Strona 35 z 114 PierwszyPierwszy ... 25262728293031323334353637383940414243444585 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 1136

Temat: [Giulia/Stelvio] - Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi.

  1. #341
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał 07105415 Zobacz post
    ...czyli z tego co piszesz, w stanie spoczynku ciec nie powinno i płynu nie ubywa?
    U mnie ubywało , w garażu miałem kałuże pod zderzakiem.

    Wysłane z mojego HD1913 przy użyciu Tapatalka

  2. #342
    Użytkownik Świeżak Avatar jan dukat
    Dołączył
    02 2013
    Mieszka w
    Nowy Sącz okolice
    Auto
    GIULIA 2.0T,ABARTH 500,AR 147 JTD 16V,fiat barchetta
    Postów
    165

    Domyślnie

    Cytat Napisał 07105415 Zobacz post
    ...czyli z tego co piszesz, w stanie spoczynku ciec nie powinno i płynu nie ubywa?
    Samochód stoi na zewnątrz, jest mokro lub śnieg i na dziś nie mam opcji sprawdzenia czy coś ucieka,ale wygląda jednak że tak jest, może jak się zrobi bardziej sucho podłożę jakiś karton,po zapachu być może będę w stanie ustalić coś więcej. Na razie czekam na lepszą pogodę.

  3. #343
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Suzumushi
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    155Q4, 147GTA, Giulietta QV, Giulia Q, Ducati STF V4S
    Postów
    753

    Domyślnie

    Cytat Napisał jan dukat Zobacz post
    Samochód stoi na zewnątrz, jest mokro lub śnieg i na dziś nie mam opcji sprawdzenia czy coś ucieka,ale wygląda jednak że tak jest, może jak się zrobi bardziej sucho podłożę jakiś karton,po zapachu być może będę w stanie ustalić coś więcej. Na razie czekam na lepszą pogodę.
    kawalek deski podloz na dwóch kołkach zeby nie nasiakłą od spodu i juz bedizesz wiedzial szybciej niz za tydzien+ bo na razie takie prognozy
    [MENTION=20089]epsonix[/MENTION], masz moze dane ktore bity/bajty zmienic w proxi zeby przy zamykaniu auta nie składało lusterek ?

    w

  4. #344
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,992

    Domyślnie

    Cytat Napisał Suzumushi Zobacz post
    @epsonix, masz moze dane ktore bity/bajty zmienic w proxi zeby przy zamykaniu auta nie składało lusterek ?
    nie jestem 100% pewien, ale mam jeden typ, dam znać czy działa. jest niby dużo rzeczy do ustawiania ale wiekszość nie działa albo nie działa w części aut.

    EDIT, sprawdziłem stockowo mam wyłączone a się składa. Tak jest niestety z tym info jakie mam odnośnie proxi - coś było zaplanowane dla auta w proxi a potem w kodzie BCMa czy innego ECU nie zrobili tego konfigurowalnego i ignorują ustawienie z proxi.
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 18-01-2021 o 09:50
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #345
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Stelvio FE
    Postów
    54

    Domyślnie Problem z płynem chłodzącym

    Witam. Jakiś czas temu pisałem o moim problemie w Stelvio FE 2017 ze znikającym płynem w zbiorniczku od chłodzenia intercolera - ten po lewej, mniejszy. Tak co tydzień znikało ok. 0,5 litra przy przebiegu ok. 500 km. Dwa warsztaty się poddały, nie znalazły miejsca gdzie płyn ucieka. Serwis w Długołęce stwierdził (kamerką), że płyn jest w kolektorze ssącym. Podobno doszło do pęknięcia i stad tam ten płyn. Koszt naprawy (części i robocizna) 7000 tysi. Banan na twarzy i radość z jazdy. Czy ktoś z kolegów spotkał się z takim defektem. Podobno serwis kontaktował sie z Makaronami i oni potwierdzili taki przypadek. Nie wiem, czy brać coś z demontażu i ryzykować. Podobno potrzebne są jeszcze nowe uszczelki - koszt serwisowy to 1500 zł. Jak zamawiam nowy kolektor to uszczelki są w zestawie. Troche te ceny z kosmosu. Dramat.

  6. #346
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    [MENTION=77258]Luk66[/MENTION], tak co by nie było wątpliwości, bo nie wiem czy on taki mniejszy. Masz na myśli lewy po otwarciu maski czy lewa strona auta? Tak dla pewności. Nr 1 czy Nr 2?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	aaaaaa.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	89.5 KB
ID:	275459

  7. #347
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Stelvio FE
    Postów
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    [MENTION=77258]Luk66[/MENTION], tak co by nie było wątpliwości, bo nie wiem czy on taki mniejszy. Masz na myśli lewy po otwarciu maski czy lewa strona auta? Tak dla pewności. Nr 1 czy Nr 2?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	aaaaaa.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	89.5 KB
ID:	275459
    Już wcześniej dostałem za to bure Zdecydowanie 2. Znalazłem używki z rozbitych w USA. Nie znam numeru części i nie wiem czy będą pasować. Sam nie wiem, serwis czy dłubać coś na własną rękę.

  8. #348
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Suzumushi
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    155Q4, 147GTA, Giulietta QV, Giulia Q, Ducati STF V4S
    Postów
    753

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luk66 Zobacz post
    Już wcześniej dostałem za to bure Zdecydowanie 2. Znalazłem używki z rozbitych w USA. Nie znam numeru części i nie wiem czy będą pasować. Sam nie wiem, serwis czy dłubać coś na własną rękę.
    moze w pierwszej kolejnosci zweryfikuj intercooler bo to jest jedyne? miejsce styku płynu z kolektorem dolotowym

    byl tez biuletyn serwisowy i recall na wymiane uszczelki węża powrotnego z turbo....

    w

  9. #349
    Użytkownik Świeżak Avatar sory89
    Dołączył
    11 2019
    Mieszka w
    Warszawa/Przemyśl
    Auto
    Giulia 280KM - ekwiwalent amerykański
    Postów
    127

    Domyślnie

    Wie ktoś jaki jest koszt wystawienia auta na mobile.de/pl , wystawiał już ktoś tam może?

  10. #350
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2017
    Auto
    2017 Giulia 2.0 RWD
    Postów
    205

    Domyślnie

    Cytat Napisał Suzumushi Zobacz post
    byl tez biuletyn serwisowy i recall na wymiane uszczelki węża powrotnego z turbo....
    0900517 REV B.pdf

    https://www.giuliaforums.com/threads...y-turbo.51001/

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Uconnect - pytania i odpowiedzi
    Utworzone przez radosuaf w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 281
    Ostatni post / autor: 18-01-2022, 12:07
  2. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  3. 2 szybkie pytania
    Utworzone przez roj89 w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 23-08-2014, 21:20
  4. Szybkie pytania i odpowiedzi. (Wyciek płynu)
    Utworzone przez Krzychu52 w dziale 156
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 01-01-2012, 17:47
  5. Lambda. 2 szybkie pytania.
    Utworzone przez baronkowaty w dziale 156
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 09-09-2009, 20:34

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory