Strona 59 z 114 PierwszyPierwszy ... 9495051525354555657585960616263646566676869109 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 581 do 590 z 1136

Temat: [Giulia/Stelvio] - Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi.

  1. #581
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2021
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio 2.0 280 Q4
    Postów
    16

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedz , aktualnie jeżdżę Kia Sportage 2017 i tez mam biksenony skrętne , generalnie świecą bardzo fajnie , nie wiem czy to tez 35 czy może słabsze np 25 bo nie mogę znaleźć info nigdzie, ale np jechałem Skoda Superb z matrixami i byłem ultra zaskoczony, świeciły fenomenalnie, bardzo daleko, jasno i jeszcze dobrze wycinały samochody. Ciekawy jestem co kierowało Alfą, ze dali biksenony zamiast ledów, to samo w Kii bo tam tez ledy późno się pojawiły i z tego co wiem są przeciętne.
    Ostatnio edytowane przez Adrianeq ; 26-03-2021 o 10:36

  2. #582
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał Adrianeq Zobacz post
    ledy późno się pojawiły i z tego co wiem są przeciętne.
    Dokładnie ledy jeżeli już są to muszą być naprawdę dobre. Np w drugim moim aucie są właśnie Matrixy, świecą swietnie, ale np. w poprzednim aucie były ledy i świeciły słabo, na pewno znacznie gorzej niż ksenony

  3. #583
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2021
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio 2.0 280 Q4
    Postów
    16

    Domyślnie

    A jakie masz 2 autko jeśli można wiedzieć? Kolejne pytanie , Jechał ktoś z was BMW x3? Jak wypada na tle Stelvio? Domyślam się ze Alfa jeździ lepiej, ale jak z komfortem, wyciszeniem itp itp bo nie wiem czy pójść do salonu i się przejechać żeby mieć porównanie bo inne marki totalnie mnie nie interesują

  4. #584
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał Adrianeq Zobacz post
    A jakie masz 2 autko jeśli można wiedzieć?
    Audi A5

    Nawet fajne porównanie
    https://www.youtube.com/watch?v=hdjN9vFlZZQ&t=923s

    Sam nie brałem BMW pod uwagę. MY2020 jest sporo lepiej wyciszony, szczególnie z tym pakietem wyciszającym. Ja mam przedliftowy. Ja osobiście już nie widzę dla siebie nic innego niż Alfa , jakoś się strasznie polubiliśmy, mam już ją dwa lata i ciągle żałuję, że mam za blisko do pracy.

  5. #585
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Dokładnie ledy jeżeli już są to muszą być naprawdę dobre. Np w drugim moim aucie są właśnie Matrixy, świecą swietnie, ale np. w poprzednim aucie były ledy i świeciły słabo, na pewno znacznie gorzej niż ksenony
    Tobie świeci fajnie z przeciwka klną- ale taka przypadłość współczesnej motoryzacji.

  6. #586
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2021
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio 2.0 280 Q4
    Postów
    16

    Domyślnie

    Ja miałem pierw kupować Kię Stinger, ale przez przypadek wszedłem do Alfy i się zakochałem i chyba tak już zostanie. Stelvio to taka panna lekkich obyczajów wśród samochodów Wczoraj jak jechałem we Wrocławiu obok salonu Alfy to stała Biała Stelvio Veloce TI w bodajże Trofeo White i na tych czarnych 21” kapciach, o mały włos nie wjechałem ziomkowi w dupe tak się zagapiłem. Generalnie ja tez BMW nie biorę pod uwagę , ale tak tylko pytałem .

  7. #587
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2020
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    AR Gulia Q
    Postów
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Audi A5

    Nawet fajne porównanie
    https://www.youtube.com/watch?v=hdjN9vFlZZQ&t=923s

    Sam nie brałem BMW pod uwagę. MY2020 jest sporo lepiej wyciszony, szczególnie z tym pakietem wyciszającym. Ja mam przedliftowy. Ja osobiście już nie widzę dla siebie nic innego niż Alfa , jakoś się strasznie polubiliśmy, mam już ją dwa lata i ciągle żałuję, że mam za blisko do pracy.
    X3 jest teraz po kolejnym FL. Na codzień użytkuje x5 m50d wiec ciężko porównać do stelvio. Teraz sprzedaż jak tak słaba ze w każdym salonie dostaniesz auto na godzinkę lub dwie. Najlepiej zaliczyć oba auta jednego dnia, jedno po drugim i wszystko będzie jasne.
    Teraz szukaliśmy auta dla narzeczonej, ponieważ mamy bmw i alfę to szukaliśmy czegoś innego i trwało to 2 miesiące. Skończyło się na nowym Tucsonie Hybrydzie. To dopiero dziwactwo... ale tak wybrała. [emoji2359] odbieramy w maju to się przekonamy co to za cudak.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  8. #588
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2021
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio 2.0 280 Q4
    Postów
    16

    Domyślnie

    X5 fajne auto, ale trochę za drogie dla mnie. X3 tez super auto, pewnie przetestuje, ale alfa ma w sobie coś co mnie do niej ciągnie mimo paru istotnych mankamentów. W Hyundaiu tez byłem i nowy Tucson to dla mnie porażka , głównie prze brak silników , same kosiary lub hybrydy , ale i stylistyka nie dla mnie, wnętrze całkiem ok ale cały czas uderzałem kolanem o ten panel środkowy co wydaje mi się ze nie powinno mieć miejsca. Raczej na 99% padnie na Stelvio, auto nietuzinkowe , dla indywidualistów czyli dla mnie

  9. #589
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2020
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    AR Gulia Q
    Postów
    18

    Domyślnie [Giulia/Stelvio] - Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi.

    Cytat Napisał Adrianeq Zobacz post
    X5 fajne auto, ale trochę za drogie dla mnie. X3 tez super auto, pewnie przetestuje, ale alfa ma w sobie coś co mnie do niej ciągnie mimo paru istotnych mankamentów. W Hyundaiu tez byłem i nowy Tucson to dla mnie porażka , głównie prze brak silników , same kosiary lub hybrydy , ale i stylistyka nie dla mnie, wnętrze całkiem ok ale cały czas uderzałem kolanem o ten panel środkowy co wydaje mi się ze nie powinno mieć miejsca. Raczej na 99% padnie na Stelvio, auto nietuzinkowe , dla indywidualistów czyli dla mnie
    Pewnie! Gdyby nie Giulia w garażu tez bym naprawiał na stelvio i nie odpuścił [emoji16]


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  10. #590
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Ludvigus
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    Trzebownisko, Rzeszów, PL
    Auto
    Giulia 2.0TB, 147 1.6 TS
    Postów
    761

    Domyślnie

    Cytat Napisał bibol166 Zobacz post
    Witam, jeżeli chodzi o wypadanie zapłonu na zimnym silniku środek do płukania ( czyszczenia ) wtryskiwaczy nic nie pomógł, natomiast zmiana oleju z Selenii pomogła w 100%.
    Hej, nie odbierz tego jako czepialstwo, ale już sama wymiana oleju poprawi pracę aktuatora multiAir, więc każdy świeży olej poprawi pracę silnika :-)

    Pozdro!

    L.

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Uconnect - pytania i odpowiedzi
    Utworzone przez radosuaf w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 281
    Ostatni post / autor: 18-01-2022, 12:07
  2. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  3. 2 szybkie pytania
    Utworzone przez roj89 w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 23-08-2014, 21:20
  4. Szybkie pytania i odpowiedzi. (Wyciek płynu)
    Utworzone przez Krzychu52 w dziale 156
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 01-01-2012, 17:47
  5. Lambda. 2 szybkie pytania.
    Utworzone przez baronkowaty w dziale 156
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 09-09-2009, 20:34

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory