Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Zamiana boczków/foteli Veloce/deski koniakowy brąz za czerwone

  1. #1
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie Zamiana boczków/foteli Veloce/deski koniakowy brąz za czerwone

    Z góry sorki za temat mniej techniczny, ale w dziale bazar nikt tego by nie przeczytał, a tu możnaby przy okazji trochę fotek porobić z przekładki wszystkiego i dopisać uwag co i jak się robi, tak więc mam nadzieję że moderator nie usunie tego tematu.
    Do niebieskiego lakieru nie dało się zamówić czerwonych skór, wziąłem koniakowe - ładne ale cały czas za mną chodzą jednak czerwone. Może ktoś z forum kupił stocka z czerwonymi sportowymi fotelami i średnio je lubi i chciałby się wymienić? Moje mają regulację w 6 strefach, jeśli ktoś ma 8 i/lub grzaną tylną kanapę to dopłacę. Nie mam deski w skórze ani HK. Moje 2.5 letnie, 33tyś przebiegu, stan raczej zadbany, adekwatny do wieku. Komp fotela by się przełożyło (np ze względu na problemy z wariującymi lusterkami (u mnie była kampania 8232 o ile pamietam więca mam dedykowane pod sterownik fotela kierowcy przełączniki z workaroundem) i pewnie wpisany na stałe pierwszy VIN, więc nawet nic nie trzebaby przeprogramowywać).

    Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę kontak na info@stuff4car.com, raczej Giulie bo będzie łatwiej, Stelvio musiałbym rozczaić jeszcze różnice wg ePera, ale tyle tych elementów i ileś plansz trochę mi się nie chce - na pewno trzebaby przekładać wiązkę i przyciski pamięci.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #2
    Użytkownik Świeżak Avatar 07105415
    Dołączył
    08 2020
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia 2.0/200KM
    Postów
    242

    Domyślnie

    Chyba najszybciej będzie kupić drugą, nową Giulię z czerwonym środkiem i przełożyć...))!

  3. #3
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał 07105415 Zobacz post
    Chyba najszybciej będzie kupić drugą, nową Giulię z czerwonym środkiem i przełożyć...))!
    no nie najszybciej bo jest dokładnie tyle samo roboty, jeszcze ciut drożej wyjdzie haha

    niektórzy mają wzrokowe uczulenie na czerwone skóry a jednak kupili auto bo było np w dobrej cenie stock czy używka, dlatego zapytałem. W razie czego jestem otwarty na propozycje jeśli ktoś taki chętny by się znalazł żeby ze mną jeden dzień pogrzebać i przełożyć wszystko pomiędzy autami.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #4
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2019
    Auto
    Było Fiat Stilo, AR147, AR159 1.9JTDm, Ford Mondeo MK4, jest Hyundai i40 crdi
    Postów
    28

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    no nie najszybciej bo jest dokładnie tyle samo roboty, jeszcze ciut drożej wyjdzie haha

    niektórzy mają wzrokowe uczulenie na czerwone skóry a jednak kupili auto bo było np w dobrej cenie stock czy używka, dlatego zapytałem. W razie czego jestem otwarty na propozycje jeśli ktoś taki chętny by się znalazł żeby ze mną jeden dzień pogrzebać i przełożyć wszystko pomiędzy autami.
    Ja sam poszukuje brązowych kubełków, teraz mam fotele komfortowe, właśnie te brązowe/karmelowe. Rozważałem zakup foteli z anglika, ale obawiam się, czy stelaż nie będzie połamany. Gdybyś jakimś cudem chciał pośmigać na fotelach komfortowych to daj znać

  5. #5
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    zmienić sportowe brązowe na komfortowe brązowe to nie mój kierunek. Co do anglików to weź pod uwagę jednak choćby to że wszystkie wiązki/kompy są na odwrót, trochę trzeaby na pewno porzeźbić z przekładaniem wszystkiego. u handlarzy też uważaj bo niektórzy lubią wyjąć poduszki i sprzedawać osobno. Komfortowe masz na myśli lux 8 kierunkowe (większość sportowych jest 6 kierunkowa za to ma pompowane boczki, dopiero w 2018 połowie weszło jako opcja 8 kierunków))? Możliwe że łatwiej byłoby przekładać same różnicowe elementy do Twoich, ciężko powiedzieć co dokładnie, e ePerze ze 4 czy5 stron częsci do foteli to tak na szybko nie podpowiem.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #6
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2019
    Auto
    Było Fiat Stilo, AR147, AR159 1.9JTDm, Ford Mondeo MK4, jest Hyundai i40 crdi
    Postów
    28

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    zmienić sportowe brązowe na komfortowe brązowe to nie mój kierunek. Co do anglików to weź pod uwagę jednak choćby to że wszystkie wiązki/kompy są na odwrót, trochę trzeaby na pewno porzeźbić z przekładaniem wszystkiego. u handlarzy też uważaj bo niektórzy lubią wyjąć poduszki i sprzedawać osobno. Komfortowe masz na myśli lux 8 kierunkowe (większość sportowych jest 6 kierunkowa za to ma pompowane boczki, dopiero w 2018 połowie weszło jako opcja 8 kierunków))? Możliwe że łatwiej byłoby przekładać same różnicowe elementy do Twoich, ciężko powiedzieć co dokładnie, e ePerze ze 4 czy5 stron częsci do foteli to tak na szybko nie podpowiem.
    Tak ajk piszesz, z angkikami ryzyko spore, wiec pewnie pozostane z fabrycznymi jeszcze dluzszy czas. A komfortowe w sensie standardowe z super w wersji calej skorzanej, czyli 6 koerunkow.

  7. #7
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    moze nie zadbe ryzyko tylko praca przy robieniu z 2 kompletow jednego, do tego zostaje Ci niesprzedawalny zestaw anglik super. lepiej normalne kupic i co najwyzej podmienic sterownik na swoj wtedy nie ma ryzyka ze lusterka zaczna wariowac a nawet proxi robic nie musisz
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #8
    Użytkownik Świeżak Avatar Gelo
    Dołączył
    12 2019
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Q4 2.0 280km
    Postów
    180

    Domyślnie

    Może nie najtaniej ale na pewno najlepiej uszyć tapicerkę. Ostatnio trochę się przyglądałem skórze w Giulii (mam koniakową) i pomijając fakt, że gatunek jest nie najwyższych lotów, to jest bardzo dużo wstawek z materiału syntetycznego imitującego naturalną skórę. Tą oszukańczą taktykę stosuje wiele firm, nawet te po których byśmy się tego nie spodziewali.

Podobne wątki

  1. Zamiana Foteli w 147
    Utworzone przez Falo w dziale 147
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 10-05-2014, 18:18
  2. [146] Plastikowe zatrzaski progów, boczków, deski rozdzielczej etc
    Utworzone przez zbaqany w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 22-08-2013, 09:12
  3. Zamiana foteli z anglika
    Utworzone przez Karo1205 w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 24-04-2009, 22:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory