[Giulia] Zakup grupowy SprintFilter

List przewozowy wystawiony - czekam na paczkę realnie na koniec przyszłego tygodnia będzie
 
Dojechały filtry - przepakuje to w pojedyńcze paczki i jutro wychodzi. Kto nie opłacił proformy - proszę to zrobic teraz :)
 
Odebrane i pilnie strzeżone. Wieczorem pakuje jutro wychodzi zeby na weekend dotarły
94.jpg

95.jpg


Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
Teddy, możesz opisać pokrótce jaka jest przewaga takiego filtra nad filtrem OEM?
 
Zdecydowanie mniej restrykcyjny . Wiecej powietrza= wiecej mocy. Szczególnie zalecany przy modyfikacjach i chip tuningu.
No i przy tej cenie jego wielorazowosc i latwosc czyszczenia jest tez wazna. Z racji ze sprint filter nie używa bawełny do filtrow są one praktycznie dożywotnie..

PS. Filtry do 2.0 litrowej Giulii/Stelvio wywiało wczoraj do zera - nie zdążyłem ich nawet wrzucic na stan w sklepie(dzięki za polecenie ??? :) ) . Następna dostawa 15 stycznia jak ktoś chętny pisać zrobimy jakiś rabat dla AH a ja może trafie z odpowiednią ilością.
Filtry do Q już też wymiotło :)
 
Ostatnia edycja:
Czy ma to sens do seryjnego stelvio 280? Bo wyczytałem gdzieś tu na forum że czasami może to zaszkodzić jeszcze do seryjnego samochodu.
 
Ostatnia edycja:
Czy ma to sens do seryjnego stelvio 280? Bo wyczytałem gdzieś tu na forum że czasami może to zaszkodzić jeszcze do seryjnego samochodu.
Może zaszkodzić filtr nasączany olejkiem jak K&N bo zabadziewi caly dolot przepływkę przepustnice. O ile zaraz po wypakowaniu K&N jest ok bo fabryka z olejkiem raczej nie przesadziła to po 1 myciu już łatwo przegiąć szczególnie jeśli chce się usilnie przywrócić filtrowi fabryczny czerwony kolor .
Tu nie ma żadnych olejków płynów do czyszczenie - bierze się sprężarkę i pod prąd wydmuchuję się filtr i zakłada ponownie.

PS. Panowie jakieś fotki z montażu ?? :D albo pod choinką ??
 
Ostatnia edycja:
Mam pytanie o wersję wodoodporną ("for demanding conditions") - jest sens to rozważać czy lepiej brać wersję bazową?
 
W giulii jest bardzo wysoko filtr wiec bez sensu. Chociaż jest to bardzo ciekawa seria filtrów. https://youtu.be/Tw4Q2U87RtA?t=268

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 
Może głupie pytanie, ale na przeglądzie w ASO nie będą się czepiać tego filtra? Bo jak się uprą, że trzeba wymienić albo polecą po gwarancji?
 
Może głupie pytanie, ale na przeglądzie w ASO nie będą się czepiać tego filtra? Bo jak się uprą, że trzeba wymienić albo polecą po gwarancji?

Wcale nie głupie bo co salon to obyczaj - na dobrą sprawę ja nigdy nie miałem problemów z akcesoryjnymi gratami w aucie na przeglądach gwarancyjnych... Ale co sobie o tym pomysli twój salon ?? Musisz zapytac
 
Wkońcu dostawa jedzie :) Powinno starczyć dla wszystkich chętnych w piątek paczka będzie u mnie.
 
Jeden do Stelvio 2.2 prosze

W końcu dostawa jedzie :) Powinno starczyć dla wszystkich chętnych w piątek paczka będzie u mnie.

Na stronie nie można dodać go do koszyka, trzeba pisać zamówienie czy można tu ciebie ładnie poprosić o rezerwacje i o info jak już dojada?
 
Przyszło ich około 80 szt łącznie próbuję się odkopać z tej dostawy, sprawdze wieczorem co się stało że nie można kliknac
 
Powinno być wszystko ok ;) btw w dziale rabaty przypominam że jest kod rabatowy
 
Filtr zamontowany w ASO bez marudzenia. Fajnie syczy.
Mniej więcej co ile powinienem go czyścić przy założeniu że jeżdżę głównie w mieście?
 
Amortyzatory
Powrót
Góra