Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Numer czesci

  1. #1
    Użytkownik Świeżak Avatar Kaniewsky
    Dołączył
    10 2020
    Mieszka w
    UK
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 280
    Postów
    35

    Domyślnie Numer czesci

    Witam
    Potrzebuje numeru kilku drobnych czesci a link u gory nie rozpoznaje mojego VINu. Czy ktos cos jakis inny link ma?
    Dzieki

  2. #2
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    Po pierwsze w starym ePerze możesz szukać bez VIN po prostu posprawdzasz sobie czy są warianty dla różnych konfigów (kody opcji) i w razie czego wykluczysz niektóre/potwierdzisz inne że pasuja do Ciebie. Inna opcja to zaresjstrujesz się na stronie technicalinformation.fiat.com (może trwać kilka dni zanim Cię zarejstrują) i sobie wykupisz dostęp np na 1h (4EUR płatne np Paypalem)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #3
    Użytkownik Świeżak Avatar Kaniewsky
    Dołączył
    10 2020
    Mieszka w
    UK
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 280
    Postów
    35

    Domyślnie

    Dzieki

  4. #4
    Użytkownik Świeżak Avatar Kaniewsky
    Dołączył
    10 2020
    Mieszka w
    UK
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 280
    Postów
    35

    Domyślnie

    Szkoda ze zarejestrowac mozna sie tylko jak sie ma firme A w tym starym nie ma Giuli ani Stelvio, tylko do Giulietty.
    Ostatnio edytowane przez Kaniewsky ; 13-10-2020 o 17:34

  5. #5
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    nazmyslaj albo skopiuj dane jakiejs istniejacej fitmy zwiazanej z motoryzacja
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. [159] Sprezyny Ti numer czesci
    Utworzone przez Pierre w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12-02-2014, 17:19
  2. Sonda lambda - numer czesci 2.0 TS
    Utworzone przez grzesiu1302 w dziale 166
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 14-10-2011, 21:21
  3. Numer czesci
    Utworzone przez lacky w dziale 166
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 26-06-2009, 19:59

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory