Strona 12 z 114 PierwszyPierwszy ... 234567891011121314151617181920212262112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 1136

Temat: [Giulia/Stelvio] - Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi.

  1. #111
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    Cytat Napisał ZigZag Zobacz post
    Szukam przelotki kabli (harmonijka) do tylnych prawych drzwi w Giulii. Wie ktoś z Was może gdzie szukać?
    przez przypadek się natknąłem i zaświtało że pytałeś ostatnio:
    https://allegro.pl/oferta/instalacja...lia-8526555402
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #112
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2020
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    AR Giulia Veloce
    Postów
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    przez przypadek się natknąłem i zaświtało że pytałeś ostatnio:
    https://allegro.pl/oferta/instalacja...lia-8526555402
    Dzięki wielkie

  3. #113
    Użytkownik Świeżak Avatar sory89
    Dołączył
    11 2019
    Mieszka w
    Warszawa/Przemyśl
    Auto
    Giulia 280KM - ekwiwalent amerykański
    Postów
    127

    Domyślnie

    Czy nikt nie orientuje się co może być przyczyną drgan w środku auta i głośniejszej pracy silnika ???

  4. #114
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Stelvio FE
    Postów
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał nowitek Zobacz post
    Trzeba odczytać błędy. Przyczyn może być wiele
    Odłączyłem akumulator na ok 3 min i po ponownym podłączeniu te kontrolki zniknęły. Pojawiło się pełno innych błędów, ale po krótkiej jeździe wszystko wróciło do normy. Jest ok.

  5. #115
    Użytkownik Świeżak Avatar plxeper
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Stelvio MY2020 2.0 200 - jest, AR 159 1.9 JTS- była;
    Postów
    53

    Domyślnie

    Cześć, może ktoś już kiedyś miał taki przypadek - a mianowicie w moim Stelvio My2020 od czasu do czasu po uruchomieniu silnika pojawia się komunikat "Alfa Connect Box wymaga naprawy - skontaktuj się z serwisem". Auto, to żadne odkrycie, oczywiście jeździ normalnie a ja to zlewam totalnie bo nie chce mi się jechać do serwisu z powodu takiego badziewia. Dopiero co aktywowałem to "cudo" a już problemy. I tak jednego dnia działa a innego nie. Właściwie to nie wiem, może ktoś mi podpowie czy to kolejny temat "że ten typ tak ma " ?

    - - - Updated - - -

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał sory89 Zobacz post
    Czy nikt nie orientuje się co może być przyczyną drgan w środku auta i głośniejszej pracy silnika ???
    Na ciepłym czy na zimnym? Bo jak na zimnym to teraz w chłodniejsze dni to będzie normalne. Z tego co się orientuję to wiele osób na forum wspominało o poszarpywaniu na zimnym. U mnie też to czasem występuje. Na dodatek teraz jak jest chłodniej to również zauważyłem głośniejszą pracę silnika dopóki nie pojawią się tak z 2 kreski.

  6. #116
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2020
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    277

    Domyślnie

    Cytat Napisał plxeper Zobacz post
    w moim Stelvio My2020 od czasu do czasu po uruchomieniu silnika pojawia się komunikat "Alfa Connect Box wymaga naprawy - skontaktuj się z serwisem"
    mam to samo. Pojawiło mi się z dwa razy aktualizowanie, raz zakończone powodzeniem, drugi raz niepowodzenie z takim jak Twój komunikatem. Wcześniej też błysnął mi (chyba nawet pod viatolem na autostradzie) czerwony sos na podsufitce, a po zatrzymaniu auta wyświetliła się informacja o Alfa Connect Box wymaga naprawy.
    Nie mam wykupionej żadnej usługi w Alfie. Zgłoszę problem na najbliższym przegladzie.

  7. #117
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    nie wiem po co takie badziewie w ogóle dają komuś do auta, odłączyć, wyprogramować z proxi. w razie czego zapraszam do siebie na robotę bo w ASO pewnie odmówią.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #118
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia 2.0 RWD MY'20
    Postów
    475

    Domyślnie

    Cytat Napisał wip Zobacz post
    Nie mam wykupionej żadnej usługi w Alfie. Zgłoszę problem na najbliższym przegladzie.
    Przy MY'2020 nie musisz nic wykupowac bo ta usluga jest w standardzie, powinienes dostac maila z linkiem do aktywacji, ewentualnie sprobowac zarejestrowac sie na myalfaconnect. Potem instalujesz apke "My Alfa Connect" na Android/iOS. U mnie bez problemu, poki co dziala zdalne otwieranie, zamykanie, zapalanie swiatel i lokalizowanie. W tym miesiacu ma dojsc funkcjonalnosc My Car, czyli zdalne podawanie informacji o samochodzie - poziom paliwa, cisnienie w oponach, alerty itd.
    Ostatnio edytowane przez method ; 11-11-2020 o 00:34

  9. #119
    Użytkownik Świeżak Avatar nowitek
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    Pleśna
    Auto
    Alfa 159 SW 1,9 JTDm Alfa GT 1,9 JTD, Giulia RWD performance
    Postów
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luk66 Zobacz post
    Odłączyłem akumulator na ok 3 min i po ponownym podłączeniu te kontrolki zniknęły. Pojawiło się pełno innych błędów, ale po krótkiej jeździe wszystko wróciło do normy. Jest ok.
    Błąd i tak jest zapamietany w sterowniku. Tak z ciekawości bym sprawdził co go wywołało.

  10. #120
    Użytkownik Świeżak Avatar plxeper
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Stelvio MY2020 2.0 200 - jest, AR 159 1.9 JTS- była;
    Postów
    53

    Domyślnie

    Cytat Napisał method Zobacz post
    Przy MY'2020 nie musisz nic wykupowac bo ta usluga jest w standardzie, powinienes dostac maila z linkiem do aktywacji, ewentualnie sprobowac zarejestrowac sie na myalfaconnect. Potem instalujesz apke "My Alfa Connect" na Android/iOS. U mnie bez problemu, poki co dziala zdalne otwieranie, zamykanie, zapalanie swiatel i lokalizowanie. W tym miesiacu ma dojsc funkcjonalnosc My Car, czyli zdalne podawanie informacji o samochodzie - poziom paliwa, cisnienie w oponach, alerty itd.
    Właśnie dopiero co aktywowałem po zachęcie dealera a jeżdżę już od lipca. Dopiero po tej aktywacji zaczęły się jaja. Początkowo niby wszystko było ok. Nawet pojawiły się te zdalne informacje, o których wspominasz. Teraz apka nie wykrywa w ogóle samochodu przypisanego do konta - brawo! Nie wiem kogo takie "bajery" kręcą ale nie mnie. Ja lubię jeździć tym autem a nie oglądać na apce gdzie stoi. Zwrócę się pewnie do kol. [MENTION=20089]epsonix[/MENTION] za jakiś czas.

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Uconnect - pytania i odpowiedzi
    Utworzone przez radosuaf w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 281
    Ostatni post / autor: 18-01-2022, 12:07
  2. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  3. 2 szybkie pytania
    Utworzone przez roj89 w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 23-08-2014, 21:20
  4. Szybkie pytania i odpowiedzi. (Wyciek płynu)
    Utworzone przez Krzychu52 w dziale 156
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 01-01-2012, 17:47
  5. Lambda. 2 szybkie pytania.
    Utworzone przez baronkowaty w dziale 156
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 09-09-2009, 20:34

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory