Strona 24 z 114 PierwszyPierwszy ... 14151617181920212223242526272829303132333474 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 1136

Temat: [Giulia/Stelvio] - Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi.

  1. #231
    Użytkownik Rowerzysta Avatar woockush
    Dołączył
    05 2020
    Auto
    Giulia Q4ERTY
    Postów
    299

    Domyślnie

    Znajduje się ona za przednim kołem chyba mniej więcej na wysokości lusterka bocznego.
    Cytat Napisał Marek156/159sw Zobacz post
    Numer 50536527 to część przednia, część tylna 50536529. Skoro są dwa numery to wydaje się, że ma to znaczenie.
    Oczo chodzi?

  2. #232
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    [MENTION=74950]Lober[/MENTION], kurcze przykrecane, nie sadzilem bo w 159 byko na zatrzaskach, zalozylem ze tak samo a sprawdzic u mnie juz nie wystarczy zerknac bo auto obnizone. sorki za zrobienie nadzieji, mam nadzieje jedbak ze to bezproblemowo ogarniesz
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #233
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,285

    Domyślnie

    O to chodzi. 7 i 8 mają różne numery.
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	prog.jpg
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	92.8 KB
ID:	274941  

  4. #234
    Użytkownik Rowerzysta Avatar woockush
    Dołączył
    05 2020
    Auto
    Giulia Q4ERTY
    Postów
    299

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marek156/159sw Zobacz post
    O to chodzi. 7 i 8 mają różne numery.
    Ale przecież napisał, że ma problem z przodem, więc nadal pytam: o co chodzi?

  5. #235
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,285

    Domyślnie

    O dobre samopoczucie, że przód i tył są różne. Tyle i aż tyle.

  6. #236
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 TBi 280KM Q4 Imola Titanium
    Postów
    229

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    [MENTION=74950]Lober[/MENTION], kurcze przykrecane, nie sadzilem bo w 159 byko na zatrzaskach, zalozylem ze tak samo a sprawdzic u mnie juz nie wystarczy zerknac bo auto obnizone. sorki za zrobienie nadzieji, mam nadzieje jedbak ze to bezproblemowo ogarniesz
    Mam nadzieję, że tylko pociągnęło śrubę i nic więcej się nie zdeformowało, ani nie uszkodziło. Sama podpora wydaje się nie być w ogóle uszkodzona, nawet otarcia na niej nie widać- tyle co się przekosiła. Nie spodziewałem się takich uszkodzeń przy tak krótkim kontakcie, manewrowałem powoli, bo było dość ciasno i od razu się zatrzymałem, jak tylko poczułem i usłyszałem, że o coś zahaczyłem. Mam nadzieję, że skończy się na wymianie śruby i będzie, tak jak być powinno. Niby nic poważnego, a jednak usiadło mi to na nerwach, pomimo tego, że w życiu nie raz zdarzyło mi się o coś przytrzeć podwoziem poprzednimi autami. Dotychczas na Giulii nie było nawet ryski, właściwie była jak z salonu, a teraz czeka ją pierwsza naprawa i stale się obawiam, że coś może wyjść więcej. No nic, serwis będzie musiał ogarnąć, osłony progu nawet nie będę pewnie lakierował, bo przytarcie jest od dołu i go z zewnątrz nie widać. Mogła puścić jakaś spinka, bo delikatnie się obluzował w miejscu w którym się zaczyna przy nadkolu i delikatnie się rusza, jak się go złapie ręką, podczas, gdy z drugiej strony siedzi sztywno. Zobaczę po nowym roku, co powiedzą w ASO.
    Myślę, że temat wyczerpany. Na tyle, ile mogliście mi pomóc na podstawie opisu i zdjęcia, to pomogliście. Wasza pomoc, zaangażowanie, informacje, sugestie przerosły moje oczekiwania i bardzo Wam za to dziękuję!
    Oby Wam udało się uniknąć kontaktu z zakamuflowanymi przeszkodami Życzę wszystkiego dobrego, spokojnej i radosnej reszty świąt!
    Ostatnio edytowane przez Lober ; 25-12-2020 o 22:16

  7. #237
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2013
    Auto
    Giulia
    Postów
    288

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marek156/159sw Zobacz post
    O to chodzi. 7 i 8 mają różne numery.
    Są różne, bo mają różne wysokości (przód - tył).
    Mocowane są identycznie, na śrubę do podwozia.

  8. #238
    Użytkownik Świeżak Avatar sory89
    Dołączył
    11 2019
    Mieszka w
    Warszawa/Przemyśl
    Auto
    Giulia 280KM - ekwiwalent amerykański
    Postów
    127

    Domyślnie

    Panowie jaki Giulia ma rozstaw śrub ?

  9. #239
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,285

    Domyślnie

    5 x 110

  10. #240
    Użytkownik Rowerzysta Avatar stunt_rider
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Emiraty Arabskie
    Auto
    Byla AR159 sw 2.0, 2011r. Jest: Giulia Veloce TI Competizione Red 2.0 T
    Postów
    468

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    no ale parametrów nigdzie nie ma wypisanych - może na developmencie u dostawcy w ich wewnętrznej dokumentacji. druga sprawa sprężyny do Q mają numer dość stary z tego co widziałem w ePerze nie zmieniany w ostatnich latach (numer jest od 3.2016), i pisałem że koledzy Wilq84 wymienili właśnie próbując rozwiązać problem na taki i dalej był flak a nie klapa (a wymieniali mu to dosłownie kilka miesięcy temu).
    sprawdziłem jeszcze raz ePer właśnie (aktualny ePer) do Q/NRing i Veloce Ti jest sprężyna 50547138. dla VINu Giulii Q z 2019 który mam w swoich zapiskach, też taki numer mi wyskakuje.

    niech ktoś kto ma auto podchodzące pod taki konfig się wypowie - z głowy kolega [MENTION=33599]stunt_rider[/MENTION] (Veloce Ti z połowy 2018) - klapa trzyma Ci się w max pozycji czy kiwa a jak zaparkujesz pod górkę to opada?
    Sorki ze tak późno odpisuje, niestety klapa opada stając pod górkę, kilka razy uderzyłem głowa w klapę :/ nic z tym nie robiłem tj. nie zgłaszałem do aso, auto z końca grudnia 2018 r. wersja TI

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Uconnect - pytania i odpowiedzi
    Utworzone przez radosuaf w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 281
    Ostatni post / autor: 18-01-2022, 12:07
  2. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  3. 2 szybkie pytania
    Utworzone przez roj89 w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 23-08-2014, 21:20
  4. Szybkie pytania i odpowiedzi. (Wyciek płynu)
    Utworzone przez Krzychu52 w dziale 156
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 01-01-2012, 17:47
  5. Lambda. 2 szybkie pytania.
    Utworzone przez baronkowaty w dziale 156
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 09-09-2009, 20:34

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory