Strona 67 z 114 PierwszyPierwszy ... 17575859606162636465666768697071727374757677 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 661 do 670 z 1136

Temat: [Giulia/Stelvio] - Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi.

  1. #661
    Użytkownik Świeżak Avatar 68oct
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Fiat bravo 1,4t-jet 207KM 300Nm Red maranello + AR Stelvio 2.0 Seria 280KM Competizione Red
    Postów
    122

    Domyślnie

    Chyba masz racje, ja mam ta pakietowa kierownice, sprzedawca twierdził, że to skóra naturalna, ale mam wątpliwości, w cennikach są te skóry tak opisane, że nie potrafię powiedzieć co jest co.

    Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

  2. #662
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    nie chyba, tylko piszę jak jest. a opisy takie są jakie są w cennikach, sprzedawcy guzik wiedzą. kiery z prawdziwą skórą po kilkunastu tyś km mają ślady na skórze np:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20210111_091247.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	78.3 KB
ID:	277484
    do tego można dopatrzyć się przebiegu drutów grzewczych jeśli kiera z podgrzewaniem - tu widać wyraźniej z fleshem zdjęcie (normanie tak nie widać):
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20210111_091201.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	119.9 KB
ID:	277485

    Tak przy okazji. mam te 2 kierownice na sprzedaż. Jedna jest Q przedlift czerwona nić/przycisk z grzaniem, wersja cała skóra naturalna jak na zdjęciach powyżej, stan dobry, druga polift ta lepsza wersja (ale nie Q i bez grzania!) stan bardzo dobry:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20210324_124323.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	80.4 KB
ID:	277486

    W razie czego mam jeszcze zestawy przycisków na stanie z kolejnej Giulii przedlift bez ACC, i drugie polift z ACC i LKA więc moge podmienić, lub mogę założyć przyciski z auta zainteresowanego, lub po zaliczkowaniu moge zamówić nowe przyciski jakie kto sobie życzy. moge też zamontować kierownicę jeśli ktoś by przyjechał w takiej sytuacji moge też zrobić inne retrofity (np mam zestaw paneli alu do Stelvio na tunel/klapkę oraz deskę).

    Zainteresowanych proszę o kontakt na garage@stuff4car.com.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #663
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Skóra PVC to się nazywało w katalogu z tego co pamiętam i krzywo na to patrzyłem na początku ale faktycznie łatwiejsze to w utrzymaniu niż prawdziwa skóra.
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  4. #664
    Użytkownik Świeżak Avatar bursz
    Dołączył
    09 2020
    Mieszka w
    Gdynia
    Auto
    Alfa Romeo Giulia
    Postów
    30

    Domyślnie

    Czy ktoś z Was przedłużał gwarancję? Chodzi mi o pakiet Maximum Care. Cały czas się zastanawiam czy warto.

  5. #665
    Użytkownik Rowerzysta Avatar dk08012
    Dołączył
    06 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Giulia 2.2 ZF 8HP
    Postów
    355

    Domyślnie

    Olej gwarancje, Giulie się nie psuja
    AR Giulia 2.2 2016 ZF8

  6. #666
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał anAlfaBeta Zobacz post
    Skóra PVC to się nazywało w katalogu z tego co pamiętam i krzywo na to patrzyłem na początku ale faktycznie łatwiejsze to w utrzymaniu niż prawdziwa skóra.
    Doceniam prawdziwy/jakościowy towar z wszystkimi też jego wadami (skóra taka wymaga pielęgnacji a i tak widać na niej szybko zurzywanie się), z drugiej strony wiem że nie da się konsumować w nieskończoność i trzeba zarówno recyklingować oraz zużywać resztki na max, stąd sprawy typu skóra PCV czy eko-skóra (które rozumiem to przemielona drobno skóra połączona jakimś lepiszczem) też trzeba dopuszczać.



    Cytat Napisał bursz Zobacz post
    Czy ktoś z Was przedłużał gwarancję? Chodzi mi o pakiet Maximum Care. Cały czas się zastanawiam czy warto.
    ja, ale od razu kupowałem przy odbiorze (pierwsze 0.5 roku było taniej), wziąłem +2 lata bo +3 było 2x droższe. ofertę możesz sprawdzić na stronach moparu, dla niektórych roczników wychodzi naprawdę niedrogo obecnie, a wtedy czemu nie jest parę droższych elementów w aucie które u niektórych się popsuły.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #667
    Użytkownik Świeżak Avatar konrad26
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Szczecinek
    Auto
    Giulia 2.0 RWD Visconti Green , były: Alfa 159 2.4 SW , Alfa Romeo 156 2.0 T.S 2000r
    Postów
    45

    Domyślnie

    Cytat Napisał bursz Zobacz post
    Czy ktoś z Was przedłużał gwarancję? Chodzi mi o pakiet Maximum Care. Cały czas się zastanawiam czy warto.
    Ja też przedłużyłem bo chcę pojeździć minimum 5 lat. W dodatku dostałem dobrą ofertę na Maximum Care.

  8. #668

  9. #669
    Użytkownik Rowerzysta Avatar vincent
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Trójmiasto
    Auto
    Giulia Super 2018
    Postów
    265

    Domyślnie

    Byłem święcie przekonany że mam skórę naturalną na kierownicy. Wykończenie wnętrza ma nazwę "skóra naturalna" (473) + pakiet Veloce, ale nie mogę nigdzie znaleźć opisu konkretnie o kierownicy.

    A że kiera w doskonałym stanie - używam najlepszej dostępnej konserwacji (Modesta LPS) i jest regularnie dbana.

    Ta kiera ze skórą z Q niestety wygląda mi na zaniedbaną Na pewno można o skórę zadbać tak, żeby nie wyglądała w ten sposób po kilkunastu/kilkudziesięciu tys km.. Ale trzeba to robić regularnie, bo rękami nanosi się mnóstwo syfu jak i tłuszczu (chcąc-niechcąc). Już nie raz widziałem też Giulie w ogłoszeniach (nie-Q) z błyszczącą, wyślizganą skórą na kierownicy a z przebiegiem podobnym do mojego. Także polecam dbać, jest na prawdę przyjemniej
    Ostatnio edytowane przez vincent ; 16-04-2021 o 08:43

  10. #670
    Użytkownik Świeżak Avatar 68oct
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Fiat bravo 1,4t-jet 207KM 300Nm Red maranello + AR Stelvio 2.0 Seria 280KM Competizione Red
    Postów
    122

    Domyślnie

    Oglądałem Stelvio Q z przebiegiem 30tys, i strasznie zmarnowana kierownica, zależy jakie kierownik ma ręce chyba.
    Tez bylem przekonany, ze mam skórę, tak twierdził sprzedawca w salonie:-).
    Opis skóra naturalna dotyczy foteli.

    Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Uconnect - pytania i odpowiedzi
    Utworzone przez radosuaf w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 281
    Ostatni post / autor: 18-01-2022, 12:07
  2. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  3. 2 szybkie pytania
    Utworzone przez roj89 w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 23-08-2014, 21:20
  4. Szybkie pytania i odpowiedzi. (Wyciek płynu)
    Utworzone przez Krzychu52 w dziale 156
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 01-01-2012, 17:47
  5. Lambda. 2 szybkie pytania.
    Utworzone przez baronkowaty w dziale 156
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 09-09-2009, 20:34

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory