Strona 29 z 114 PierwszyPierwszy ... 19202122232425262728293031323334353637383979 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 1136

Temat: [Giulia/Stelvio] - Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi.

  1. #281
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał mkur Zobacz post
    Android auto na androidzie 11 z wifi 5 GHz powinno działać.
    Ja jeszcze nie mam (czekam na upgrade z 10-tki) - na pewno sprawdzę jak będę miał.
    ten device o którym piszę działa na innej zasadzie - nie trzeba będzie na tel A11 mieć
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #282
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2021
    Auto
    Stelvio MY2020
    Postów
    4

    Domyślnie Relingi Stelvio - pytanie

    Odbieram Stelvio w weekend, bez relingów. Zastanawiam się jednak czy nie doposażyć w nie auta. Jestem prawie pewien, że widziałem gdzieś na forum info że jest instrukcja montażu relingów, stąd pytanie:
    - czy zamontować je można samodzielnie czy tylko serwis?

    Dzięki z góry za pomoc.

  3. #283
    Użytkownik Świeżak Avatar Krzysztof Fly
    Dołączył
    10 2020
    Mieszka w
    kujawsko-pomorskie
    Auto
    Stelvio Executive 2.0T 280KM 2019
    Postów
    141

    Domyślnie

    W moim Stelvio mam dołożone relingi, zostały zamontowane w serwisie. Z informacji jaką mi przekazali przy odbiorze samochodu w salonie, relingi są przykręcane od spodu dachu, więc trzeba odchylać podsufitkę, czego chyba nie wiedział sprzedający mi samochód, bo zamówił relingi i liczył na to, że chłopaki z serwisu mu je w kilkanaście minut zamontują. Jako, że nie dali rady, odebrałem samochód bez relingów i umówiłem się na montaż tydzień później. Cała operacja trwała trzy godziny (od momentu postawienia samochodu, do telefonu z informacją o zakończeniu prac), biorąc jednak pod uwagę iż było to z samego rana, czas ten pewnie obejmował również poranny rozruch i kawę pracowników

  4. #284
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2020
    Auto
    Alfa Stelvio Lusso
    Postów
    96

    Domyślnie

    Witam ktoś mi podpowie jak w stelvio zapamiętać ustawienia nawiewów temperatury.
    Za każdym razem jak włączę auto wszystko mam wyzerowane tylko na złość ogrzewanie szyby stale się włącza i muszę go wyłączać .

  5. #285
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    a nie masz ustawiony komfort menu na włączanie przy starcie? chyba gadaliśmy o tym przez telefon z tydzień temu?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #286
    Użytkownik Świeżak Avatar Alfolik
    Dołączył
    09 2017
    Mieszka w
    BP
    Auto
    Stelvio 2.0 280 wcześniej Giulietta 1,4 MA TCT
    Postów
    28

    Domyślnie

    Cześć, mam w bagażniku w swoim Stelvio z USA gniazdko na 115V. Chcę to przerobić na EU. Zapewne potrzebuję nowej przetwornicy i nowego gniazdka. Chciałem zamówić części w sklepie ale dostałem pytanie o numer części albo VIN takiego samochodu z EU. Pytanie, czy ktoś już może z Was to ogarniał? Albo ma możliwość podać numery części do wymiany.

  7. #287
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał Alfolik Zobacz post
    Cześć, mam w bagażniku w swoim Stelvio z USA gniazdko na 115V. Chcę to przerobić na EU. Zapewne potrzebuję nowej przetwornicy i nowego gniazdka. Chciałem zamówić części w sklepie ale dostałem pytanie o numer części albo VIN takiego samochodu z EU. Pytanie, czy ktoś już może z Was to ogarniał? Albo ma możliwość podać numery części do wymiany.
    Z ciekawości poklikałem za tym, ciężko było znaleźć bo dali na planszy z elementami radia. Ponieważ nie chcę żeby 15 minut mojego czasu zakopało się w wątku z szybkimi pytaniami, stwórz nowy temat z jasnym tytułem co by ludzie mogli wygooglować to Ci wkleję info nawet screenshota, inaczej z perspektywy forum to zmarnowany mój czas, nikt nie skorzysta.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #288
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2020
    Auto
    Alfa Stelvio Lusso
    Postów
    96

    Domyślnie

    Witam, ktoś ma może wyniki geometrii alfy stelvio może wkleić jakie maja być prawidłowe wymiary z tolerancjami ?

  9. #289
    Użytkownik Świeżak Avatar Peesu
    Dołączył
    07 2020
    Mieszka w
    Świętokrzyskie
    Auto
    Stelvio 280 USA 2018r
    Postów
    58

    Domyślnie

    Witam. Czy w stelvio występował system automatycznego wyłączania i włączania świateł drogowych? Jeśli tak to po czym można to poznać?

  10. #290
    Użytkownik Świeżak Avatar Krzysztof Fly
    Dołączył
    10 2020
    Mieszka w
    kujawsko-pomorskie
    Auto
    Stelvio Executive 2.0T 280KM 2019
    Postów
    141

    Domyślnie

    Cytat Napisał Peesu Zobacz post
    Witam. Czy w stelvio występował system automatycznego wyłączania i włączania świateł drogowych? Jeśli tak to po czym można to poznać?
    Tak, występował - obejmowała to opcja/pakiet "Asystent kierowcy plus" lub "Flota Plus"

    Pakiet „Asystent kierowcy Plus”
    JKJ Automatyczne włączanie świateł mijania i drogowych
    XAN Czujnik monitorowania martwych pól
    316 Kamera cofania
    410 Lusterko wewnętrzne elektrochromatyczne
    508 Czujniki parkowania przód i tył
    64L Lusterka zewnętrzne elektrochromatyczne


    Da się to rozpoznać po opisie pod kontrolką informującą o działaniu świateł mijania i drogowych.

    No i jest jeszcze opcja w ustawieniach, która odpowiada za działanie tej funkcji
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20210113_201124.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	61.7 KB
ID:	275309
    Ostatnio edytowane przez Krzysztof Fly ; 13-01-2021 o 20:19

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Uconnect - pytania i odpowiedzi
    Utworzone przez radosuaf w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 281
    Ostatni post / autor: 18-01-2022, 12:07
  2. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  3. 2 szybkie pytania
    Utworzone przez roj89 w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 23-08-2014, 21:20
  4. Szybkie pytania i odpowiedzi. (Wyciek płynu)
    Utworzone przez Krzychu52 w dziale 156
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 01-01-2012, 17:47
  5. Lambda. 2 szybkie pytania.
    Utworzone przez baronkowaty w dziale 156
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 09-09-2009, 20:34

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory