Strona 13 z 114 PierwszyPierwszy ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 1136

Temat: [Giulia/Stelvio] - Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi.

  1. #121
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia 2.0 RWD MY'20
    Postów
    475

    Domyślnie

    jakby mi sypalo bledami jak Tobie to tez bym sie wkurzyl i szukal mozliwosci wylaczenia ale poki dziala bezproblemowo i czasem sie przydaje to niech sobie bedzie dobrze wiedziec ze w razie W mozna wyprogramowac

  2. #122
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2020
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    277

    Domyślnie

    Cytat Napisał method Zobacz post
    Przy MY'2020 nie musisz nic wykupowac bo ta usluga jest w standardzie, powinienes dostac maila z linkiem do aktywacji, ewentualnie sprobowac zarejestrowac sie na myalfaconnect
    Ta usługa chyba jest płatna? Jestem zarejestrowany od samego początku na myalfaconnect i tam jest abym skontaktował się dealerem w celu przedstawienia mi oferty.

  3. #123
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia 2.0 RWD MY'20
    Postów
    475

    Domyślnie

    Cytat Napisał wip Zobacz post
    Ta usługa chyba jest płatna? Jestem zarejestrowany od samego początku na myalfaconnect i tam jest abym skontaktował się dealerem w celu przedstawienia mi oferty.
    przy MY'2020 uslugi My Car, My Remote i My Assistant dostalem za darmo (z tego co widze po zalogowaniu - do 2025 r.). Dodatkowo platne jest My Theft Assistance - 370 zl / rok ale tego nie mam, kto alfy kradnie

  4. #124
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Stacho
    Dołączył
    08 2019
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    419

    Domyślnie

    Cytat Napisał wip Zobacz post
    Ta usługa chyba jest płatna? Jestem zarejestrowany od samego początku na myalfaconnect i tam jest abym skontaktował się dealerem w celu przedstawienia mi oferty.
    Aktualnie usługi Alfa Connect są bezpłatne przez kolejne 5 lat. Potwierdza to również data końca aktywacji jaka widzę na moim kącie.
    Usługę aktywuje się poprzez Dealera, chociaż ja to uczyniłem przez infolinię bo nie otrzymałem linka aktywacyjnego.

    Oczywiście te usługi jak i sama aplikacja MyAlfaConnect pobierana na telefon, dupy nie urywają. Taki nic nie wnoszący wodotrysk, ale skoro za free to 15 min pobawić się można.

    No może usługa geolokalizaji jest przydatna, jak ktoś chce skontrolować żonę lub syna którym pożyczył auto

    Jedynie usługa My Theft Assistance (pomoc w razie kradzieży), jest płatna od chwili aktywacji a abonament wynosi 370 zł/na rok - taka kwota widnieje na moim kącie.

  5. #125
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2020
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    277

    Domyślnie

    Dzięki za informacje. Jutro skontaktuję się z Gezetem i się dowiem. Mam jeszcze do wyjaśnienia akcję serwisową, która pojawiła się na myalfaconnect. I w związku z tym pytanie, czy o takich akcjach jesteście informowani mailem, czy trzeba co chwilę sprawdzać na stronie alfy?

  6. #126
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał wip Zobacz post
    I w związku z tym pytanie, czy o takich akcjach jesteście informowani mailem, czy trzeba co chwilę sprawdzać na stronie alfy?
    Na akcję związaną z czujnikami i poziomem paliwa dostałem list (polecany bodajże). Jak mnie wołali żeby zainstalować moduł do tego całego MyCośtam (dla przedliftów) to serwis (ten sam gdzie kupiłem) do mnie dzwonił. Przy czy to ostatnie to nie akcja serwisowa tylko powiedzmy posprzedażowa obsługa.

  7. #127
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2020
    Mieszka w
    Turek
    Auto
    Stelvio FE LPG; Giulia Veloce `17 LPG
    Postów
    455

    Domyślnie

    Koledzy szybkie pytanie. Czy zmiana opon na zimowe (ten sam rozmiar) ma duży wpływ na spalanie? Po zmianie ten sam styl jazdy, żadnych niesprzyjających warunków i średnia na dystansie 600 km około 1l wyższa. Ciśnienie w normie, hamulce się nie grzeją. Nie wiem czy to wina opon czy szukać gdzie indziej przyczyny. Rozmiar 255/45r20 lato fabryczne michelin, zima michelin lattitude 3.

  8. #128
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    informują jak się jest poprawnie porejestrowanym w bazie FCA. byli tu i tacy co nie podali aktualnego adresu więc i listów nie dostawali. teoretycznie przy każdej wizycie w serwisie pownni sprawdziź też czy coś im dla auta nie wyskakuje, czy to robią to inna sprawa.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  9. #129
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Stacho
    Dołączył
    08 2019
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    419

    Domyślnie

    Cytat Napisał wip Zobacz post
    Dzięki za informacje. Jutro skontaktuję się z Gezetem i się dowiem. Mam jeszcze do wyjaśnienia akcję serwisową, która pojawiła się na myalfaconnect. I w związku z tym pytanie, czy o takich akcjach jesteście informowani mailem, czy trzeba co chwilę sprawdzać na stronie alfy?
    Orientujesz się co za akacja serwisowa? Ja mam Veloce produkcja lipiec 2020 i nie widzę żadnej akcji serwisowej na swoim kącie.

  10. #130
    Użytkownik Świeżak Avatar bursz
    Dołączył
    09 2020
    Mieszka w
    Gdynia
    Auto
    Alfa Romeo Giulia
    Postów
    30

    Domyślnie

    Miejsce na kubki na środkowym tunelu w Giulii - czy macie jakiś pomysł co można tam wstawić? Nigdy nie będę tego używał zgodnie z przeznaczeniem, a te dwie wielkie "dziury" wyglądają dziwnie.

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Uconnect - pytania i odpowiedzi
    Utworzone przez radosuaf w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 281
    Ostatni post / autor: 18-01-2022, 12:07
  2. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  3. 2 szybkie pytania
    Utworzone przez roj89 w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 23-08-2014, 21:20
  4. Szybkie pytania i odpowiedzi. (Wyciek płynu)
    Utworzone przez Krzychu52 w dziale 156
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 01-01-2012, 17:47
  5. Lambda. 2 szybkie pytania.
    Utworzone przez baronkowaty w dziale 156
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 09-09-2009, 20:34

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory