Strona 110 z 114 PierwszyPierwszy ... 1060100101102103104105106107108109110111112113114 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,091 do 1,100 z 1136

Temat: [Giulia/Stelvio] - Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi.

  1. #1091
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Gregor-Wrocław
    Dołączył
    09 2020
    Auto
    Giulia 2.0GME 200KM 2019r
    Postów
    262

    Domyślnie

    Hej!

    Panowie czy Ktoś wie jak wyjąć w Giulii panel klimy abo nic nie uszkodzić i jeszcze może ktoś wie z jakim momentem należy dokręcać prowadnice foteli do podłogi? Z góry dzięki za ewentualną odpowiedź.

  2. #1092
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    wyjmowałem ze 2 razy, ale nie pamiętam, dawno temu, pare minut z tym zabawy było o ile pamietam to też chyba zewnętrzna część mi się odpinała, ale czy ją dokliknąłem i dalej meczyłem czy zdejmowałem nie jestem w stanie sobie przypomnieć - po prostu jedna z setek rzeczy w aucie jakie robiłem i jakos robota poszła nie zwracałem uwagi.
    jeśli natomiast chcesz dodać grzanie, to raz to próbowałem (grzanie kiery) ale na fotelach bez grzania- i mimo kompletu wiązek w aucie, wymiany panelu/kiery i doprogramowaniu nie ruszyło - dorabiałem swoje proste sterowanie. Ty kupiłeś jednak fotele z grzaniem, więc powinno ruszyć.
    Co do momentu - na wyczucie haha, co tam było M8 z jakimś dużym torxem typu 50 czy coś? z 20-30Nm to tak zgaduję ale z wyczuciem.
    Wiem, bardzo pomogłem haha
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #1093
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Gregor-Wrocław
    Dołączył
    09 2020
    Auto
    Giulia 2.0GME 200KM 2019r
    Postów
    262

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    wyjmowałem ze 2 razy, ale nie pamiętam, dawno temu, pare minut z tym zabawy było o ile pamietam to też chyba zewnętrzna część mi się odpinała, ale czy ją dokliknąłem i dalej meczyłem czy zdejmowałem nie jestem w stanie sobie przypomnieć - po prostu jedna z setek rzeczy w aucie jakie robiłem i jakos robota poszła nie zwracałem uwagi.
    jeśli natomiast chcesz dodać grzanie, to raz to próbowałem (grzanie kiery) ale na fotelach bez grzania- i mimo kompletu wiązek w aucie, wymiany panelu/kiery i doprogramowaniu nie ruszyło - dorabiałem swoje proste sterowanie. Ty kupiłeś jednak fotele z grzaniem, więc powinno ruszyć.
    Co do momentu - na wyczucie haha, co tam było M8 z jakimś dużym torxem typu 50 czy coś? z 20-30Nm to tak zgaduję ale z wyczuciem.
    Wiem, bardzo pomogłem haha
    Hej! Co do grzania kiery, to póki co nie planuję jej wymiany. Fotele mam z grzaniem, kupiłem kompletne wnętrze od poliftowej Giulli veloce, ale takiej potestowej, przedprodukcyjnej. Zaraz idę to montować i ciekaw jestem czy fotele zagadają i czy nie będzie jaj z lusterkami. Dam znać jak poszło..

  4. #1094
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    powodzenia, jak to się mówi, kto nie ryzykuje ten niema, wiele rzeczy się udaje, tu akurat raczej spodziewam się sukcesu. trza by dodać też easy entry off bo nie wiem czy masz ustawione w proxi, to w trybie edycji ręcznej, daj znać co masz w bajcie 74tym (Ctrl-Alt+C na tabie z ustawieniami proxi)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #1095
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Gregor-Wrocław
    Dołączył
    09 2020
    Auto
    Giulia 2.0GME 200KM 2019r
    Postów
    262

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    powodzenia, jak to się mówi, kto nie ryzykuje ten niema, wiele rzeczy się udaje, tu akurat raczej spodziewam się sukcesu. trza by dodać też easy entry off bo nie wiem czy masz ustawione w proxi, to w trybie edycji ręcznej, daj znać co masz w bajcie 74tym (Ctrl-Alt+C na tabie z ustawieniami proxi)

    Dzięki za wsparcie Fotele zamontowane i o dziwo wszystko działa, tylko jak zawsze jest małe ale... Miga licznik przebiegu! Z obserwacji fotel działa jakby sam sobie nie ma wpływu na ustawianie lusterek, nie odjeżdża po wyłączeniu zapłonu, ale pamięci fotela działają ( bez lusterek). Nie wymieniłem jeszcze sterowników szyb, które pochodzą z tego samego auta i nie wymieniłem panelu klimatyzacji z grzanymi fotelami czy to może być powodem migania licznika? Czy wymiana panelu klimy może rozwiązać problem? Dodam, że nie mam grzanej kiery, a na panelu będzie przycisk od tej funkcji czy to nie będzie problemem? Mesa jeszcze nie wpinałem, może wieczorem znajdę czas. Z góry dzięki za pomoc...

  6. #1096
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    musisz mu proxy zrobić

  7. #1097
    Użytkownik Świeżak Avatar PolAlfaStelvio
    Dołączył
    04 2019
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    46

    Domyślnie

    Witam wszystkich. Bardzo dawno mnie tu nie było. Czy jest może nowy firmware do Stelvio - stara wersja z 2017? Czy w ogóle są robione upgrad jeszcze do tego softu?
    Będę b.wdzięczny za jakieś info.

  8. #1098
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Gregor-Wrocław
    Dołączył
    09 2020
    Auto
    Giulia 2.0GME 200KM 2019r
    Postów
    262

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    musisz mu proxy zrobić

    Tak wiem, ale w samym proxy nie ma nic związanego z fotelami???

  9. #1099
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    Cytat Napisał PolAlfaStelvio Zobacz post
    Witam wszystkich. Bardzo dawno mnie tu nie było. Czy jest może nowy firmware do Stelvio - stara wersja z 2017? Czy w ogóle są robione upgrad jeszcze do tego softu?
    Będę b.wdzięczny za jakieś info.
    jakies moze sa, duzo zalezy jaki masz konfig, czy aso chetne itp

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Gregor-Wrocław Zobacz post
    Tak wiem, ale w samym proxy nie ma nic związanego z fotelami???

    nie ma tylko musisz puscic. mozesz wlaczyc juz grzana kiere/fotele w proxi przy okazji. panel wymienisz obojetne kiedy. sprawdz czy masz wiazge do grzania kiery zdejmij oslone kolumny wtyczka szarna 2 pin po prawej stronie kable czarny i szaro zielony chyba. jeszcze pytanie czy twoj zwijacz kiery ma piny/tasme z grzaniem, w razie czego mam nowe. kiere w sumie tez mam swoja ori z grzaniem ta wersję sport czy jak ja zwali (z veloce) moge sie z nia rozstac. kiera uzywana rok stan o ike pamietam idealny.

    przyciski szyb/lustetek to nie zmieniaj, jskby zaczelo cos szalec to wtedy zmienisz, ale skoro w tym momencie nie szaleje to twohe wydaja sie git do tego cswm
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 09-09-2021 o 17:02
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #1100
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Gregor-Wrocław
    Dołączył
    09 2020
    Auto
    Giulia 2.0GME 200KM 2019r
    Postów
    262

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    jakies moze sa, duzo zalezy jaki masz konfig, czy aso chetne itp

    - - - Updated - - -




    nie ma tylko musisz puscic. mozesz wlaczyc juz grzana kiere/fotele w proxi przy okazji. panel wymienisz obojetne kiedy. sprawdz czy masz wiazge do grzania kiery zdejmij oslone kolumny wtyczka szarna 2 pin po prawej stronie kable czarny i szaro zielony chyba. jeszcze pytanie czy twoj zwijacz kiery ma piny/tasme z grzaniem, w razie czego mam nowe. kiere w sumie tez mam swoja ori z grzaniem ta wersję sport czy jak ja zwali (z veloce) moge sie z nia rozstac. kiera uzywana rok stan o ike pamietam idealny.

    przyciski szyb/lustetek to nie zmieniaj, jskby zaczelo cos szalec to wtedy zmienisz, ale skoro w tym momencie nie szaleje to twohe wydaja sie git do tego cswm

    Dzięki za pomoc, jutro puszczę proxi i zobaczymy. Czy od razu przed puszczeniem proxi zmienić te wartości w w bajcie 74, czy najpierw puścić ogólnie proxi i jak już licznik nie będzie migał, to wtedy dokonać zmiany w tym bajcie i jeszcze raz puścić proxi?

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Uconnect - pytania i odpowiedzi
    Utworzone przez radosuaf w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 281
    Ostatni post / autor: 18-01-2022, 12:07
  2. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  3. 2 szybkie pytania
    Utworzone przez roj89 w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 23-08-2014, 21:20
  4. Szybkie pytania i odpowiedzi. (Wyciek płynu)
    Utworzone przez Krzychu52 w dziale 156
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 01-01-2012, 17:47
  5. Lambda. 2 szybkie pytania.
    Utworzone przez baronkowaty w dziale 156
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 09-09-2009, 20:34

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory