Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Temat: Przyciemnianie szyb i lamp folią

  1. #11
    Użytkownik Świeżak Avatar Mieszko Drugi
    Dołączył
    04 2020
    Auto
    Alfa Romeo Giulia
    Postów
    77

    Domyślnie

    Fanie! Oczywiście Like! Czy rozważasz zafoliowanie/wymianę na czarną - srebrnej otoczki scudetto?

  2. #12
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia 2.0 RWD MY'20
    Postów
    475

    Domyślnie

    tak o scudetto myslalem ale oklejanie tego byloby upierdliwe, wiec raczej wymiana na czarne w przyszlosci.
    Do kompletu brakuje tez oczywiscie czarnej lotki ale zdecydowalem ze zrobie to dopiero po podniesieniu mocy ;P

  3. #13
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2020
    Auto
    Alfa Romeo Giulia
    Postów
    35

    Domyślnie

    A propo czarnej scudetto. Też chciałbym wymienić na czarną. Nie interesuje mnie jednak nakładka z ali z "włókna węglowego" a oryginalna czarna.

    Pytanie 1: Czy wszystkie grille są takie same, czy czymś się różnią? Chodzi mi o montaż (zaczepy, przypasowanie do zderzaka itp.).
    Pytanie 2: Czy muszę kupić cały grill, czy istnieje w sprzedaży sama ta część "V", którą chcę wymienić?
    Pytanie 3: Czy można w ogóle odpiąć tę część "V" od grilla bez uszczerbku?

  4. #14
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Jak będę szukał informacji o oklejaniu scudetto na pewno zajrzę do wątku o przyciemnianiu szyb....

  5. #15
    Użytkownik Świeżak Avatar sory89
    Dołączył
    11 2019
    Mieszka w
    Warszawa/Przemyśl
    Auto
    Giulia 280KM - ekwiwalent amerykański
    Postów
    127

    Domyślnie

    Według mnie te czarne paski w tak nowym aucie to troche wiocha, ale co kto lubi, lampy przyciemnione za mocno, jedyne ktore ładnie siadają to te czerwonokrwiste z wersji USA, lusterka spoko, o ile lotka bedzie tez w czarnym połysku a nie karbonie, do tego wszystkiego kup czarnego rekina albo go oklej bo biały na czarnym dachu wygląda średnio , samej V-ki nie zdemontujesz, ani nie okleisz na zderzaku, grlia samego też sie nie da sciągnąc, trzeba demontować cały zderzak, wersja z ALI wygląda spoko według mnie i o wiele mniej zabawy, a jesli się nie spodoba zawsze można sciagnąć.

    szyby przednie powinny mieć przepuszczalność 70% i o 30% mozna je tylko przyciemnić, a większość robi odwrotnie, wszystko fajnie do pierwszej kontroli gdzie mogą zabrać dowód, a pozniej to juz tylko zostaje zdzieranie foli albo przerejestrowanie auta, do tego koszty przeglądu, chyba ze uda ci sie odzyskac dowod z tymi szybami, to przy kolejnej kontroli znow sie przyjebią bo maja w systemie za co został zatrzymany dowód, w dodatku żaden diagnosta nie podbije ci przeglądu, jeszcze teraz gdzie przy przeglądzie, do całej dokumentacji mają robić zdjęcia auta.
    Ostatnio edytowane przez sory89 ; 16-02-2021 o 08:24

  6. #16
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Tomaszewski1992
    Dołączył
    02 2021
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTS
    Postów
    12

    Domyślnie

    Łooho - ubezpieczyciel już zaciera rączki przy najbliższej kolizji .

    Wizualne bardzo dobrze wygląda, z umiarem i z klasą.. szkoda, by pozwolić sobie na taką przyjemność, trzeba być świadomym ryzyka przy przeglądach/kolizjac/kontroli policyjnej :/

  7. #17
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Kolpak
    Dołączył
    09 2018
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    854

    Domyślnie

    Scudetto koniecznie, a tylne lampy dla mnie za ciemnne.
    Tyle mojej opinii

  8. #18
    Użytkownik Świeżak Avatar Looky
    Dołączył
    06 2018
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    giulia TI
    Postów
    33

    Domyślnie

    Mnie się podoba jak jest teraz ze srebrnym scudetto, podkreśla tylko kształt i nawiązuje do wnętrza reflektorów. Zderzak wyszedł mega fajnie. Good job!!
    Scudetto są w 2 rozmiarach, różnią się z tego co pamiętam o około 1-1,5cm na szerokość i tak, da się je zdemontować

  9. #19
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia 2.0 RWD MY'20
    Postów
    475

    Domyślnie

    o widze ze temat zostal odgrzebany paski niby wszystko dobrze, dobrze wykonana robota technicznie ale cos mi jednak nie pasowalo i po 2 tyg. od zalozenia je sciagnalem planuje zakup dokladek a'la Q z Ali naklejanych, wypuklych. Reszta zostala

    O szyby sie nie boje bo przy ciemnym wnetrzu nie widac za bardzo ze przednie sa przyciemnione na 50%, glownie chodzilo mi o plynne przejscie miedzy przodem a tylem, wg. mnie slabo wyglada jesli ktos przyciemni tyl (nawet na prawie maxa - 5% przepuszczalnosci) a zostawi przod zupelnie nieruszony a miedzy 80 a 30 jest za duza roznica. Oczywiscie ryzyko zawsze jakies jest ale w najgorszym wypadku sie zdejmie folie a potem na nowo oklei

    Swiatla sa przyciemnione najjasniejsza folia, efekt przyciemnienia glownie widac przy wylaczonych, gdy dzialaja, np. w nocy prawie nie ma roznicy w swieceniu albo jest pomijalna, wg. mnie. na razie zostaja, w razie czego z nich folie zdjac najlatwiej Na zdjeciach w sztucznym oswietleniu wygladaja na ciemniejsze, inaczej w swietle naturalnym. (foto dla ciekawych: 1, 2 jeszcze przed sciagnieciem paskow)

    Na wiosne, moze lato dojdzie jeszcze lotka w czarnym polysku. Pletwa celowo nie byla oklejana, bo trzeba to robic z 2 kawalkow i po niedlugim czasie jakby tego nie okleic bedzie odchodzic, wiec moze kiedys wymiana na czarna
    Ostatnio edytowane przez method ; 16-02-2021 o 14:14

  10. #20
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2020
    Auto
    Alfa Romeo Giulia
    Postów
    35

    Domyślnie

    Cytat Napisał Looky Zobacz post
    Scudetto są w 2 rozmiarach, różnią się z tego co pamiętam o około 1-1,5cm na szerokość i tak, da się je zdemontować
    Nie ma ktoś "V" w czarnym kolorze (nie-carbon)? Lotkę oryginalną (do malowania) też chętnie kupię.

    Dla mnie projekt świetny! Wygląda rewelacyjnie. Tylko ten rekin biały...

Podobne wątki

  1. Przyciemnianie szyb
    Utworzone przez gumis_kiler w dziale 156
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 18-04-2014, 09:43
  2. przyciemnianie szyb 156
    Utworzone przez bsq w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 04-03-2014, 07:39
  3. Przyciemnianie szyb szyb - Szczecin
    Utworzone przez Dragos w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 22-05-2013, 17:45
  4. [155] Przyciemnianie szyb..:)
    Utworzone przez pawlo12 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 19-06-2012, 07:58

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory