Strona 74 z 114 PierwszyPierwszy ... 24646566676869707172737475767778798081828384 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 731 do 740 z 1136

Temat: [Giulia/Stelvio] - Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi.

  1. #731
    Użytkownik Znawca Avatar dziadzia82
    Dołączył
    04 2014
    Mieszka w
    Będzin
    Auto
    Julka 2018 150Mair Veloce . Stelvio Sprint 2020
    Postów
    1,325

    Domyślnie

    Cytat Napisał Knapek Zobacz post
    To już się robi jakieś nienormalne. Kolejna osoba, która zastanawiała się nad Alfą, a kupiła skodę. Jakieś rozdwojenie jaźni? To tak jakby szukać szpilek, a kupić gumofilce. No ludzie....
    Bo ludzie są podatni na sugestie znajomych dziennikarzy reklam.
    A prawda jest taka iż stelvio giulia są to ostatnie analogowe modele swoich klasach.
    Dla mnie to jest duży plus ci którzy uważali inaczej i poszli w drogę dotyku i kilkunastu wyświetlaczy wchodząc do mojego stelvio zauważają normalność. 2 wyświetlacze cyferblaty pokrętła itp. Jednym słowem samochód dla kierowcy sercem i duszą.

    Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

  2. #732
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    mi się wydaje że ktoś szuka uniwersalnego/praktycznego auta, to dostanie bardzo dużo tego właśnie w skodzie do tego za jedne z niższych kosztów. kwestia priorytetów, może i niejednemu serce szybciej będzie biło gdy siądzie w alfie, ale potem zwycięży potrzeba i budżet. nie kazdy sobie może pozwolić na kupno sercem jednak znacznie mneij praktycznego/pakownego auta i to za grubszą kasę.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #733
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał dziadzia82 Zobacz post
    A prawda jest taka iż stelvio giulia są to ostatnie analogowe modele swoich klasach.
    Dla mnie to jest duży plus ci którzy uważali inaczej i poszli w drogę dotyku i kilkunastu wyświetlaczy wchodząc do mojego stelvio zauważają normalność. 2 wyświetlacze cyferblaty pokrętła itp. Jednym słowem samochód dla kierowcy sercem i duszą.
    Bo takie auta powoli wymierają, podobnie jak ich właściciele. Młode pokolenie nie trafi do kibla, jak nie ma przy sobie smartfona
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  4. #734
    ZBANOWANY Rowerzysta
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    AR Giulietta 150KM, Jeep Renegade
    Postów
    369

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    mi się wydaje że ktoś szuka uniwersalnego/praktycznego auta, to dostanie bardzo dużo tego właśnie w skodzie do tego za jedne z niższych kosztów. kwestia priorytetów, może i niejednemu serce szybciej będzie biło gdy siądzie w alfie, ale potem zwycięży potrzeba i budżet. nie kazdy sobie może pozwolić na kupno sercem jednak znacznie mneij praktycznego/pakownego auta i to za grubszą kasę.
    Ale ten wstyd jadąc skodą! Ja bym tego nie wziął nawet za darmo. Albo bym wziął i natychmiast z obrzydzeniem sprzedał.

  5. #735
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    nie przesadzaj, nie bądźmy snobistami. ja uważam że skoda to dobry praktyczny samochód, a to że takiego bym nie chciał o inna sprawa. teść kupował kię (xceed), uważam że świetny samochód i nawet mi się podoba (akurat ma ten złoty kolor, mimo że wersja M, ale z felgami i jakimś tam pakietem) - po wyłączenie LDA (które chciało mnie zabić parę razy) super - też sam bym nie kupił dla siebie, ale uważam obeiktywynie że jest to naprawdę dobry samochód do użytku normalnego (a nie ślizgania się bokiem itp)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #736
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Łódzkie
    Auto
    Stelvio 2.0 280HP
    Postów
    92

    Domyślnie

    W podsumowaniu dowcip.
    Kierowca Skody zapytany co bardziej lubi sex czy Boże Narodzenie po chwili namysłu stwierdził: oczywiście że sex, ale Boże Narodzenie jest częściej...

    PS.
    Do wszystkich "Skodziarzy" - bez urazy, ja też przed Alfą jeździłem Skodą :-)

  7. #737
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Seweryn80
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Brzękowice
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.9 16v JTD 140 KM 159 1,9 Giulietta x2 2,0 190 KM, Stelvio Q4 280KM
    Postów
    457

    Domyślnie

    Cytat Napisał Alfastic Zobacz post
    W podsumowaniu dowcip.
    Kierowca Skody zapytany co bardziej lubi sex czy Boże Narodzenie po chwili namysłu stwierdził: oczywiście że sex, ale Boże Narodzenie jest częściej...

    PS.
    Do wszystkich "Skodziarzy" - bez urazy, ja też przed Alfą jeździłem Skodą :-)
    hahaha

  8. #738
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    mi się wydaje że ktoś szuka uniwersalnego/praktycznego auta, to dostanie bardzo dużo tego właśnie w skodzie do tego za jedne z niższych kosztów. kwestia priorytetów, może i niejednemu serce szybciej będzie biło gdy siądzie w alfie, ale potem zwycięży potrzeba i budżet. nie kazdy sobie może pozwolić na kupno sercem jednak znacznie mneij praktycznego/pakownego auta i to za grubszą kasę.
    Nie wiem, jeździłem ostatnio względnie nową Octavią z wypożyczalni i estetycznie w środku mnie ten samochód zmroził, mimo że we wnętrzu Giulietty też jest co poprawiać w kwestii materiałów. Oczywiście, wyposażenie bogate i jedzie też to jakoś, ale czułem się w środku tak sobie.
    Nie da się ukryć, że ogóle w VAG (Seat/Skoda/VW) z wszystkich marek jest największy wybór w kwestii napędu w tej cenie.
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  9. #739
    ZBANOWANY Rowerzysta
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    AR Giulietta 150KM, Jeep Renegade
    Postów
    369

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    nie przesadzaj, nie bądźmy snobistami. ja uważam że skoda to dobry praktyczny samochód, a to że takiego bym nie chciał o inna sprawa. teść kupował kię (xceed), uważam że świetny samochód i nawet mi się podoba (akurat ma ten złoty kolor, mimo że wersja M, ale z felgami i jakimś tam pakietem) - po wyłączenie LDA (które chciało mnie zabić parę razy) super - też sam bym nie kupił dla siebie, ale uważam obeiktywynie że jest to naprawdę dobry samochód do użytku normalnego (a nie ślizgania się bokiem itp)
    Też mi się xceed podoba, gdyby nie był takim dziadkowozem to nawet ujdzie, zawsze to lepszy wygląd i większy prestiż niż jakaś skoda. Kupiłbym nawet żonie, gdyby potrzebowała, może zresztą kiedyś kupię.
    A co do skody, kolega kupił żonie skodę (nie wiem co mu do głowy strzeliło) i żona powiedziała, że nie będzie tym jeździć, bo się z niej koleżanki w pracy śmieją i wyzywają od wieśniar. hahahaha Sprzedał po pół roku.

  10. #740
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    Cytat Napisał Knapek Zobacz post
    A co do skody, kolega kupił żonie skodę (nie wiem co mu do głowy strzeliło) i żona powiedziała, że nie będzie tym jeździć, bo się z niej koleżanki w pracy śmieją i wyzywają od wieśniar.
    to raczej te koleżanki są wieśniarami... xceed fajny samochód, wiadomo wozidło ale całkiem przyjemne (teść ma akurat 1.4 140HP z automatem DSG który naprawdę jest spoko)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Uconnect - pytania i odpowiedzi
    Utworzone przez radosuaf w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 281
    Ostatni post / autor: 18-01-2022, 12:07
  2. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  3. 2 szybkie pytania
    Utworzone przez roj89 w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 23-08-2014, 21:20
  4. Szybkie pytania i odpowiedzi. (Wyciek płynu)
    Utworzone przez Krzychu52 w dziale 156
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 01-01-2012, 17:47
  5. Lambda. 2 szybkie pytania.
    Utworzone przez baronkowaty w dziale 156
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 09-09-2009, 20:34

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory