka gdzie nawet po zlozeniu woda tam zbierajaca sie uchodzi nie dotykajac blachy, ten wypiustek to czujnik temperatury zewnwetrzenej, zaś z lewej strony go nie ma, i ta woda saczy sie jak chce.....oczywicie ktos moze napisac ze ten typ tak ma, ale sorki, autko za prawie 200k, uwazam ze nie powinno tego miec, teraz pytanie do was. czy tez tak macie, czy nie osmiesze sie w czerwcy rządajac w ASO przy pierwszym przegladzie, aby mi wymienili cale lustro na nowe?
    Oczywiscie wiem, że moge nastepnym razem nie myc tego lusterka Kercherem, a strożke na lakierze zlikwodowac preparatem chemicznym,
    ale czy ktos z Was moze zaradzil takiej sytuacji?
    Moim zdaniem to masz dziwne roszczenia... Ja kupiłem sobie taką dmuchawę makity akumulatorową do liści i po każdym myciu, zamiast wycierać auto, to używam dmuchawy, wydmuchuję wodę z każdej szczeliny i zacieków nie ma, na koniec podocieram mikrofibrą i jest w porządku.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Tomeek Zobacz post
    No właśnie - ma ktoś jakis patent jak się przed tym w Giulii zabezpieczyć ? W hameryce maja takie fikuśne kobyłki za worek pieniędzy, przeznaczone właśnie do aut ze ściśle wyznaczonymi punktami podporowymi. Pod które inne elementy można podstawić bezpiecznie zwykłe kobyłki lub co ew kupić żeby mi auto na łeb nie spadło?
    Hej! Ja też często lubię poleżeć pod Julką. Kupiłem porządne najazdy i kliny pod koła i jest w miarę bezpiecznie.

  4. #774
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2020
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Stelvio 2.0 GME TURBO 200KM (SUPER)
    Postów
    35

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Ja wiem, że szkoda auta, ale ch..j z nakładką, dobrze że zdążyłeś wyleźć

    - - - Updated - - -



    Co Ty auto za tyle kasy i cieknie z lusterka??? Nie ośmieszysz się, od razu rządaj wymiany auta, nie tylko lusterka
    no cóż, widzę że zadawanie pytań na tym forum, wiąże sie z dużym ryzykiem nieuprzejmosci i pogardy,
    pozdrawiam

  5. #775
    Użytkownik Rowerzysta Avatar stunt_rider
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Emiraty Arabskie
    Auto
    Byla AR159 sw 2.0, 2011r. Jest: Giulia Veloce TI Competizione Red 2.0 T
    Postów
    468

    Domyślnie

    racja to tylko auto, ale wkurw byl... dopiero po ochlonieciu przyszly przemyslenia ze chyba nie miabym po co koszystac z ac jakbym zostal chwile dluzej pod autem. Wiem, ze juz napewno bez kanalu nie znajde sie pod zadnym autem

  6. #776
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zibi33 Zobacz post
    no cóż, widzę że zadawanie pytań na tym forum, wiąże sie z dużym ryzykiem nieuprzejmosci i pogardy,
    pozdrawiam
    Drogi Kolego, dostałeś takie same odpowiedzi na fejsbuku i tutaj spodziewałeś się, że będzie eureka, coś nowego?

    Poza tym pisałeś, że "sprawa wyjaśniona" to po co to samo pytanie tutaj skoro wszystko wiadomo?

  7. #777
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2020
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce Ti
    Postów
    114

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gregor-Wrocław Zobacz post
    Hej! Ja też często lubię poleżeć pod Julką. Kupiłem porządne najazdy i kliny pod koła i jest w miarę bezpiecznie.
    Najazdy fajna rzecz jak chce się zrobić coś pod autem, ale ja potrzebuję zabezpieczenie umożliwiające zdjęcie koła

  8. #778
    Użytkownik Świeżak Avatar Prosper
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Stelvio B-TECH 2.0 TB 200KM
    Postów
    188

    Domyślnie

    Jednemu cieknie z lusterka, drugi cudem uszedł z życiem, to ja z innej beczki:
    - orientujecie się czy wiązki dla drzwi z keyless/podświetleniem klamek różnią się od zwykłych?
    może ktoś z szanownych dokładał sobie podświetlenie klamek i wie jak ten temat ugryźć...
    Strzelam że to nie jest zabawa w stylu plug and play.

  9. #779
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Zaporożec 968, Giulia
    Postów
    252

    Domyślnie

    Mocno się różnią od drzwi do lusterka ,wiązka z keyless ma więcej przewodów choć kostki są takie same .Ciężko to przepchnąć przez obudowę lusterka .

  10. #780
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    https://t.me/pump_upp
    Auto
    Stelvio 2.0; Giulietta 1.4 multiair
    Postów
    140

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomeek Zobacz post
    No właśnie - ma ktoś jakis patent jak się przed tym w Giulii zabezpieczyć ? W hameryce maja takie fikuśne kobyłki za worek pieniędzy, przeznaczone właśnie do aut ze ściśle wyznaczonymi punktami podporowymi. Pod które inne elementy można podstawić bezpiecznie zwykłe kobyłki lub co ew kupić żeby mi auto na łeb nie spadło?
    Ja używam profilu zamkniętego stalowego 60mmx60mm (akurat taki miałem) układam od prawego miejsca podnoszenia do lewego i wtedy mamy miejsce na więcej elementów podporowych.

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Uconnect - pytania i odpowiedzi
    Utworzone przez radosuaf w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 281
    Ostatni post / autor: 18-01-2022, 12:07
  2. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  3. 2 szybkie pytania
    Utworzone przez roj89 w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 23-08-2014, 21:20
  4. Szybkie pytania i odpowiedzi. (Wyciek płynu)
    Utworzone przez Krzychu52 w dziale 156
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 01-01-2012, 17:47
  5. Lambda. 2 szybkie pytania.
    Utworzone przez baronkowaty w dziale 156
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 09-09-2009, 20:34

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory